صفحه 21 از 41 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام. معمولا وقت که میگیریم برا بخش فرهنگی بعد از چند هفته وقت میدن؟آخه من هنوز مدارکمو ترجمه نکردم. می ترسم وقت بگیرم بیوفته ۲ هفته ی دیگه و من هنوز مدارکم کامل نباشه!!!!

ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    سلام. معمولا وقت که میگیریم برا بخش فرهنگی بعد از چند هفته وقت میدن؟آخه من هنوز مدارکمو ترجمه نکردم. می ترسم وقت بگیرم بیوفته ۲ هفته ی دیگه و من هنوز مدارکم کامل نباشه!!!!

ممنون.
    توی این موقع سال معمولا زنگ بزنید کمتر از 2 هفته بعد وقت میدن(ماکزیمم 2 هفته) مگه اینکه متقاضیان نسبت به پارسال خیلی بیشتر باشند.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    توی این موقع سال معمولا زنگ بزنید کمتر از 2 هفته بعد وقت میدن(ماکزیمم 2 هفته) مگه اینکه متقاضیان نسبت به پارسال خیلی بیشتر باشند.
    فکر نکنم آرش .یکیش خود من که بیخیال شدم البته عشق فرانسه داره خفم میکنه همچنان .در مورد وقت هم وقتی من رفتم پیش خانوم کشوری مدارکم کامل نبود گفتم بعدا زنگ میزنم وقت میگیرم گفت باشه. ولی به نظر من همه ی مدارکت رو کامل کن یه دفعه برو تو یه هفته تمومش کن پارسال تا نیمه ی تیر هم زیاد شلوغ نبود یعنی معمولا 2 روز بعد فرهنگی میرفتن کنسولی وقت داری هنوز
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    فکر نکنم آرش .یکیش خود من که بیخیال شدم البته عشق فرانسه داره خفم میکنه همچنان .در مورد وقت هم وقتی من رفتم پیش خانوم کشوری مدارکم کامل نبود گفتم بعدا زنگ میزنم وقت میگیرم گفت باشه. ولی به نظر من همه ی مدارکت رو کامل کن یه دفعه برو تو یه هفته تمومش کن پارسال تا نیمه ی تیر هم زیاد شلوغ نبود یعنی معمولا 2 روز بعد فرهنگی میرفتن کنسولی وقت داری هنوز
    سلام
    در مورد وقت بخش فرهنگی گفتم من، نه کنسولگری فک کنم دوستمون منظورش وقت بخش فرهنگی بود اگه اشتباه متوجه نشده باشم
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

امسال هنوز اونقدر شلوغ نشده. فعلا 2 روزه وقت میدند.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    در مورد وقت بخش فرهنگی گفتم من، نه کنسولگری فک کنم دوستمون منظورش وقت بخش فرهنگی بود اگه اشتباه متوجه نشده باشم
    ااااااا راست میگی راستی سلاممممممم. من اشتباه متوجه شدم
    حالا شاید سوال یه بنده خدای دیگه بود .من معذرت
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام دوستان
    من 4شنبه وقت سفارت داشتم. رفتارشون اصلا هم بد نبود البته اگه از اون صف طولانی جلو در بگذریم. حتی اون آقا فرانسوی که فیش میده خیلی مهربونه رفتار آفیسر هم خوب بود ما مدارکمون هم کامل بود و هم منطقی فقط من بیمه نداشتم متاسفانه (بیمه کاری) ولی حس خوبی داشتم فک کنم به لطف خدا ویزا بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshmaryam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 4شنبه وقت سفارت داشتم. رفتارشون اصلا هم بد نبود البته اگه از اون صف طولانی جلو در بگذریم. حتی اون آقا فرانسوی که فیش میده خیلی مهربونه رفتار آفیسر هم خوب بود ما مدارکمون هم کامل بود و هم منطقی فقط من بیمه نداشتم متاسفانه (بیمه کاری) ولی حس خوبی داشتم فک کنم به لطف خدا ویزا بگیرم

من 4 شنبه سفارت بودم ولی واسه تایید مدارک ، شما همون خانومهایی بودین که برای کنفرانس ویزا می خواستین؟ تاریخ کنفرانس رو چی کار کردین؟ راهی پیدا کردین که نتیجه ویزا رو بتونین زودتر متوجه بشین؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshmaryam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هنوز هم آفیسره دانشجویی آقای ملک آرا هستن؟ والا منم هیچ بدی از ایشون ندیدم خیلی هم بگو بخند بود باهام حتی روزیم که زنگ زد بگه ویزام اومده کلی باهام گفت و خندید. البته خیلی زود عصبی میشه .خودم یه مورد ازش دیدم که اشکه دختره بیچاره رو در آورد. ولی نگران نباشید. همه ی مدارک رو دقیقا به ترتیبه لیستی که سفارت بهتون داده بچینید و ببرید تحویل بدید.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

کلیه ارسالهای مربوط به ویزای همراه در فرانسه به تاپیک ویزای همراه منتقل شدند.
    بحث در مورد ویزای همراه را در همان تاپیک دنبال کنید.
    ممنون
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)