سلام هفته پیش با ملکارا دوباره تماس گرفتم گفت هنوز هم هیچ جوابی نیومده در ضمن گفت خواهش ما از شما اینه که با ما تماس نگیرید اگه جوابی بیاد ما خودمون اتوماتیک وار با هاتون تماس می گیریم الان دوباره آخه چه جوری بهش زنگ بزنم هنوز شماره کنسول گری رو نگرفته تپش قلب و استرس شدیدی می گیرم چه برسه به این که دوباره بخوام در
رابطه با همین موضوع بهش زنگ بزنم
دانشگاه برام یه گواهی فرستاده که توش نوشته شده بود که من هر موقع از سال تحصیلی 2011-2012 که به نانسی برم دانشگاه منو می پذیره و ثبت نام میکنه واز این بابت مشکلی نداره دانشگاه نانسی به دانشجویان خارجی تا 15 دسامبر وقت داده بود اما در گواهی که واسه من ارسال کردن نوشته شده که حتی اگه این دانشجو بعد از 15 دسامبر هم بیاد باز هم ما می پذیریمش زیر گواهی هم نوشته بود که این گواهی در تمام طول سال تحصیلی 2011-2012 معتبره اما خودمونیم تا حالا کلی ازکلا سای ترم دوم گذشته درسته که دانشگاه نانسی این گواهی رو برام ایمیل کردن اما چه جوری می خوان منو بپذیرن ؟ دیگه آخر سال!!!!!!!!!!!ا
اگه یه موقع انشا لله ویزا بیاد من با این قضیه مشکل پیدا نمیکنم؟؟؟؟درسته که دانشگاه یه نامه داده که هر موقع از سال تحصیلی برم منو ثبت نام میکنن اما از لحاظ درسی مشکلی پیش نمیاد؟