صفحه 98 از 103 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1024

موضوع: سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

با عرض سلام و خسته نباشيد.من دانش آموز ١٧ ساله در رشته رياضي فيزيك با معدل١٩.٤ هستم.البته در دوره ي جديد ما ديپلم رو بايد سال آينده يعني ٢ ماه قبل از كنكور بگيرم.ميشه لطفا به سوال من پاسخ بديد مخصوصا كساني كه اين تجربه را دارند: ميخواستم ببينم با توجه به اوضاع اقتصادي و سياسي ايران و روابط ايران با كشورهاي اروپايي و... اپلاي براي دوره ي كارشناسي بهتر است يا كارشناسي ارشد؟مشكل زبان ندارم و هزينه ها هم تا حدودي مقبوله اما با توجه به اوضاع جديد ممكنه روز به روز هزينه ها با توجه به نرخ دلار و يورو بيشتر بشه و مشكلاتي هم در اپلاي به اروپا پيش بياد با همه ي اينها براي اپلاي كارشناسي هزينه ها به چه صورته و چه مراحلي داره و آيا اپلاي كنم و كنكور بدم و كارشناسي ايران بخونم سپس اپلاي كنم؟

پیش فرض پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

با عرض سلام و خسته نباشيد.من دانش آموز ١٧ ساله در رشته رياضي فيزيك با معدل١٩.٤ هستم.البته در دوره ي جديد ما ديپلم رو بايد سال آينده يعني ٢ ماه قبل از كنكور بگيرم.ميشه لطفا به سوال من پاسخ بديد مخصوصا كساني كه اين تجربه را دارند: ميخواستم ببينم با توجه به اوضاع اقتصادي و سياسي ايران و روابط ايران با كشورهاي اروپايي و... اپلاي براي دوره ي كارشناسي بهتر است يا كارشناسي ارشد؟مشكل زبان ندارم و هزينه ها هم تا حدودي مقبوله اما با توجه به اوضاع جديد ممكنه روز به روز هزينه ها با توجه به نرخ دلار و يورو بيشتر بشه و مشكلاتي هم در اپلاي به اروپا پيش بياد با همه ي اينها براي اپلاي كارشناسي هزينه ها به چه صورته و چه مراحلي داره و آيا اپلاي كنم و كنكور بدم و كارشناسي ايران بخونم سپس اپلاي كنم؟

Junior Member

سلام ببخشید که اگه سوالم تکراریه ،فقط لطفا سریعتر بهم پاسخ بدین
    من الان دانشجوی ترم دو در مقطع لیسانس هستم و می خوام برای پذیرش دانشگاه های آلمان اقدام کنم در مقطع لیسانس
    حالا الان سوالی که دارم اینه که آیا علاوه بر معدل دیپلمم ، معدل دانشگاهمم مهمه ؟معدل دپلمم بیست بود و معدل دانشگاهمم هفده و خرده ای
    یه سوال دیگه ام داشتم و اون این بود که چند واحد لازمه تو دانشگاه بگذرونم تا نیازی به رفتن به کالج نباشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehnnnn نمایش پست ها
    : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

سلام دوست عزیز. سوالتون جوابش زیاده !بستگی داره که چه رشته ای میخواین توی دانشگاه بخونین و چه کشوری میخواید برید. هم توی اروپا و آمریکا در مقطع لیسانس و فوق دانشگاه هایی که کمک مالی بدن میشه پیدا کرد. پروسه ی اپلای برای کارشناسی عینا مثل فوق میمونه ولی توی هر کشوری مقداری تفاوت وجود داره. بستگی داره که موقعیت رشتتون توی ایران چطوره. بر فرض مثال کسایی که ریاضی میخونن توی دانشگاه های تاپ ایران ,خب این شانس رو دارن که کنار خانوادشون باشن. هزینه ی کمتری بدن و رزومه ی تحصیلی و کاری قوی تری جور کنن. در مقایسه با بچه های هنر که واقعا دانشگاه های خوبی براشون توی ایران نیست. من خودم لیسانسم رو به اتمام هست (هنر)ولی چون از لحاظ علمی چندان سطح بالایی ندارم دوباره در مقطع لیسانس پذیرش گرفتم. ولی از لحاظ سیاسی و اقتصادی کشور بله واقعا در وضعیت خوبی نیست و فردا هیچ اطمینانی( ممکنه که خوب بشه یا بدتر!) بهش نیست. شما باید همه ی شرایط رو در نظر بگیرید و بعد اقدام کنید.از روی احساسات عمل نکنید به هیچ وجه .چون زندگی در کشور دیگه واقعا یک شروع جدیده و احتیاج به آمادگی زیادی از نظر روانی داره خصوصا شما که در سن کم هستید. موفق باشید.

