صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم مشکل ما کاملاعین همه شما اگر یک بار ریجکت شدید و اگر هزار بار دیگر هم با همان پرونده قبلی در خواست بدهید قطعا باز هم شما را بر همان مبنا ریجکت خواهند کردبنا براین باید سعی کنید یک تغیر کلی در رزومه و پرونده ویزای خود بدهید طوری که دیگر بهانه ای برای ریجکت کردن شما نداشته باشند درست است که اینها دلیل ریجکت کردن را نمی گن اما نمی توان از آن چنین استنباط کرد که همه را بی دلیل ریجکت می کنند البته موارد ریجکت کردن بی دلیل هم بسیارزیاد است که به دلیل ضعف روابط دیپلماتیک بین ایران و فرانسه ویا حساسیت رشته است اما شما باید پرونده خود را طوری دگرگون کنید که بهانه ای دست آنها نیفتد من هم یک بار در تاریخ 21 سپتامبر ریجکت شدم اما برای بار دوم با یک وکیل مشورت کردم و ایراد های اساسی پرونده ام را برطرف کرد (در حالی که من فکر می کردم که پرونده ویزای من یکی از کامل ترین پرونده ها بوده است) و برای ترم ژانویه مجددا با پرونده ای کاملا متفاوت و با یک رزومه تغیر داده شده در خواست دادم(توجه داشته باشید که نقش رزومه بسیار مهم می باشد) و الان منتظر جوابم من به شما پیشنهاد می کنم که شما هم همین کار را انجام دهید تا نتیجه مطلوب بگیرید در ضمن به این نکته هم توجه داشته باشید که نحوه پر کردن فرم در خواست ویزا بسیار مهم می باشد با ید اطلاعاتی که در فرم مربوطه وارد می کنید کاملا با مدارکی که ارائه می دهید مطابقت داشته باشد مخصوصا در قسمتی که منابع مالی را وارد می کنید و به هیچ وجه نباید مبالغه کنید نحوه صحیح پر کردن این فرم نیز نقش بسار تعیین کننده ای دارد . معمولا کسانی که در اواخر یا اوایل سال میلادی در خواست می دهند شانس بیشتری برای اخذ ویزا دارند.در ضمنشما می توانید به خود کنسول هم ایمیل بزنید که آدرس آن هست

consulaire@ambafrance-ir.org
    با آرزوی روزهای خوش برای همه
    اردشیر
    سلام دوستم
    مشکل من دقیقا" همینه.چون به نظر خودم پروندم مشکلی نداشت کلی هم سعی کردم Motivation و CV خوبی ارائه بدم.من مغزم واقعا" به جایی نمیرسه...من به کنسول EMAIL بزنم جواب می ده؟ بعید می دونم آخه این وکیلی که گفتین رو امکانش هست یعنی اگه مقدوره منم شمارشو داشته باشم؟چون اینطوری باز به نتیجه ای نمی رسم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام

پس چه حوری یکی از دوستای من واسه انگلیس از دوبی اقدام کرد؟البته قبل از تعطیلی سفارت؟و اینکه اونجا مقیم نبود؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط saanaz نمایش پست ها
    سلام

پس چه حوری یکی از دوستای من واسه انگلیس از دوبی اقدام کرد؟البته قبل از تعطیلی سفارت؟و اینکه اونجا مقیم نبود؟
    درود مجدد، اگه اشتباه نکنم آگوست امسال هم سفارت انگلستان فعالیتشو برای مدتی معلق کرده بود و متقاضیان ویزا، مجبور بودن به امارات برن. به همین دلیله که دوستتون از اونجا اقدام کرده.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

ای خدا.............من هم با ناعادلانه ترین وضعیت از اجازه درس خواندن در مقطع دکترا با بورس CNRS در فرانسه منع شدم.
    رشته ام در مورد کمک به درمان بیماریها ی پارکینسونی بود یعنی موضوعی که عملا هیچ ربطی به ..نداره
    استادم عملا گفته که به خاطر ملیتم رد شدم...اینم از وضعیت ما...دوستان نظری ندارند
    احتمالا من از اینجا رد شدم
    French public authorities in charge of authorizing (or not) the venue of foreigner students.

ضمناً اینکه گفتین CNRSبه س یاصت و مسایلآن کار نداره یک دروغ بزرگ است، این مدرک که تو معتبرترین ژورنال دنیا یعنی NATURE چاپ شده

France cracks down on Iranian scientists

Agency tightens rules for foreign visitors.
    Declan Butler
    R. HOMAVANDI/REUTERS
    Europe's largest basic-research agency, the CNRS in France, is now vetting not only non-European Union (EU) researchers working on sensitive topics, but also all scientists from Iran regardless of what they work on. Researchers allege that the move exacerbates an already difficult situation in which visa applications are denied based on nationality.
    A 12 November memo, relayed by the CNRS's security office from the state national security and industrial espionage services, requires that all projects with Iran go through formal security screening, to identify ones potentially meriting further scrutiny. It translates UN sanctions that call for member states not to provide Iran with technical assistance or training that might be used for the proliferation of weapons of mass destruction, says Joseph Illand, who heads the CNRS security office.
    ............
    http://www.nature.com/news/2008/0812...l/456680b.html

