صفحه 3 از 41 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام هفته پیش با ملکارا دوباره تماس گرفتم گفت هنوز هم هیچ جوابی نیومده در ضمن گفت خواهش ما از شما اینه که با ما تماس نگیرید اگه جوابی بیاد ما خودمون اتوماتیک وار با هاتون تماس می گیریم الان دوباره آخه چه جوری بهش زنگ بزنم هنوز شماره کنسول گری رو نگرفته تپش قلب و استرس شدیدی می گیرم چه برسه به این که دوباره بخوام در
    رابطه با همین موضوع بهش زنگ بزنم
    دانشگاه برام یه گواهی فرستاده که توش نوشته شده بود که من هر موقع از سال تحصیلی 2011-2012 که به نانسی برم دانشگاه منو می پذیره و ثبت نام میکنه واز این بابت مشکلی نداره دانشگاه نانسی به دانشجویان خارجی تا 15 دسامبر وقت داده بود اما در گواهی که واسه من ارسال کردن نوشته شده که حتی اگه این دانشجو بعد از 15 دسامبر هم بیاد باز هم ما می پذیریمش زیر گواهی هم نوشته بود که این گواهی در تمام طول سال تحصیلی 2011-2012 معتبره اما خودمونیم تا حالا کلی ازکلا سای ترم دوم گذشته درسته که دانشگاه نانسی این گواهی رو برام ایمیل کردن اما چه جوری می خوان منو بپذیرن ؟ دیگه آخر سال!!!!!!!!!!!ا
    اگه یه موقع انشا لله ویزا بیاد من با این قضیه مشکل پیدا نمیکنم؟؟؟؟درسته که دانشگاه یه نامه داده که هر موقع از سال تحصیلی برم منو ثبت نام میکنن اما از لحاظ درسی مشکلی پیش نمیاد؟

حتی اگر پاسخ ویزای شما مثبت بیاد، باز از اون دانشگاه باید نامه بیاری که با وجود این تاخیر می تونی بری اونجا.

دوست عزیز، من از هفته ها پیش دارم پست های شما رو می خونم. اگر بیشتر از هفتاد هشتاد روز از اپلای ویزای شما گذشته، به عنوان کسی که پاشنه در سفارت فرانسه رو از بیخ کنده، بهتون می گم امیدی نداشته باشید دیگه. حقیقت تلخی هست و برای من هم پیش اومد و بورس دکترام پرید.

از دانشگاهتون بخواهید که به کنسولگری ایمیل بزنه و وضعیت شما رو مشخص کنه تا خیال شما راحت بشه.

سلام دوستان
    من و همسرم قصد داریم سال آینده برای تحصیل در فرانسه اقدام کنیم. همسرم زبانش قوی هست و چون شنیدم ویزای همراه نمیدن من هم میخوام برای تحصیل اقدام کنم و 1سال زبان بخونم.
    ما تا 5 ماه دیگه فرزندمون به دنیا میاد. آیا ویزای همراه برای فرزندمون هم با مشکل مواجه میشه و سفارت سختگیری میکنه یا در صورتیکه همسرم ویزا بگیره به بچمون هم ویزا میدن؟
    به نظرتون 1ساله میشه زبان رو به حدی رسوند که B1 بگیرم؟
    ممنون از راهنمایی شما.

Junior Member

سلام آرش عزیز نمی دونم چی بگم آخه خودمم زیاد امیدی نداشتمو و ندارم و دارم پرونده کبک باز میکنم امروز ت س اف کیو نوشتم من 8 سال سابقه کار تو آزمایشگاه تشخیص طبی دارم تازه رشتمم میکروبیولوژی هستش که جزء رشته های دیمند برای کاناداست و فقط خود رشتم 12 امتیاز داره چرا واسه کانادا اقدام نکنم ؟؟؟تا کی منت فرانسوی های فاشیست رو بکشم ممنون از این که به آدم آمادگی میدی.اصلا از روزی که در خواست می دادم هم امیدی نداشتم

