صفحه 86 از 103 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

پیش فرض پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatikhanoom نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز شما سوالتون خیلی کلی هستش. منظورتون از مناسب تر بودن چیه؟ اگر منظورتون رنکه دانشگاهه که خب باید رنکینگ دانشگاه ها را تو رشته مورد نظرتون برای انتخاب کشور در نظر بگیرید. یا اینکه مناسب بودن از جهت محیط و شرایط کاری و شهریه و ... هستش بازم باید خودتون با توجه به شرایطی که دارید دانشگاه ها را چک کنید.
    ضمنا اگر قصد اقامت ندارید حتما دانشگاه هایی را که انتخاب کردید چک کنید که مورد تایید وزارت علوم باشن وگرنه بعدش اگر برگردید ایران به مشکل برمی خورید.

موفق باشید.
    منظورم در اینده کدوم کشور میتونم تو رشته مورد نظرم کار پیدا کنم وهم اینکه ایا کارشناسیمو ایتالیا بخونم فوقمو برم امریکا یا کانادا به مشکل بر نمیخورم؟

سلام
    اگر قبول کنیم که مشکل مالی نیست چه قدر میشه امیدوار بود که با دیپلم چون معدل لیسانسم پایینه دوباره لیسانس بخونم
    خودم حس میکنم رشته های روانشناسی و فلسفه و مدیریت بتونم و استعداد خاصی هم دارم
    از نظر زبان مشکلی ندارم و اگر چندماه تلاش کنم مطمنم نمره های لازم برای تافل و SAT رو بتونم کسب کنم
    منظورم ادامه تحصیل در آمریکا یا کانادا هست.
    از نظر مالی مشکل خاصی ندارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم به کدوم دانشگاه ایمیل بزنم
    برام اعتبار دانشگاه خیلی مهم نیست برام مهمه که لیسانس اونجا رو بگیرم و بتونم در زمینه تجارت اونجا با تحصیلات همون کشور ادامه بدم
    یه اختراع هم دارم (مربوط به دوران سربازیه کاملا ابتکاریه)
    مقاله هم در علوم انسانی در چند مجله دارم که از قبل هست
    سن 29 سال معدل دیپلم 14/10 سال 82
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7676 نمایش پست ها
    دوستان ایا رشته های بیزنس و مدیریت در امریکا رشته خوبی هستند؟ و ارزش داره کسی بخونه

ممنون

دوست عزیز در امریکا هرچه بخونی ارزشش رو داره چون مدرکت و علمت رو در همه نقاط جهان تایید میکنند و حتی اگر در امریکا کار و منسبی پیدا نکنی در کشورهای دیگه شانس داری.

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط hub4001 نمایش پست ها
    باسلام خسته نباشید
    من می خواهم در امریکا در رشته کامپیوتر تحصیل کنم و بورسیه بگیرم
    من می خواهم دیپلم ریاضی فیزیک با معدل کل 16 و معدل کتبی 9.5 بگیریم ایا می توانم برای بورسیه اقدام کنم یا خیر برای دانشگاه های امریکا دیپلم کل مهم است یا کتبی نهایی و کمترین ان برای بورسیه و پذیرس چند است برای هر کدام ؟
    و ایا ریز نمرات را هم نگاه می کنند اگر اینطور است نمرات کتبی را نگاه می کنند یا کل برای بورسیه و پذریش و کمترین ان چند است برای هر کدام؟
    یک سوال دیگه هم هست ایا دپلم کار و دانش را در امریکا قبول می کنند یا خیر و ایا ادامه تحصیل در امریکا باید فوق دیپلم باید یا لیسانس برای رشته کار ودانش البته رشته من ریاضی است اکنون ولی می خواستم بدانم تغییر رشته بدهم یا خیر؟
    و ایا برای دور کارشناسی به بعد ازمون sat و gre نیاز است ؟
    باتشکر
    پیشنهاد میکنم کارشناسیو تو ایران بخونی و بعد برای ارشد اقدام کنی، اونجوری هم برای بورست خوبه هم میتونی مقالات و... داشته باشی تا شانس پذیرشت از اونجایی که میخوای بالاتر بره.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    منظورم در اینده کدوم کشور میتونم تو رشته مورد نظرم کار پیدا کنم وهم اینکه ایا کارشناسیمو ایتالیا بخونم فوقمو برم امریکا یا کانادا به مشکل بر نمیخورم؟
    دوست عزیز تکنولوزی ثانیه به ثانیه درحال پیشرفته- مگه میشه برای دانشجوی نرم افزار یا آی تی کار نباشه؟
    حتی تو همین ایران خوردمونم هرچند آی تی در معنای واقعیش تدریس نمیشه اما بازم برای خودش خواهانی داره و همه جای دنیا برای مهندسی نرم افزار یا ای تی و غیره ی در این رابطه شغل مناسب هست.
    مطمئنا امریکا بهترین دانشگاه هارو داره ولی ایرادش اینه تو اون مدت نمی تونی بیای ایران...
    جایی مثل ایتالیارو هم بهت پیشنهاد نمی کنم چون اونجور مثل کشورهای دیگه نیست... بری بخونی میفهمی چی میگم...
    اما المان به نظرم برات گزینه بهتری باشه

