صفحه 32 از 41 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

دوستان کسانی که از مرحله کنسولی و آقای ملک آرا رد شدن . لطف می کن یه توضحیی بدن ؟ در ضمن من وقتی پش خانم کشوری رفتم پوشه حاوی کپی ها رو برنداشت .فقط یکی دوتا مدرک و فرم رو برداشت به نظرم و چند تا چیز هم توی فرمش نوشت و گفت همون روز می تونم به آقای ملک آرا بین 2 تا 3 زنگ بزنم ...وقت فرهنگی من ساعت 2 بود وقتی بیرون اومدم بلافاصله زنگ زدم که برنمی داشتن البته 10 دقیقه به 3 بالاخره یه خانومه جواب دادن و گفتن دیگه تا ساعت 3 وقت نمی شه و ملک آرا پشت خطی داره ؟ امکان داره یه کم در این مورد توضیح بدین ...من خیلی نگرانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maahtab نمایش پست ها
    دوستان کسانی که از مرحله کنسولی و آقای ملک آرا رد شدن . لطف می کن یه توضحیی بدن ؟ در ضمن من وقتی پش خانم کشوری رفتم پوشه حاوی کپی ها رو برنداشت .فقط یکی دوتا مدرک و فرم رو برداشت به نظرم و چند تا چیز هم توی فرمش نوشت و گفت همون روز می تونم به آقای ملک آرا بین 2 تا 3 زنگ بزنم ...وقت فرهنگی من ساعت 2 بود وقتی بیرون اومدم بلافاصله زنگ زدم که برنمی داشتن البته 10 دقیقه به 3 بالاخره یه خانومه جواب دادن و گفتن دیگه تا ساعت 3 وقت نمی شه و ملک آرا پشت خطی داره ؟ امکان داره یه کم در این مورد توضیح بدین ...من خیلی نگرانم
    کار هایی که خانوم کشوری کرده که طبیعی بوده، واسه همه اینجوری هست. درباره تماس هم معمولا باید بین 2-3 جواب بدن، اما شما به نظرم امروز هم امتحان کن. فکر نمیکنم مشکلی باشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    کار هایی که خانوم کشوری کرده که طبیعی بوده، واسه همه اینجوری هست. درباره تماس هم معمولا باید بین 2-3 جواب بدن، اما شما به نظرم امروز هم امتحان کن. فکر نمیکنم مشکلی باشه...
    خیلی ممنون امیر جان از پاسختون ...اگه فرصت داشتید در مورد اون سوال هم بنویسد که مرحله کنسولی به چه شکل هست ....ممنون می شم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    دوستان من جواب ویزام مثبت شد. 26 روز طول کشید. شرایطم رو در تاپیک نتایج ویزا نوشتم. این رو این جا نوشتم که هم یه کم این فضای منفی و نا امید فروم عوض بشه، هم از ادمین و دیگر دوستانی که در این پروسه ( که انصافا از ادمیژن گرفتن از دانشگاه بد قلق تر بود) بهم کمک کردند واقعا تشکر کنم
    امیدوارم جواب مثبت ویزای همتون خیلی زود بیاد، اگر کمکی هم از دستم بر بیاد در خدمتتون هستم.
    موفق باشید.
    سلام، واقعا بهتون تبریک میگم . امیدوارم که تو همه مراحل تحصیل و زندگیتون موفق باشین. فضای فروم یه مقدار منفی شده بود . خبر خوب شما باعث میشه فضا عوض بشه. یه سوال داشتم. میشه بپرسم از زمان مصاحبه کنسولی تون 26 روز طول کشید یا مصاحبه با خانم کشوری ؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mona22 نمایش پست ها
    سلام یه سوال اینجا واسم پیش اومد بعد عزامت به فرانسه برای ثبت نام در دانشگاه ترجمه مدارکی که تحویل دانشگاه میدیم اگه مهر دادگستری و امور خارجه نداشته باشه مشکل پیش نمیاد؟ چون کاشیگر ترجمه هاش مهر دادگستری و امور خارجه رو نداره!
    اونها قاعدتا باید مهر کنسولگری خودشون رو بهش اهمیت بدن و بشناسن و بنابراین وقتی مدارک تایید سفارت میخوره نباید مشکلی پیش بیاد قاعدتا.
    البته این استدلال منه ولی اگر از دوستان کسی اطلاعات خاصی در این مورد داره بگه چون از اینا هیچ چیزی بعید نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maahtab نمایش پست ها
    خیلی ممنون امیر جان از پاسختون ...اگه فرصت داشتید در مورد اون سوال هم بنویسد که مرحله کنسولی به چه شکل هست ....ممنون می شم
    خواهش مي كنم.

شما وقت رو كه از آقاي ملك آرا گرفتيد،‌با اصل مدارك و اصل ترجمه هاي تائيد شده ميريد اونجا. از در سياسي وارد ميشيد و ميريد مستقيما به همون سالن انتظاري كه براي تائيد مدارك رفتيد. اونجا آقاي ملك آرا صداتون مي زنن ميريد صندوق مبلغ معادل 99 يورو‌(نرخ دولتي) پرداخت مي كنيد و رسيد رو با مدارك لازم ازتون مي گيرند. اگر هم ترتيبش مشكل داشته باشه بهتون مي گن. بعد هم يكي سري انگشت نگاري و عكس گرفتن داره. در انتها هم پاسپورت + يك رسيد بهتون ميدهند. يك ايميل هم به من دادند كه بايد CV رو همون روز براشون ارسال مي كردم. كل مراحل هم به زبان شيرين فارسي هست! ‌پس جاي نگراني نداره...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    سلام، واقعا بهتون تبریک میگم . امیدوارم که تو همه مراحل تحصیل و زندگیتون موفق باشین. فضای فروم یه مقدار منفی شده بود . خبر خوب شما باعث میشه فضا عوض بشه. یه سوال داشتم. میشه بپرسم از زمان مصاحبه کنسولی تون 26 روز طول کشید یا مصاحبه با خانم کشوری ؟

ممنون
    ممنونم دوست عزيز
    از زمان مصاحبه كنسولي بود. عملا مصاحبه فرهنگي يك جور راهنمايي هست و اصل قضيه همون مصاحبه كنسولي هستش...

Junior Member

امیرجان تبریک میگم، امیدوارم همیشه همینطور موفق باشی.
    امیر جان اون پرینت حسابی که دادی به مبلغ 50 میلیون برای چند ماه بود؟ این همون گردش حسابت بود؟

Junior Member

سلام
    اگر بخوام واسه موسسه زبان ویزا بگیرم چه راههایی هست که اقدام کنم؟شنیدم سفارت واسه موسسه به ندرت ویزا میده، می شه ویزا توریستی گرفت و بعد اونجا در موسسه ثبت نام کنی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkn نمایش پست ها
    امیرجان تبریک میگم، امیدوارم همیشه همینطور موفق باشی.
    امیر جان اون پرینت حسابی که دادی به مبلغ 50 میلیون برای چند ماه بود؟ این همون گردش حسابت بود؟
    ممنونم،
    مانده حسابم بود. من گردش حسابم جالب نبود واسه همين نگرفتم اصن... در ضمن روزي كه تحويلش دادم يك ماه از تاريخ مانده حساب گرفتن مي گذشت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)