صفحه 10 از 41 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام
    در ضمن من يه چيزي مي خواستم بگم اونم اينكه شما اگه ويزا گرفتيد تا سپتامبر نريد اونجا بمونيد چون خيلي هزينه ها زياده و كلي براي اين چند ماه بايد خرج كنيد .
    من همسرم اونجاست و اون ميگه .در ضمن مي گه احتمال كار پيدا كردن حتي همون گارسوني و ... هم خيلي سخته

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    من كه گفتم ايشالا ويزات مياد مي ري درستم تموم ميشه بعد مياي همين صفحه هاي فروم رو ميخوني يادت از الان مي آد. مي گي يادش بخير .
    من يك سوال داشتم كسي مي دونه وقتي ويزا مي دن دقيقا چقدر فرصت هست تا از ايران خارج بشه چون الان كه مثلا ويزا بدن آدم تا سپتامبر كه كلاسها شروع بشه بره اونجا علاف باشه .نمي شه سپتامبر بره قانونش چيه ؟
    فکر کنم جواب این سوال رو چند صفحه قبل دادم. بستگی به تاریخ اعتبار ویزای شما داره. مثلا اگه تاریخ اعتبار ویزاتون تا 6 ماه باشه، تا 6 ماه میتونید وارد فرانسه بشین. وقتی ویزاتون میاد تاریخی که از اون به بعد اجازه ورود به خاک فرانسه رو دارین، بهمراه مدت اعتبار ویزا درج میشه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام
    در ضمن من يه چيزي مي خواستم بگم اونم اينكه شما اگه ويزا گرفتيد تا سپتامبر نريد اونجا بمونيد چون خيلي هزينه ها زياده و كلي براي اين چند ماه بايد خرج كنيد .
    من همسرم اونجاست و اون ميگه .در ضمن مي گه احتمال كار پيدا كردن حتي همون گارسوني و ... هم خيلي سخته
    بله من نانسی هستم و در شهری مثل نانسی کار پیدا کردن خیلی سخت هم میشه اما کسانی که پاریس هستن درسته که یه مقدار شاید گرون تر در بیاد ولی پاریس این مزیت رو داره که امکان پیدا کردن کار زیاده و خیلی راحت تر می شه شغل دانشجوئی در پاریس پیدا کرد همهگی باهم حالا دعا کنیم ویزا بیاد که پامون باز شه فرانسه بعد می شه اونجا آدم بعد از یک یا دوترم هم شهرشو و هم دانشگاشو عوض کنه مهم این ویزاست که فعلا هممونو معطل کرده ولی میاد یکی از دوستان تو همین چن صفحه قبل بعد از 4 ماه ویزاش اومده بود جای نگرانی نیست و لی خوب شانس بده ماست که طولانی شده

سلام
    اقاي ardesh
    مي شه لطفا صفحه اي كه شما مي فرماييد بعد از 4 ماه اومده رو بنويسيد

Junior Member

سلام
    اقاي ardesh
    مي شه لطفا صفحه اي كه شما مي فرماييد بعد از 4 ماه اومده رو بنويسيد
    سلام بله البته صفحه 193 دوستی به اسم MahdiMK
    ویزاشون بعد از 4 ماه اومده بوده البته تا اونجائی که من اطلاع دارم ایشون از سفارت فرانسه در کره اقدام کرده بودن ولی اگه پست های ایشون رو بخونید می بینید که شرایطشون دقیقا مثل خودمون بوده حتی ایشون دیگه به جای این فروم که مخصوص منتظرین ویزاست ، میومدن در فروم ریجکت پرونده ها و دلایل و را هکار ها کامنت می ذاشتن یعنی رسما خودشون رو ریجکت می دونستن درست اون موقه که آدم فکرش رو هم نمی کنه می بینید یه دفعه ملکارا زنگ میزنه می گه ویزاتون اومده در ثانی من فکر کنم دوست دیگری هم تو همین فروم دیدم که بعد از 5 ماه ویزاش اومده بوده دقیقا یادم نیست کدوم صفحه ولی پیدا می کنم
    در پناه خداوند

ویرایش توسط ardesh : February 29th, 2012 در ساعت 03:20 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
    سلام بله البته صفحه 193 دوستی به اسم MahdiMK
    ویزاشون بعد از 4 ماه اومده بوده البته تا اونجائی که من اطلاع دارم ایشون از سفارت فرانسه در کره اقدام کرده بودن ولی اگه پست های ایشون رو بخونید می بینید که شرایطشون دقیقا مثل خودمون بوده حتی ایشون دیگه به جای این فروم که مخصوص منتظرین ویزاست ، میومدن در فروم ریجکت پرونده ها و دلایل و را هکار ها کامنت می ذاشتن یعنی رسما خودشون رو ریجکت می دونستن درست اون موقه که آدم فکرش رو هم نمی کنه می بینید یه دفعه ملکارا زنگ میزنه می گه ویزاتون اومده در ثانی من فکر کنم دوست دیگری هم تو همین فروم دیدم که بعد از 5 ماه ویزاش اومده بوده دقیقا یادم نیست کدوم صفحه ولی پیدا می کنم
    در پناه خداوند