Junior Member

سلام
    من سال دیگه قراره کنکور بدم (رشته تجربی) و میتونم رتبه مناسبی بیارم ..
    معدل پایانی سال سومم بالای 18 شده و دروس اصلی رو کلا 18 تا 20 گرفتم.
    زبان انلگیسیم در سطح بسیار خوبی قرار داره و راحت میتونم صحبت کنم و متوجه بشم فیلم ها رو (Thanks Obama )
    به دلایل عقیدتی (!) تمایل ب ادامه تحصیل در آلمان/اتریش یا آمریکا شمالی رو دارم اگه ممکن باشه.
    فروم خیلی بزرگه سعی کردم تا اونجا ک تونستم بخونم اما کمی گیج شدم ..
    میدونم ک SAT 1 & SAT 2 و TOEFL نیاز هست (هیچ کدوم رو فعلا ندارم).

چند تا سوال دارم :
    1 - آیا برای مقطع کارشناسی فاند یا هر گونه کمک هزینه ای وجود داره ؟
    2 - اگه جواب مثبته برای چه رشته هایی فاند هست ؟ رشته های شیمی و زیست (ژنتیک) فاند دارند ؟ رشته های پزشکی (دارو ، دندون ..) چطور ؟
    3 - بیشتر تمایل ب آلمان دارم آیا داشنگاه هایی مناسب شرایط من داره ؟

4 - الان باید چیکار کنم ؟ دیر نیست واسم ؟ واسه گرفتن پذیرش از دانشگاه ها تا کی وقت هست اگه بخوام از پاییز سال آینده (2017) شروع ب تحصیل کنم ؟ من ک هنوز کنکور ندادم و تافل هم ندارم چ کنم ؟

ممنون از وقتی ک برای خوندن و احتمالا پاسخ دادن به پستم گزاشتید (flower)

Junior Member

سلام
    من دانشگاه پیام نورم ولی هیچ واحدی پاس نکردم و میخوام اقدام کنم برای آلمان برای لیسانس......میتونم با قبولی پیام نور پذیرش بگیرم؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    18 سال دارم و میخواستم برای ادامه تحصیل در رشته داروسازی به یکی از کشورهای اروپایی برم. معدل کل دیپلم 16.02 و معدل کل پیش دانشگاهی 14.30.البته پیش دانشگاهی رو میخوام دوباره امتحان بدم تا نمره ام بالاتر بیاد.دوره ایلتس رو دارم میگذرونم.حداکثر سالی 35 میلیون میتونم خرج کنم.با این شرایط اگه کسی اطلاعات داره، لطفا راهنمایی کنه چه کاری میتونم انجام بدم برای آینده.
    من دیروز با یه موسسه مهاجرتی صحبت کردم گفت میتونین یه سال برین کالج مجارستان تا نمره اتون بالاتر بره بعد از اونجا پذیرش بگیرین برای دانشگاه های رایگان یا کم هزینه و معتبر دیگه اروپا.البته میدونم کالج مجارستان 50 میلیون خرج داره ولی برای یه سال میتون با 50 میلیون میتونم کنار بیام مشکلی نیست.

Junior Member

سلام فرق سیستم آموزشی : دوره ای / پاره وقت / تمام وقت/ در دانشگاه آزاد چیه ؟؟

سلام خدمت همه ي دوستان
    بنده در رشته ي رياضي و فيزيك در حال تحصيل هستم و مقطع سوم دبيرستان به اتمام رسيده و اول مهر امسال يعني١٣٩٥/٧/١ميرم پيش دانشگاهي و در تاريخ ١٣٩٥/١١/٢٤ مشمول به خدمت سربازي ميشوم
    ميخواستم ببينم براي ادامه تحصيل دوستان چه راهي براي بنده پيشنهاد ميكنن كه هم صرفه اقتصادي داشته باشه هم زمانه كمتري ببره و هم مشكل رفت و آمد از كشور به دليل سربازي نداشته باشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)