Junior Member

سلام
    من دانشجو ترم آخر MBA در هند هستم و تا ماه خرداد 1391 درسم اینجا تمام میشه. DELF b1 دارم لیسانسم مدریت بازرگانی با معادل% 67 از هنددارم. تا الان هم که تو فوق لیسانس معادلم 70 % هست. IELTS 7.5 دارم. میخواستم بیبینم به این مشخصات شانسم برای دکترا مدیریت مالی توی یه دانشگاه متوسط فرانسه چقدر هست؟
    من ازداواج کردم و میخام بدانم که شانس آوردن خانمم با خودم چقدر هست؟ آیا ویزا میدن؟
    ممنونم از لطف شما

Junior Member

سلام دوستان عزیز من یک پرسش بسیار مهم دارم و عاجزانه از شما عزیزان بزگوار خواهش میکنم تا اگر احیانا کسی در میان شما بزرگواران پاسخ آن را میداند به من بگوید و مرا از نگرانی روز افزون نجات دهد آیا از میان شما عزیزان کسی می داند چرا چند وقت بعد از در خواست ویزا از طرف سفارت با متقاضی ویزا تماسی گرفته می شود و از متقاضی خواسته میشود تا در سریعترین زمان ممکن رزومه را به آدرس ایمیلی که خودشان میدهند ایمیل کند؟ بنده اطلاعات بسیار کاملی در مورد مراحل صدور ویزا و همچنین قوانین فرانسه دارم اما هر چه می اندیشم نمی توانم به نتیجه ای معقول در این رابطه دست پیدا کنم چرا که روزی که متقاضی در خواست ویزا میدهد قطعا رزومه هم به آنها میدهد اما چرا با این اوصاف آنها پس از مدتی طی تماسی از ما می خواهند تا برایشان رزومه آن هم به صورت اورژانسی و حتما به فرمت وورد ایمیل کنیم ؟ من مدت مدیدیست که درخواست ویزا برای بار دوم داده ام و اکنون در انتظار پاسخ به سر میبرم اما حدود یک ماه پیش ایمیلی از کنسول گری فرانسه در یافت کردم مبنی براین که در سریع ترین زمان ممکن رزومه خود را به آدرس ایمل که داده بودند ارسال دارم و بنده این کار را انجام دادم و هنوز در انتظار پاسخ هستم حال آنچه که در رابطه با این موضوع ذهن مرا بسیار به خود مشغول داشته این است زمانی یکی از دوستان به من گفت اگر حداثر تا یک هفته لغایت ده روز از زمانی که طی تماس تلفنی یا ایمیل از شما می خواهند که برایشان رزومه ارسال دارید به شما جواب منفی ندهند یقینا با در خواستتان موافقت شده است و همان طور که در بالا به آن پرداختم تا به امروز حدود یک ماه است که از من رزومه خواستند و من برایشان ارسال داشتم آیا به نظر شما عزیزان صاحب نظر این سکوت بسیار ملال آور سفارت نشان از پذیرفته شدن در خواست من دارد و آیا بنده می توانم امیدوار باشم؟ عزیزان گرامی انصافا پاسخ این پرسش بسیا برای این حقیر حائز اهمیت است لذا مجددا از شما دوستان بزرگوار خودم خواهش می کنم تا اگر کسی چیزی در این رابطه می داند آن را ابراز دارد
    با تقدیم بالا ترین احترامات