خوب به نظر شما تو اين چند ماه چند بار بايد از سفارت پيگير ويزا بشيم. لازمه مثلا هر چند روز زنگ بزنيم سفارت بپرسيم ؟ يا خودشون حتما جواب مي دن (منظورم اينه كه نكنه كلا پرونده آدم مفقود شده باشه )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    خوب به نظر شما تو اين چند ماه چند بار بايد از سفارت پيگير ويزا بشيم. لازمه مثلا هر چند روز زنگ بزنيم سفارت بپرسيم ؟ يا خودشون حتما جواب مي دن (منظورم اينه كه نكنه كلا پرونده آدم مفقود شده باشه )
    سلام اگه به خودشون باشه که اصلا نباید کنسول ری زنگ بزنیم تا دو ماه باید صبر کنیم اگه جواب نیومد بعد با بخش فرهنگی باید تماس بگیریم اما ضرر نداره هر 15 تا 20 روز یک بار آدم تماس بگیره می شه با ایمیل هم میشه گه گداری بهشون یا دآوری کرد که بابا یه جوابی به ما بدین اما این که پرونده مفقود شده باشه من فکر نمی کنم چون در اون صورت به آدم اطلاع میدن. نه پروند ماها مفقود نشده بلکه الان یه جا راکد مونده من میدونم الان وظیفه کنسول گری و ملکارا و امثالهم اینه که پی گیری کنن لا اقل همه جا همینه ولی می بینین که وضعیت چه جوری جواب تلفن آدمو نمی دن حالا پی گیری پیش کش من فکر کنم اینا فقط با ایرانی ها این طوری باشن چون اگه بخوان با تمام مردم دنیا این طوری برخورد کنن که دیگه کسی نمی ره فراسه عطایش رو به لقایش می بخشه و این همه بی احترامی و توهین رو به جون نمی خره.

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامی خودم من با مطالعه نتایج امسال و سالهای گذشته یک نتیجه گیری مهم کردم و گفتم شما رو هم در جریان بذارم من به این نتیجه رسیدم که تمام کسانی که در خواستشون بیشتر از سه ماه طول کشیده مثل ما ویزاشونو گرفتن و تنها فقط یک نفر رو دیدم که بعد از سه ماه و نیم ملکا را باهاش تماس گرفته بود و گفته بود ریجکت انصافا من فقط همین یه نفر رو تو این فروم پیدا کردم که بعد از انتظار طولانی ریجکتش کرده بودن بقیه همه گرفتن همه.تازه اون یک نفر هم آدم نمی دونه که راست میگه یانه یا شاید هم مشکلی داشته مثلا نقص مدرک مثل دانشنامه ای چیزی داشته اینجا تنها جائی هست که آدم میتونه مشکلشو با دیگران تقسیم کنه و واقعا باید راست بگه پس اون بنده خدام دلیل نداره دروغ بگه پس شاید واقعا مشکلی داشته
    ویرایش توسط ardesh : February 29th, 2012 در ساعت 07:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی خودم من با مطالعه نتایج امسال و سالهای گذشته یک نتیجه گیری مهم کردم و گفتم شما رو هم در جریان بذارم من به این نتیجه رسیدم که تمام کسانی که در خواستشون بیشتر از سه ماه طول کشیده مثل ما ویزاشونو گرفتن و تنها فقط یک نفر رو دیدم که بعد از سه ماه و نیم ملکا را باهاش تماس گرفته بود و گفته بود ریجکت انصافا من فقط همین یه نفر رو تو این فروم پیدا کردم که بعد از انتظار طولانی ریجکتش کرده بودن بقیه همه گرفتن همه.تازه اون یک نفر هم آدم نمی دونه که راست میگه یانه یا شاید هم مشکلی داشته مثلا نقص مدرک مثل دانشنامه ای چیزی داشته اینجا تنها جائی هست که آدم میتونه مشکلشو با دیگران تقسیم کنه و واقعا باید راست بگه پس اون بنده خدام دلیل نداره دروغ بگه پس شاید واقعا مشکلی داشته
    پس تمومه ويزاها ok ميشه ايشالا. راستي من يك اشكال تو سايت رو اخيرا بر اساس كنكاشهاي بسيار متخصصانه كشف كردم.دقت كردين وقتي با يوزر وارد سايت ميشين ساعت pm ها رو درست نشون ميده وقتي از يوزر لاگ اوت ميكنيم ساعت pm ها يك ساعت ميره جلو .( حالا نمي دونم اين چه ربطي داشت به بخش ويزاي دانشجويي فرانسه ) . البته اين براي افرادي كه دقايق در اخذ زمان اخذ ويزا براشون مهمه خيلي مي تونه تاثير گذار باشه.

Junior Member

سلام من هر نيم ساعت يه بار اينجارو چك مي كنم .
    تا قبل از اينكه من از وضع خودم بنويسم فكر مي كردم ديگه ريجكتم ولي اينجا شما روحيه دادين حالا اوضاع خيلي بهتره و خيلي اميدوار شدم.
    مرسسسسي
    سلام خواهش می کنم
    سعی کنید خیلی بهشون ایمیل بدید من هر هفته دارم ای میل می زنم همین امروز یه نامه طولانی رو به سه تا آدرس ایمیل که ازشون داشتم ارسال کردم وقتی تعداد ایمیل ها با موضوع مشابه زیاد بشه می فهمن باید یه جوابی بدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)