صفحه 12 از 41 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام به همه دوستان عزیز و بزرگوار خودم و با تقدیر و تشکر فراوان از مدیران محترم این سایت مخصوصا آقای آرش و سرکار خانم آیدا که با را هنمائی ها شون خیلی به من لطف داشتن باید به اطلاع دوستان برسونم که پس از مکاتبات طولانی با سفارت و شعبه وزارت خارجه در نانت امروز آقای ملکا را با من تماس گرفتن و گفتن که ویزای بنده صادر شده باید به این نکته اشاره کنم که عزیزانی که ویزاشون هنوز نیومده سعی کنین ویزاتون رو از کنسول و سفیر و وزیر نخواین بلکه نگاهی به آسمان کنید و ویزاتون از خود پادشاه بخواین باور کنید ریجکتی تو کارش نیست ملکارا از من خواست که رزرو بلیط ببرم بعد میام بیشتر می نویسم
    ویرایش توسط ardesh : March 4th, 2012 در ساعت 10:59 AM

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز و بزرگوار خودم و با تقدیر و تشکر فراوان از مدیران محترم این سایت مخصوصا آقای آرش و سرکار خانم آیدا که با را هنمائی ها شون خیلی به من لطف داشتن باید به اطلاع دوستان برسونم که پس از مکاتبات طولانی با سفارت و شعبه وزارت خارجه در نانت امروز آقای ملکا را با من تماس گرفتن و گفتن که ویزای بنده صادر شده باید به این نکته اشاره کنم که عزیزانی که ویزاشون هنوز نیومده سعی کنین ویزاتون رو از کنسول و سفیر و وزیر نخواین بلکه نگاهی به آسمان کنید و ویزاتون از خود پادشاه بخواین باور کنید ریجکتی تو کارش نیست ملکارا از من خواست که رزرو بلیط ببرم بعد میام بیشتر می نویسم
    واقعا از صمیم قلب بهتون تبریک میگم. خیلی خوشحال شدم. شما یکبار قبلا ریجکت شده بودید، درسته؟ اگه لطف کنین نام رشته، مقطع، زمان تحویل پرونده و زمان گرفتن جواب، و همچنین شرایط پرونده نسبت به پرونده قبلی که داشتید رو بگید بسیار ممنون میشم.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    واقعا از صمیم قلب بهتون تبریک میگم. خیلی خوشحال شدم. شما یکبار قبلا ریجکت شده بودید، درسته؟ اگه لطف کنین نام رشته، مقطع، زمان تحویل پرونده و زمان گرفتن جواب، و همچنین شرایط پرونده نسبت به پرونده قبلی که داشتید رو بگید بسیار ممنون میشم.
    سلام بله البته من یک بار در ماه سپتامبر ریجکت شدم به نانت اعتراض کردم اونجا هم منو ری جکت کردن تصمیم گرفتم دوباره در خواست بدم که پذیرفته شدم من دانشگاه نانسی مقطع فوق لیسانس (سال اول) در رشته بیوشیمی گرایش بیولوژی مولکولی و تنظیمات سلول پذیرش داشتم برای بار دوم تغیراتی که در پروندم دادم شامل زیر بود1 رزوممو ویرایش کردم چون در یک قسمتی از رزومم نوشته بودم که 17 ماه در دانشگاه علوم و فنون هوائی نیروی هوائی ارتش کار کردم بعد خانم کشوری برای بار دوم می گفت این که اونجا بودی می تونه عاملی باشه برای ریجکت بنابر این یا اینو ننویس یا اگه می نویسی حتما جلوش قید کن که اونجا سرباز بودی 2 از وزارت علوم یه نامه ارائه دادم که این گرایش از بیوشیمی در هیچ یک از دانشگاه های ایران ارائه نمی شود وبرای همین فرانسه رو انتخاب کردم و اینو به انگیزه نامم اضافه کردم3 بار اول بهشون گفته بودم که یک خونه 4 طبقه داریم و سه طبقشو دادیم اجاره سه تا اجاره نامه داده بودم ولی سند ملکی که بهشون داده بودم سند یک قطعه زمین بود در نتیجه برای بار دوم قبض گاز ساختمان رو که تعداد طبقات در اون ذکر شده بود ترجمه کردم و ارائه دادم4 از آموزشگاه قطب راوندی و سفارت دو نامه گرفتم که نشون میداد چند ساله دارم فرانسه می خونم 5 برای بار دوم یه حساب مالی درشت ارائه دادم که اصلا گردش نداشت من کسانی رو میشناسم که با حساب 20 میلیون هم گرفتن 6 یک گواهی از دانشگاه نانسی که توش نوشته بود من هر موقع از سال تحصیلی 2011-2012 برم اونا منو می پذیرن 7دوتانامه یکی از طرف خودم و یکی از طرف پدرم برای شخص کنسول که همراه مدارکم ارائه دادم در تمام این مدت با کنسول گری و وزارت خارجه از طریق ایمیل Sdce.NANTESMB@diplomatie.gouv.fr

