نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
سلام دوست خوبم مشکل ما کاملاعین همه شما اگر یک بار ریجکت شدید و اگر هزار بار دیگر هم با همان پرونده قبلی در خواست بدهید قطعا باز هم شما را بر همان مبنا ریجکت خواهند کردبنا براین باید سعی کنید یک تغیر کلی در رزومه و پرونده ویزای خود بدهید طوری که دیگر بهانه ای برای ریجکت کردن شما نداشته باشند درست است که اینها دلیل ریجکت کردن را نمی گن اما نمی توان از آن چنین استنباط کرد که همه را بی دلیل ریجکت می کنند البته موارد ریجکت کردن بی دلیل هم بسیارزیاد است که به دلیل ضعف روابط دیپلماتیک بین ایران و فرانسه ویا حساسیت رشته است اما شما باید پرونده خود را طوری دگرگون کنید که بهانه ای دست آنها نیفتد من هم یک بار در تاریخ 21 سپتامبر ریجکت شدم اما برای بار دوم با یک وکیل مشورت کردم و ایراد های اساسی پرونده ام را برطرف کرد (در حالی که من فکر می کردم که پرونده ویزای من یکی از کامل ترین پرونده ها بوده است) و برای ترم ژانویه مجددا با پرونده ای کاملا متفاوت و با یک رزومه تغیر داده شده در خواست دادم(توجه داشته باشید که نقش رزومه بسیار مهم می باشد) و الان منتظر جوابم من به شما پیشنهاد می کنم که شما هم همین کار را انجام دهید تا نتیجه مطلوب بگیرید در ضمن به این نکته هم توجه داشته باشید که نحوه پر کردن فرم در خواست ویزا بسیار مهم می باشد با ید اطلاعاتی که در فرم مربوطه وارد می کنید کاملا با مدارکی که ارائه می دهید مطابقت داشته باشد مخصوصا در قسمتی که منابع مالی را وارد می کنید و به هیچ وجه نباید مبالغه کنید نحوه صحیح پر کردن این فرم نیز نقش بسار تعیین کننده ای دارد . معمولا کسانی که در اواخر یا اوایل سال میلادی در خواست می دهند شانس بیشتری برای اخذ ویزا دارند.در ضمنشما می توانید به خود کنسول هم ایمیل بزنید که آدرس آن هست

consulaire@ambafrance-ir.org
با آرزوی روزهای خوش برای همه
اردشیر
سلام دوستم
مشکل من دقیقا" همینه.چون به نظر خودم پروندم مشکلی نداشت کلی هم سعی کردم Motivation و CV خوبی ارائه بدم.من مغزم واقعا" به جایی نمیرسه...من به کنسول EMAIL بزنم جواب می ده؟ بعید می دونم آخه این وکیلی که گفتین رو امکانش هست یعنی اگه مقدوره منم شمارشو داشته باشم؟چون اینطوری باز به نتیجه ای نمی رسم