صفحه 1 از 25 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 242

موضوع: آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering، IUT

پیش فرض آرشیو شده: ویزای فرانسه 2013 (تا پایان سال 2013)

با سلام
    یه سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین
    می خواستم بدونم با داشتن یک بچه آیا امکان گرفتن ویزای تحصیلی فرانسه و اقامت در آنچا هست یا نه؟
    ارسال مدارک : 28-11-2011 دریافت مدارک توسط اداره مهاجرت در مونترال : 1-12-2011 ،تاریخ دریافت فایل نامبر: 13-01-2012 ، دریافت نامه آپدیت: 10-07-2015 ،
    ارسال مدارک آپدیت : 27-09-2015 , رسید مدارک آپدیت: ​1-10-2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام دوستان، پذيرش من تازه اومده، امروز زنگ زدم بخش فرهنگي كه وقت بگيرم، گفتن تا آخر اكتبر وقت نمي دن، چون كارمندي كه توي بخش كنسولي بايد مدارك رو تحويل بگيره، رفته مرخصي و تا آخر اكتبر نمياد. اين خيلي به نظرم غير منطقيه، من 23 روز بايد به خاطر اينكه يه نفر رفته مرخصي كارم عقب بيوفته. كسي راه حلي براي ايم مشكل سراغ نداره؟ من بايد چيكار كنم؟

Junior Member

كسي آدرس ايميل كنسول رو هم نداره كه بتونم براش يه نامه بنويسم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط zora نمایش پست ها
    سلام دوستان، پذيرش من تازه اومده، امروز زنگ زدم بخش فرهنگي كه وقت بگيرم، گفتن تا آخر اكتبر وقت نمي دن، چون كارمندي كه توي بخش كنسولي بايد مدارك رو تحويل بگيره، رفته مرخصي و تا آخر اكتبر نمياد. اين خيلي به نظرم غير منطقيه، من 23 روز بايد به خاطر اينكه يه نفر رفته مرخصي كارم عقب بيوفته. كسي راه حلي براي ايم مشكل سراغ نداره؟ من بايد چيكار كنم؟
    بهونست، پیگیری کنید. به آدرس های ایمیل سفارت ایمیل بزنید و مودبانه درخواست رسیدگی کنید.

Junior Member

خداروشکر ویزای منم اومد آزمایشگاهی که ازش پذیرش داشتم در ارتباط با CNRS هم بود یعنی لوگوی CNRS رو، روی سایتش دیدم و تو نامه پذیرشم هم جلوی اسم استادم CNRS رو نوشته بود. ازبچه های فروم مخصوصا آیدا و آوند عزیز که کلی به من کمک کردن ممنوم امیدوارم همیشه موفق باشید ایشالا ویزای همه به زودی بیاد.

Junior Member

سلام خدمت دوستان

کسی با پذیرش زبان تونسته ویزا بگیره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry

دوست عزیز منظورتون دوره های آموزش زبان فرانسه است؟ یا پذیرش از یه دانشگاه خاص و شروع تحصیل بعداز آموزش زبان؟ تجربه ی من دوره ی آموزش زبان بود از یه آموزشگاه که ریجکت شدم کلا دوره ی زبان احتمال ویزا گرفتن کمه اما سفارت فرانسه کلا حساب کتابی نداره ممکنه ویزا بگیرید ممکنه ریجکت بشید!!

Junior Member

دوستان کسی هست که برای رشته های بیزنسی یا مدیریتی و اقتصادی پذیرش گرفته باشه و مدارکش هم کامل بوده اما ریجکت شده باشه ؟ کلا وضعیت رشته های مالی و علوم اجتماعی هم دراماتیکه برای ویزا و حساس هستن ؟

این دو پروگرام :
    http://mosig.imag.fr/MainEn/Admissions
    http://www.telecom-bretagne.eu/studies/msc
    برای اپلای به مدرک فرانسه نیازی نداره. من زبان فرانسه هیچ بلد نیستم، حالا اگه پذیرش بگیرم بعداً برای ویزا بدون دانستن زبان فرانسه به مشکل بر می خورم؟ یعنی سفارت میگه حتماً مدرک زبان بیار یا به اینکه کورس به چه زبانی هست نگاه می کنه؟ برای مصاحبه چی؟ حتماً به زبان فرانسه هست مصاحبه؟؟؟

Junior Member

برای ویزا گرفتن حتما یک مدرک زبان فرانسوی که نشون دهنده سطح زبان شما باشه نیازه، tcf delf ..

صفحه 1 از 25 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)