ارتباط داشتم من 28 نوامبر در خواست دادم و دو تا نقص مدرک یکی حواله 1500 یورو و یکی گواهی مرخصی از آزمایشگاه تشخیص طبی ای که توش کار می کردم ازم خواستن که دقیقا ده روز بعد براشون بردم ویزای من 3 ماه و 6 روز طول کشید تا بیاد
    ویرایش توسط ardesh : March 4th, 2012 در ساعت 06:13 PM

با سلام و عرض تبریک به خاطر گرفتن ویزا به شما و آرزوی سلامتی و پیروزی در بقیه مراحل زندگیتون، میخواستم ازتون بپرسم اگر امکان داره بگین در نامه درخواست تجدید نظر و یا پیگیری وضعیت ویزا که به نانت یا آقای کنسول می نویسیم به چه نکاتی بهتره اشاره کنیم. اگه به صورت کلی بگین ممنون می شم.

شیرینی یادتون نره

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان من مي خواهم تازه اقدام كنم براي كالج زبان فرانسوي در فرانسه
    ميشه به من بگيد آيا در اين سفارت اگر مدارك كامل باشه ويزا صادر ميشه؟
    يا ممكنه بي دليل ريجكت كنند؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوستان من مي خواهم تازه اقدام كنم براي كالج زبان فرانسوي در فرانسه
    ميشه به من بگيد آيا در اين سفارت اگر مدارك كامل باشه ويزا صادر ميشه؟
    يا ممكنه بي دليل ريجكت كنند؟
    دوست عزیز، اگه به صفحات قبلی این تاپیک مراجعه کنید، متوجه میشید که سفارت فرانسه کارش کاملا بی حساب کتابه. یعنی ممکنه با تمام مدارکی که می برید بازهم شما رو ریجکت کنند. من نقل و قولی رو می کنم از آقای ملک آرا، که روزی که به من زنگ زدن و گفتن که ویزام ریجکت شده، من دلیلشو پرسیدم و ایشون اظهار بی اطلاعی کرد و گفت به ما هم اعلام نمیشه؛ بعدش پرسیدم من که تمام مدارکم کامل بود و هیچ نقصی وجود نداشت و ایشون جواب داد:"اگه کامل نبود که اصلا بررسی نمی شد."
    منظورم اینه که کامل بودن مدارک برای صدور ویزای فرانسه یک شرط لازمه، ولی کافی نیست.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Banned