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

سلام دوست عزیز باید بهتون بگم با توجه به بی نظمی و غیر قابل پیش بینی بودنه سفارت فرانسه این ریسک رو نکنید به احتمال 90% موفق به گرفتن ویزا نمی شوید اگر صفحات قبل همین تاپیک رو بخونید متوجه رفتار نادرست سفارت در سال های گذشته می شوید.
    از تأخیر پریشان مشو...چونان کسی که میفهمد منتظر بمان...آنگاه که جان برخیزد و فرمان دهد...خدایان آماده اطاعتند...!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم قصد داریم سال آینده برای تحصیل در فرانسه اقدام کنیم. همسرم زبانش قوی هست و چون شنیدم ویزای همراه نمیدن من هم میخوام برای تحصیل اقدام کنم و 1سال زبان بخونم.
    ما تا 5 ماه دیگه فرزندمون به دنیا میاد. آیا ویزای همراه برای فرزندمون هم با مشکل مواجه میشه و سفارت سختگیری میکنه یا در صورتیکه همسرم ویزا بگیره به بچمون هم ویزا میدن؟
    به نظرتون 1ساله میشه زبان رو به حدی رسوند که B1 بگیرم؟
    ممنون از راهنمایی شما.
    سلام شما باین شرایط بهتره وقتتون رو روی یادگیری یه زبان دیگه بذاریدو یک کشور دیگه بذارید می تونید فرانسه رو به این دلیل یاد بگیرید که برای کبک اقدام کنید اما برادرانه به شما می گم فکر فرانسه رو از سرتون بیرون کنید
    من که پروندم کامله و هیچ ایرادی نداره 8 ماهه دنبال ویزا دارم دوندگی می کنم به شورای حل اختلاف در فرانسه شکایت کردم دوبار به آلن ژوپه وزیر خارجشون نامه دادم و حتی پروندمو فرستادم به دیوان عذالت اداری در فرانسه شاید باور نکنی رفیق اما به وزیر کشور فرانسه هم نامه دادم بعد از این همه دوندگی بعد از یک بار ریجکت شدن در سپتامبر بعده دوماه دوباره برای ترم دوم پرونده ویزا تشکیل دادم که تا امروز سه ماهه هیچ جوابی ندادن البته الان دیگه اگه بدن هم فایدا ای نداره
    شایان ذکر است که بنده مجرد هستم و به جرات می تونم بگم پروندم یکی از کامل ترین پرونده ها بود که امسال ارائه کردم به این نکته هم توجه داشته باش که دوست خوبمون Arash_wiseman شرایط بهتر از من داشته و مثل من اذیت شده ایشون تازه بورسیه کامل داشته و ریجکتش کردن باز خود دانی راه بازه ولی در بیشتر مواقع این راه به بی راه و به ناکجا ختم میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_wiseman نمایش پست ها
    حتی اگر پاسخ ویزای شما مثبت بیاد، باز از اون دانشگاه باید نامه بیاری که با وجود این تاخیر می تونی بری اونجا.

دوست عزیز، من از هفته ها پیش دارم پست های شما رو می خونم. اگر بیشتر از هفتاد هشتاد روز از اپلای ویزای شما گذشته، به عنوان کسی که پاشنه در سفارت فرانسه رو از بیخ کنده، بهتون می گم امیدی نداشته باشید دیگه. حقیقت تلخی هست و برای من هم پیش اومد و بورس دکترام پرید.

از دانشگاهتون بخواهید که به کنسولگری ایمیل بزنه و وضعیت شما رو مشخص کنه تا خیال شما راحت بشه.
    سلام آرش جان آخه مشکل کنسول گری نیست از دانشگاه قبلا خواستم که هم به کنسول گری و هم به وزارت خارجه ایمیل بزنه اونام زدن مشکل کنسول گری نیست من ده بار تا حالا تماس گرفتم می گن دست کنسول گری نیست که به شما جواب بدیم ما پرونده رو فرستادیم اونور و باید جوابش از اونور بیاد پرونده هائی که می فرستن اونور یعنی کنسول گری اونا رو پذیرفته و می فرستن اونور تا یه تصمیم گیری هم اونجا انجام بشه

سلام كسي در مورد تحريم بانك تجارت و بلوكه شدن 7500 يورو حواله شده چيزي شنيده . بايد پولها رو برگشت داد. لطفا اگه كسي چيزي مي دونه جواب بده.

Junior Member

من خودم شخصا با رئیس بانک تجارت پاریس تلفنی صحبت کردم می گفت شما تا 23 مارس فرصت دارید پولتون برگشت بزنید و لی چون 23 مارس مصادف میشه با دم دمای عید بانک های ایران لغ و تغ هستش پس بهتره زود تر این کار رو انجام بدید در ضمن این رو هم گفت که درسته که بانک تجارت تحریم شده و پولهای آن بلوکه شده و اجازه انتقال وجه نداره اما این برای دولت ایرانه نه مشتری های بانک خودش به من گفت که به ما تا 23 مارس وقت دادن اما حتی اگر تا 23 مارس هم نتونستید برگشت بزنید اصلا مهم نیست و نگران نباشید چون پول مشتری های بانک که مردم هستن هرگز بلوکه نمیشه یعنی اصلا جای نگرانی نیست من شمارشو می دم هر کی خواست می تونه زنگ بزنه ولی همینا رو بهش میگن 33144707844 + وقتی تماس گرفتین بگید با آقای قهاری کار دارید ولی تکرار می کنم باز هم همین چیزائی که به من گفت به شما میگه

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال دارم خواهش می کنم اگه کسی می دونه لطفا بگه تا بقیه هم آگاه بشن:من الان 3 ماه که منتظر ویزام برای ترم دوم در خواست داده بودم هنوز خبری نیست البته الان دیگه خیلی دیره و اگه بیاد هم دیگه فایده ای نداره نمیشه که آخر سال رفت نشست سر کلاس می خواستم بدونم میشه اگه احیانا ویزا اومد یه چند ماهی رزرو یا معطل یا نمی دونم هر چی که بهش میگن خلاصه نگهش دارن و یه دفه از اول سال تحصیلی جدید که از 5 سپتامبر هستش ویزا رو به بدن که برم؟آخه با دانشگاه مکاتبه کردم قرار شده که پذیرشمو تمدید کنن واسه سال آینده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)