Junior Member

Post پاسخ : سؤالات فاقد تاپیک دربارۀ فرآیند پذیرش در مقطع کارشناسی

با سلام و خسته نباشید به تمام شما
    من پسری با 18 سال سن و همبن دیروز کنکور ریاضی ام رو دادم و قصد دارم برای کار شناسی اقدام کنم.چندین سوال داشتم:
    1-اینکه چه رشته هایی برم راحت تر در دانشگاه های خارجی بهتر پزیرش و بورسیه می شم؟
    2-کی برای پزیرش اقدام کنم؟
    3-چطوری از نیازمندی ها مورد لازم دانشگاه های مختلف اطلاع کسب کنم؟
    4-برای گرفتن بورسیه چه کار هایی می تونم انجام بدم؟
    5- چه کشور هایی راحت تر کارشناسی قبول می کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kian5 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید به تمام شما
    من پسری با 18 سال سن و همبن دیروز کنکور ریاضی ام رو دادم و قصد دارم برای کار شناسی اقدام کنم.چندین سوال داشتم:
    1-اینکه چه رشته هایی برم راحت تر در دانشگاه های خارجی بهتر پزیرش و بورسیه می شم؟
    2-کی برای پزیرش اقدام کنم؟
    3-چطوری از نیازمندی ها مورد لازم دانشگاه های مختلف اطلاع کسب کنم؟
    4-برای گرفتن بورسیه چه کار هایی می تونم انجام بدم؟
    5- چه کشور هایی راحت تر کارشناسی قبول می کنند؟
    برای کارشناسی نظام وظیفه اجازه نمیده بری

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی

سلام... لطفا راهنمایی کنین .
    من دیپلم ریاضی دارم . و لیسانس آی تی .
    ولی دوست دارم در رشته ژنتیک تحصیل کنم . اگر دیپلم تجربی رو بگیرم آیا ممکن هست بتونم در دانشگاهی پدیرش بگیرم یا نه ؟؟؟؟
    دارم زبان آلمانی میخونم که دانشگاهی را در آلمان بدون هزینه پیدا کنم.
    دوستان اگر از دانشگاه ها اطلاع دارین ممنون میشم کمک کنین و دانشگاه رو معرفی کنید...
    با توجه به اینکه 27 سالم هست آیا میتونم این مسیر رو برم و پذیرش بگیرم ؟؟؟

Junior Member

سلام خدمت دوستانی که پاسخ گوی سوالات دوستان دیگه هستن.

واقعا نحوه سوال کردن اینجا سخته و ادم گم میکنه که حالا کاری نداریم.

من یه دانشجوی نرم افزار هستم. بدون تجربه ی کاری بدون معدل خوب و از یه دانشکده ی آزاد فنی حرفه ای فوق دیپلم گرفتم.(درواقع ترم 3 هستم ترم بعد تموم میشه به سلامتی)

حالا میترسم واقعا با رزرومه ی خالی و معدل پایین چطور میتونم مهاجرت کنم از ایران (؟) ینی اگه کسی پول انچنانی نداشته باشه(راستی پولم نداریم.) معدلش خوب نباشه و کاری هم بلد نباشه(البته بانک اطلاعاتی برنامه نویسی ویندوز، اندروید و طراحی سایت رو خیلی خوب بلدم.) نمیتونه مهاجرت کنه ؟

خیلی دوست دارم برای کارشناسی تو کشور دیگری درس بخونم ولی شنیدم یک اینکه خب مریض نیستن معدل پایین هارو از یه کشور دیگه بیارن و دو اینکه شاید تستی ازمونی چیزی بگیرن که منم جز کامیپوتر و زبان انگلیسی هیچی بلد نیستم. نمیدونم چیکار کنم.

در مورد کار اگه بخوام برم شرایط چجوریه؟ با توجه به تخصص من کجا ها استخدام میکنن ؟
    و سوال اخر (پول) کجا میتونم برم بدون پول؟ منظورم پول برای تحصیل و مسکن نیست پول اونارو خدا بزرگه یه جوری در میاریم. دو شیفت کار میکنم حالا نمیگم که فیلم هندی نشه ولی خب یه جوری در میارم اونجا.(میشه دیگه درسته؟)

منظورم پولیه که از همین الان تا موقعی که بتونم اقامت یه کشور خارجی رو بگیرم باید خرج کنم که واقعا باید کم باشه. خیلی کم. کدوم کشور ها ارزون میشه رفت؟

اگه یکی دو ملیارد داشتم میدادم به یکی از این آژانس های مهاجرت. فقط موقع پرواز از خونه میرفتم فرودگاه کانادا پیاده میشدم ولی ندارم.

خلاصه! این سوالات و درد و دل یه جوون 20 ساله این کشوره که در اضطراب و ترس از اینده قوطه وره. لطفا کمک کنید.
    اصل سوالات رو با قرمز مشخص کردم.

Junior Member

سلام ‌من ۲۶ سالمه کامپیوتر دانشگاه آزاد قزوین میخوندم ولی انصراف دادم و‌بعد از اون تو پژوهشکده فرهنگ هنر‌معماری عکاسی خوندم کسی اطلاع داره که میتونم برای دانشگاه‌های کانادا برای رشته عکاسی یا ژورنالیسم apply کنم یا محدودیت سنی داره؟!

سلام ببخشید یه سوال دارم الان خواهر من میخواد برا ادامه تحصیل بره ایتالیا دانشگاه میلان و مدارکش برج 4 کامله دیگه برای پذیرش میتونه با ریز نمرات قبلیش اقدام کنه؟ اخه خودم برا ارشد اول با ریز نمرات کارشناسیم پذیرش گرفتم ولی ایا برا مقطعه لیسانسم میشه این کارو انجام داد ممنونم میشم اگه جواب بدید با تشکر از سایت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)