با سلام. امروز از سفارت به من ایمیل زدند که رزومه ام را به صورت ورد برایشان بفرستم. من می خواهم برای کنفرانس (کوتاه مدت علمی) بروم. حالا این اتفاق خوبی است و می خواهند ویزا بدهند و یا فعلا معلوم نمی شود. چون من خارج کشور هستم و اگر مثبت باشد می خواهم بلیط بگیرم بیایم و بروم ویزایم را از ایران بگیرم. ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    با سلام. امروز از سفارت به من ایمیل زدند که رزومه ام را به صورت ورد برایشان بفرستم. من می خواهم برای کنفرانس (کوتاه مدت علمی) بروم. حالا این اتفاق خوبی است و می خواهند ویزا بدهند و یا فعلا معلوم نمی شود. چون من خارج کشور هستم و اگر مثبت باشد می خواهم بلیط بگیرم بیایم و بروم ویزایم را از ایران بگیرم. ممنون.
    اونا از همه رزومه با فرمت وورد می خوان و شما استثنا نیستی اما به نظر من و با استناد به تجربه های شخصی خودم اگر تا دوهفته بعد از روزی که رزومه ایمیل کنید باهاتون تماس نگیرن یعنی کنسول گری در پرونده شما اشکالی ندیده و این می تونه نشان خوبی باشه البته همه چی نسبیه من که داغون شدم تا ویزا گرفتم از اون ور در خواست اولمو ارجاع داده بودم به دیوان عدالت اداری که بهش میگنle tribunal administrtif از طرف دیگه درخواست دومم پذیرفته شد باید یه نامه به دیوان عدالت اداری نانت ارسال کنم که آقا دیگه پرونده منو پی گیری نکنید من ویزا گرفتم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
    اونا از همه رزومه با فرمت وورد می خوان و شما استثنا نیستی اما به نظر من و با استناد به تجربه های شخصی خودم اگر تا دوهفته بعد از روزی که رزومه ایمیل کنید باهاتون تماس نگیرن یعنی کنسول گری در پرونده شما اشکالی ندیده و این می تونه نشان خوبی باشه البته همه چی نسبیه من که داغون شدم تا ویزا گرفتم از اون ور در خواست اولمو ارجاع داده بودم به دیوان عدالت اداری که بهش میگنle tribunal administrtif از طرف دیگه درخواست دومم پذیرفته شد باید یه نامه به دیوان عدالت اداری نانت ارسال کنم که آقا دیگه پرونده منو پی گیری نکنید من ویزا گرفتم
    ممنون از پاسختان. دو هفته زیاد است برای مورد من. چون هفته بعدش کنفرانس است ولی به من وقتی مدرک دادم گفتند که 18 مارس بلیط و بیمه و نامه پرداخت پول را بیار و تحویل بده. ظاهرا اگر رد شوی زنگ می زنند که دیگر مراجعه نکنی. اگر زنگ نرنند یعنی به یک مفهومی ویزات درست شده است. مشکل این است که تماس تلفنی با من فعلا امکان پذیر نیست. حالا 1 مارس زنگ بزنم تلفنی می گویند جواب ویزا چه شده است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    ممنون از پاسختان. دو هفته زیاد است برای مورد من. چون هفته بعدش کنفرانس است ولی به من وقتی مدرک دادم گفتند که 18 مارس بلیط و بیمه و نامه پرداخت پول را بیار و تحویل بده. ظاهرا اگر رد شوی زنگ می زنند که دیگر مراجعه نکنی. اگر زنگ نرنند یعنی به یک مفهومی ویزات درست شده است. مشکل این است که تماس تلفنی با من فعلا امکان پذیر نیست. حالا 1 مارس زنگ بزنم تلفنی می گویند جواب ویزا چه شده است؟
    آخ ببخشید من فکر کردم شما هم بلند مدت دانشجوئی هستید دقیقا هم همین طوره اگه زنگ نزنن یعنی جواب مثبته مخصوصا الان که کنسول گری خیلی خلوته من از منشی کنسول شنیدم که این ویزاهای کوتاه مدت در ایران تصمیم گیری میشه و به فرانسه و وزارت کشور و اداره مهاجرت نمی ره بنابراین اگه منفی بود ظرف سه یا چهار روز بعد از درخاست با شما تماس می گرفتن حالا که نگرفتن یعنی مثبت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)