صفحه 34 از 41 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام
    ببخشید از کسانی که اقدام ویزا کردن می خواستم بپرسم وضعیتشون رو تو اون سایت پیگیری چی میزنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط amitis65 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید از کسانی که اقدام ویزا کردن می خواستم بپرسم وضعیتشون رو تو اون سایت پیگیری چی میزنه؟
    سلام؛ کدوم سایت؟ مگر سایتی برای پیگیری نتیجه وجود داره؟ اگه هست به منم بگین!!

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

دوستان، کسانی که حوالۀ ارزی نداشتن، در این فرم تقاضای ویزا، بخش VOS MOYENS D’EXISTENCE EN FRANCE را با چه مضمونی پر کردند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    آقا منم به نوبه ی خودم کلی بهت تبریک میگم.
    فقط میشه بهم بگی آقای ملک آرا ازت چیا پرسید؟ آخه منم مستر بک اکسپت شدم و دوره به انگلیسی بود ولی آقای ملک آرا فقط یکی دو تا سوال ساده ازم پرسید.
    مثلا ازم پرسید دوره کی شروع میشه؟!!!!!! آخرشم بهم گفت رزومم رو بفرستم با ایمیل......
    ببینید به نظر من سوال پرسیدن های اقای ملک ارا فقط به خاط این هست که بفهمه شما به چه منظوری داری میری و یا راست و دروغ های پروندتو بفهمه..و باید بگم که تصمیم گیرنده ی نهایی اقای ملک ارا نیست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    دوستان، کسانی که حوالۀ ارزی نداشتن، در این فرم تقاضای ویزا، بخش VOS MOYENS D’EXISTENCE EN FRANCE را با چه مضمونی پر کردند؟
    درآمد پدر. فک میکنم همینو باید بنویسیم؛ درآمد و یا پس اندازهای فردی که ضامنمون شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    طبق چیزی که در نامه پذیرش و convention d'accuil نوشته بود:bursee sur un projet de recherch

Junior Member

سلام
    من برا مستر2 مکانیک پذیرش دارم و کلاسهام از اول سپتامبر شروع میشه ولی هنوز برا ویزا اقدام نکردم. میخواستم از بچه های که درگیر گرفتن ویزا اند بپرسم که به نظر شما فایده داره الان اقدام کنم؟ امسال اوضاع چطوره؟.البته چون پارسال ریجکت شدم ترجمه هامو دارد فقط باید ببرم تاریخ شونو جدید کنم و ببرم تایید. واقعا نمیدونم دوباره کلی هزینه مالی و زمانی کنم یا نه؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mn_mogni نمایش پست ها
    ببینید به نظر من سوال پرسیدن های اقای ملک ارا فقط به خاط این هست که بفهمه شما به چه منظوری داری میری و یا راست و دروغ های پروندتو بفهمه..و باید بگم که تصمیم گیرنده ی نهایی اقای ملک ارا نیست...
    ی

یعنی آقای ملک آرا آفیسر نیست؟؟؟؟ پس تصمیم گیرنده کیه؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba_64 نمایش پست ها
    سلام
    من برا مستر2 مکانیک پذیرش دارم و کلاسهام از اول سپتامبر شروع میشه ولی هنوز برا ویزا اقدام نکردم. میخواستم از بچه های که درگیر گرفتن ویزا اند بپرسم که به نظر شما فایده داره الان اقدام کنم؟ امسال اوضاع چطوره؟.البته چون پارسال ریجکت شدم ترجمه هامو دارد فقط باید ببرم تاریخ شونو جدید کنم و ببرم تایید. واقعا نمیدونم دوباره کلی هزینه مالی و زمانی کنم یا نه؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

ببينيد شما چون مستر2 هستيد شانستون خيلي بيشتر از مستر1 هست.البته بازهم بستگي به خيلي چيزهاي ديگه داره.ولي خوب دير به فكر افتاديد چون الان سقارت ديگه وقت نميده و داره كم كم پرونده ي تحصيلي هارو جمع مي كنه...
    راجع به وضعيت ويزا هم بگم كه هركسي كه فيزيك بود ريجكت شد ولي راجع به رشته هاي ديگه هم هم قبولي داشتيم هم ريجكتي....همون 50/50 هستش....ولي خوب خوابگاه خيلي براشون امسال اهميت پيدا كرده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    ی

یعنی آقای ملک آرا آفیسر نیست؟؟؟؟ پس تصمیم گیرنده کیه؟؟؟؟؟
    ببينيد تصميم گيرنده ي اصلي خود كنسولگري هست كه يك اقاي فرانسوي هستش.كه قراره يك ماه ديگه هم عوض بشه و يك خانم جاش بياد.....شايد يه درصدي اقاي ملك ارا كمك اين اقاي كنسول بكنه ولي تصميم نهايي با اقاي كنسول هست.موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)