صفحه 33 از 41 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام و عرض تبریک مجدد خدمت شما،

اگر مقدور هست و اطلاعاتی در این زمینه دارید، لطفاً پاسخ این سؤال رو هم بفرمایید ممنون میشم:

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    ببخشید با این تفاسیر اونوقت مدرکی برای همراه داشتن در فرانسه نمی مونه؟!
    چون اون زمان ما کل مدارک (ترجمه هایی) که به سفارت میدادیم حتی در مرحله آخر بخش کنسولی کپی بود.
    اگر اصل ترجمۀ تأیید شدۀ دانشنامه یا ریز نمرات رو کنسولگری بگیره، برای دانشگاه چه باید کرد؟ پس از صدور ویزا اصلها برگردانده نمیشن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza87 نمایش پست ها
    خودمم نمیدونم! تا جایی که شنیدم مدارک رو بر نمیگردونن. اتفاقا همین سوال رو داشتم، که توی فرانسه چه مدارکی باید ارائه بدیم.
    آرزوی موفقیت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام و عرض تبریک مجدد خدمت شما،

اگر مقدور هست و اطلاعاتی در این زمینه دارید، لطفاً پاسخ این سؤال رو هم بفرمایید ممنون میشم:

آرزوی موفقیت.
    من هم دقيقا اين سوال برام هست. امروز دارم ميرم پاسپورتم رو از سفارت بگيرم ميپرسم. البته من يك سري ديگه از مداركم رو دارم (كاشيگر ترجمه كرده)‌ اما نامه پذيرش به عنوان مثال خيلي مهمه. چون جزء‌ مدارك لازم براي ثبت نام هست و ميدونم كه دوباره صادر كردنش تقريبا غير ممكنه(تا اونجا كه استادم مي گفت)

Junior Member

سلام
    برای مصاحبه کنسولی باید توی صف بایستیم یا باز از پلاک 64 مثل مصاحبه فرهنگی وارد می شیم، به من ساعت نگفتن حالا نمی دونم باید کی برم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    دوستان من جواب ویزام مثبت شد. 26 روز طول کشید. شرایطم رو در تاپیک نتایج ویزا نوشتم. این رو این جا نوشتم که هم یه کم این فضای منفی و نا امید فروم عوض بشه، هم از ادمین و دیگر دوستانی که در این پروسه ( که انصافا از ادمیژن گرفتن از دانشگاه بد قلق تر بود) بهم کمک کردند واقعا تشکر کنم
    امیدوارم جواب مثبت ویزای همتون خیلی زود بیاد، اگر کمکی هم از دستم بر بیاد در خدمتتون هستم.
    موفق باشید.
    آقا منم به نوبه ی خودم کلی بهت تبریک میگم.
    فقط میشه بهم بگی آقای ملک آرا ازت چیا پرسید؟ آخه منم مستر بک اکسپت شدم و دوره به انگلیسی بود ولی آقای ملک آرا فقط یکی دو تا سوال ساده ازم پرسید.
    مثلا ازم پرسید دوره کی شروع میشه؟!!!!!! آخرشم بهم گفت رزومم رو بفرستم با ایمیل......

Junior Member

سلام دوستان خوب هستین؟
    ببخشید میخواستم از کسایی که درخواست کردن سوال کنم شما یک عدد quittance مبلغی که پرداخت کردید رو بهتون دادن یا دوتا؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط IDP نمایش پست ها
    سلام
    برای مصاحبه کنسولی باید توی صف بایستیم یا باز از پلاک 64 مثل مصاحبه فرهنگی وارد می شیم، به من ساعت نگفتن حالا نمی دونم باید کی برم!
    سلام،
    نه . نیازی نیست تو صف بایستین. ساعتی که گفتن مراجعه کنین از در سیاسی وارد میشین. صف نداره. فقط این جریان که ساعت نگفتن رو متوجه نشدم. بین ساعت 2 - 3 بعد از ظهر زنگ بزنین و از آقای ملک آرا بپرسین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط IDP نمایش پست ها
    سلام
    نه، از همون در پلاک 64 میری تو. چطور ساعت نگفتن؟ زنگ بزن بپرس

Banned

این درسته که ویزا گرفتن کار حضرت فیله و به دیگه ویزا نمیدن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    آقا منم به نوبه ی خودم کلی بهت تبریک میگم.
    فقط میشه بهم بگی آقای ملک آرا ازت چیا پرسید؟ آخه منم مستر بک اکسپت شدم و دوره به انگلیسی بود ولی آقای ملک آرا فقط یکی دو تا سوال ساده ازم پرسید.
    مثلا ازم پرسید دوره کی شروع میشه؟!!!!!! آخرشم بهم گفت رزومم رو بفرستم با ایمیل......
    سلام، ممنونم.
    از منم دقیقا همین سوالات رو پرسیدند. جای نگرانی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    این درسته که ویزا گرفتن کار حضرت فیله و به دیگه ویزا نمیدن ؟
    با سلام
    بله دوست عزیز متاسفانه اوضاع گرفتن ویزا در سفارت فرانسه بسیار بد و تابع هیچ شرایط منطقی و قانونی نمی باشد و این باعث شده دوستان در انتظار ویزا هیچ ارامشی نداشته باشند. اگر الان تازه به فکر فرانسه افتادید(باتوجه به تاریخ عضویت تون می گم.) و می خواهید اقداماتتان را شروع کنید حتما گزینه های دیگری هم داشته باشید چون سرمایه گذاری روی فرانسه به خاطر ویزا به شدت ریسک می باشد. پیروز و سعادتمند باشید.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)