صفحه 34 از 37 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

شما رشتتون حساس نیست اکثر بچه ها ویزاشون بین 30 تا 40 روز اومده, از سفارت بنظرم یه پیگیری بکنید.

Junior Member

سلام
    من را امروز ریجکت کردن، به نظر شما امکان اینکه از ترکیه و با دبی دوباره اقدام کنم چیست؟ آیا این امکان پذیر است یا نه؟
    خیلی حالم گرفته است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

از اونجایی که شما زود ریجکت شدید، تقریبا دو هفته، احتمالا از خود سفارت ریجکت شدید بنابراین فکر میکنم با تغییر شرایط و بهبود پرونده تون شانس اینو داشته باشید که ویزا بگیرید... فقط تو قدم اول با ملک آرا صحبت کنید شاید فهمیدید دلیل ریجکتتون چیه... برای بهتر شدن پروندتون هم میتونید شرایط مالی بهتری ارایه بدید و یا پیشنهاد کار از اینجا، سند، letter of motivation بهتر و ... به پرونده اضافه کنید. در مورد اقدام از سفارت فرانسه تو بیرون از ایران هم دقیقتر اطلاعات کسب کنید، بعضی از سفارت خانه ها فقط در صورتی درخواست ویزا رو قبول میکنن که اقامت طولانی مدتی (به عنوان مثال بیش از 6 ماه) تو اون کشور داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط IDP نمایش پست ها
    سلام
    من را امروز ریجکت کردن، به نظر شما امکان اینکه از ترکیه و با دبی دوباره اقدام کنم چیست؟ آیا این امکان پذیر است یا نه؟
    خیلی حالم گرفته است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arst4 نمایش پست ها
    از اونجایی که شما زود ریجکت شدید، تقریبا دو هفته، احتمالا از خود سفارت ریجکت شدید بنابراین فکر میکنم با تغییر شرایط و بهبود پرونده تون شانس اینو داشته باشید که ویزا بگیرید... فقط تو قدم اول با ملک آرا صحبت کنید شاید فهمیدید دلیل ریجکتتون چیه... برای بهتر شدن پروندتون هم میتونید شرایط مالی بهتری ارایه بدید و یا پیشنهاد کار از اینجا، سند، letter of motivation بهتر و ... به پرونده اضافه کنید. در مورد اقدام از سفارت فرانسه تو بیرون از ایران هم دقیقتر اطلاعات کسب کنید، بعضی از سفارت خانه ها فقط در صورتی درخواست ویزا رو قبول میکنن که اقامت طولانی مدتی (به عنوان مثال بیش از 6 ماه) تو اون کشور داشته باشید.
    سلام ،
    دوست عزیز یعنی اگر در این فاصله ی زمانی جواب مثبت هم میدادند از طرف سفارت میبود؟ منبع حرف شما چی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

مسلما انتظار این رو ندارید که یک جواب قطعی از من بشنوید که دقیقا تو پروسه صدور یا رد ویزا چه اتفاقی می افته...
    اما اون چیزی که از شواهد امر بر میاد که بعد از بررسی توسط سفارت برای کلیرنس پرونده تو فرانسه بررسی میشه، خب طبیعتا بسیاری از پرونده ها به واسطه شرایطشون مثل رشته تحصیلی نیازی به طی پروسه کلیرنس ندارند یا خیلی سریعتر پیش میره... ولی باز هم تاکید میکنم که اینها فقط حدسیات و در جواب همون دستمون هم گفتم که بهتره از خود ملک آرا پیگیری کنه که دلیل رد چی بوده... و روشنه که اگر ویزای یکی به دلیلی در مرحله کلیرنس رد شه خیلی سخته که با تغییر شرایط پرونده تقاضای مجددش قبول شه... مگر اینکه رشته یا دانشگاه مورد پذیرش رو تغییر بده

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkn نمایش پست ها
    سلام ،
    دوست عزیز یعنی اگر در این فاصله ی زمانی جواب مثبت هم میدادند از طرف سفارت میبود؟ منبع حرف شما چی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

سلام بچه ها. خوشحالم که امسال وضعیت صدور ویزا اینقدر خوب بوده. یه سوال: روزی که من مصاحبه داشتم یه خانمی هم اونجا بود که برای دکترای معماری استراسبورگ درخواست داده بود و میگفت سه سال پشت سر هم ریجکت شده و امسال سال چهارمش بود. کسی از شما ایشونو میشناسه؟ بالاخره ویزا گرفت؟؟ امیدوارم که گرفته باشه.

Junior Member

آقا این ویزای ما نیومد آخه که.....50! روز شد....... کلاسهام که شروع شد.......امکان داره یادشون بره؟؟!؟!!!!؟ رو اون برگه ی نکات مهم هم که نوشته قبل از 2 ماه پیگیری نکنین!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    آقا این ویزای ما نیومد آخه که.....50! روز شد....... کلاسهام که شروع شد.......امکان داره یادشون بره؟؟!؟!!!!؟ رو اون برگه ی نکات مهم هم که نوشته قبل از 2 ماه پیگیری نکنین!!!!
    برا منم 32 روز شده و کلاسام شروع شددده ! رشته تون چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar S نمایش پست ها
    برا منم 32 روز شده و کلاسام شروع شددده ! رشته تون چیه؟
    مهندسی کنترل.......انگلیسی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Linguistics

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    مال من 78 روز شده!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)