Junior Member

سلام دوستان نمی دونم چرا کسی تو این فروم جواب منو نمی ده انگار همه با من قهرن من واقعا دیگه خسته شدم چون شرایطی سختی را می گزرونم و چند ماهی است که به خاطر همین مشکلات کارم به مشاوره و دارو های ضد افسردگی کشیده اصلا وضعیتم مساعد نیست شبا بین ساعت 2 تا سه بی دلیل از خواب می پرم و دیگه تا خود صبح خوابم نمی بره نمی دانم آخر این بازی به کجا ختم می شود فقط می دونم که نزدیک 6 سال از عمرمو صرف یاد گیری فرانسه کردم و چه موقعیتهای خوب و عالی را به خاطر رفتن و تحصیل در فرانسه ازدست دادم و حالا به هیچ جا که نرسیدم هیچ آنچه را هم که داشتم از کف دادم و کاملا بلا تکیف و بد بخت تر از قبل اندر خم یک کوچه هستم تابستون بی دلیل ریجکت شدم اون موقع سر 22 روز بهم زنگ زدن و گفتن ریجکت ولی الان که برای ترم دوم دوباره در خواست ویزا دادم تا امروز 50 روز شده ولی هنوز خبری نیست نمی دونم چی شد که من افتادم تو این مسیر عذاب اور خدا لعنت کنه کسی رو که منو به زبان فرانسه علاقه مند کرد انقدر عشق تحصیل در فرانسه داشتم که سه ساله لیسانس گرفتم و بلافصله بعد از فارغ التحصیلی رفتم خدمت تا بتونم هرچی زود تر برم من کامل در نیروی هوایی ارتش خدمت کردم حتی در روزای سخت آموزشی هم من فلش کارت همرام بودو فرانسه می خوندم یک بار سر همین قضیه 48 ساعت بازداشت در یگان شدم اما درست 15 روز مونده بود سربازیم تو ارتش تموم شه فهمیدم که من از روز اول معاف دائم بودم و اصلا نباید می رفتم خدمت و خودم نمی دونستم و این همه مدت الکی خدمت کرده بودم شاید اگه هیچ وقت با اون شخص اشنا نمی شدم با زبان فرانسه هم آشنا نمی شدم و کارم به این جا نمی کشیدو الان برای خودم کسی بودم واقعا من نمونه یک انسان بدبخت و در مانده هستم الان قشنگ معنای به بن بست رسیدنو درک می کنم الان در بعد از ظهر این جمعه لعنتیه کوفتی حس آدمیو دارم که هنوز زنده است ولی احساس می کنه که زنده زنده داره تجزیه میشه.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
    [FONT="]سلام دوستان نمی دونم چرا کسی تو این فروم جواب منو نمی ده انگار همه با من قهرن من واقعا دیگه خسته شدم چون شرایطی سختی را می گزرونم و چند ماهی است که به خاطر همین مشکلات کارم به مشاوره و دارو های ضد افسردگی کشیده اصلا وضعیتم مساعد نیست شبا بین ساعت 2 تا سه بی دلیل از خواب می پرم و دیگه تا خود صبح خوابم نمی بره نمی دانم آخر این بازی به کجا ختم می شود فقط می دونم که نزدیک 6 سال از عمرمو صرف یاد گیری فرانسه کردم و چه موقعیتهای خوب و عالی را به خاطر رفتن و تحصیل در فرانسه ازدست دادم و حالا به هیچ جا که نرسیدم هیچ آنچه را هم که داشتم از کف دادم و کاملا بلا تکیف و بد بخت تر از قبل اندر خم یک کوچه هستم تابستون بی دلیل ریجکت شدم اون موقع سر 22 روز بهم زنگ زدن و گفتن ریجکت ولی الان که برای ترم دوم دوباره در خواست ویزا دادم تا امروز 50 روز شده ولی هنوز خبری نیست نمی دونم چی شد که من افتادم تو این مسیر عذاب اور خدا لعنت کنه کسی رو که منو به زبان فرانسه علاقه مند کرد انقدر عشق تحصیل در فرانسه داشتم که سه ساله لیسانس گرفتم و بلافصله بعد از فارغ التحصیلی رفتم خدمت تا بتونم هرچی زود تر برم من کامل در نیروی هوایی ارتش خدمت کردم حتی در روزای سخت آموزشی هم من فلش کارت همرام بودو فرانسه می خوندم یک بار سر همین قضیه 48 ساعت بازداشت در یگان شدم اما درست 15 روز مونده بود سربازیم تو ارتش تموم شه [/FONT][FONT="]فهمیدم که من از روز اول معاف دائم بودم و اصلا نباید می رفتم خدمت و خودم نمی دونستم و این همه مدت الکی خدمت کرده بودم[/FONT] شاید اگه هیچ وقت با اون شخص اشنا نمی شدم با زبان فرانسه هم آشنا نمی شدم و کارم به این جا نمی کشیدو الان برای خودم کسی بودم واقعا من نمونه یک انسان بدبخت و در مانده هستم الان قشنگ معنای به بن بست رسیدنو درک می کنم الان در بعد از ظهر این جمعه لعنتیه کوفتی حس آدمیو دارم که هنوز زنده است ولی احساس می کنه که زنده زنده داره تجزیه میشه.
    دوست گرامی، اگر کسی در اینجا جواب سوالتونو میدونس حتما بهتون جواب میداد. متاسفانه شرایط بسیاری از متقاضیان ویزای دانشجویی فرانسه همینه، من فقط میتونم بهتون بگم اگه پروندتون نسبت به دوره قبلی که اقدام کرده بودین تفاوت پیدا کرده، میتونید امیدوار باشید که جواب سفارت هم تغییر کنه. احتمالا باید طی 10 روز آینده جوابتونو بدن، به نظر من الان شما به سفارت حتما زنگ بزنید و پیگیری کنید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام ،
    با من هم تماس گرفتند و گفتند رزومه ات را در اسرع وقت بفرست. منم این کار رو کردم

بعد از دقیقا دو ماه تماس گرفتند و خبر ریجکت دادند. جالب این جاست که من قبلا هم ویزای کوتاه مدت فرانسه برای کار علمی گرفته بودم.

بورس کامل داشتم ، جزو CNRS هم نبودم. ولی چون از اول به این ویزا دل نبسته بودم، چندان ناراحت نشدم. به جهنم.....

صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)