صفحه 36 از 41 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza87 نمایش پست ها
    مبارکه. کدوم دانشگاه؟ چه مقطعی؟
    همون شهری که گفت جزو نانسی حساب میشه.مقطع سال اخر لیسانس l3

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza87 نمایش پست ها
    سلام, منم بالاخره ویزام اومد.
    بعد از 28 روز
    مقطع لیسانس، رشته زبان شناسی، پاریس

از صمیم قلب امیدوارم که جواب همه امسال مثبت باشه.

هر سوالی بود در خدمتم.

خیلی خوشحال شدم که ویزاتون اومد چون واقعا ویزا گرفتن پروسه ی سختی داره.همیشه موفق باشید.
    فقط یک سوال داشتم به نظر شما زبان چقدر تو گرفتن ویزا اثر داره .اگر همه جیز خوب و اوکی باشه حتی قبل هم شینگن داشته باشی و... احتمال داره به خاطر زبان ریجکت کنن/؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط mn_mogni نمایش پست ها
    خیلی خوشحال شدم که ویزاتون اومد چون واقعا ویزا گرفتن پروسه ی سختی داره.همیشه موفق باشید.
    فقط یک سوال داشتم به نظر شما زبان چقدر تو گرفتن ویزا اثر داره .اگر همه جیز خوب و اوکی باشه حتی قبل هم شینگن داشته باشی و... احتمال داره به خاطر زبان ریجکت کنن/؟؟؟؟؟؟
    بله، واقعا سخت و پردردسره. ممنون، لطف داری.

دقیقا نمیدونم. ولی زمانی که بخش فرهنگی باز بود من توی یه جلسه توضیحی تحصیل در فرانسه شرکت کرده بودم و تو اون جلسه گفتن نمره زبان برای سفارت مهمه و حتی اگر دانشگاه پذیرش داده باشه ممکنه سفارت به خاطر نمره زبان پایین ردتون کنه. و البته این که در صورتی که رشته تون به زبان فرانسه باشه در مصاحبه کنسولی چن تا سوال به فرانسه ازتون میپرسن تا مهارت گفتاری تونم بسنجن و اون هم براشون مهمه. و حتی یادمه گفتن این سوالات برای این پرسیده میشه که مطمئن شن طرف توی ته سه اف شانسی نمره نیاورده - با توجه به تستی بودنش و این که نمره منفی نداره - .
    دو تا از دوستانم هم که پارسال رفتن، دانشگاه برای پذیرش دادن ازشون نمره زبان نخواسته بود (یکیشون مستر بود یکی دکترا) ولی گفتن که سفارت حتما حداقل سطح B1 میخواد و برای همین امتحان دادن.
    البته باید بگم که سطح زبان ظاهرا برای مقطع لیسانس از مستر و دکترا بیشتر اهمیت داره.
    ویرایش توسط alireza87 : August 17th, 2012 در ساعت 10:35 AM

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

به نظر میرسه که یکی از عوامل اصلی در گرفتن ویزای فرانسه طول مدت تحصیلات هست. به طور کلی بچه هایی که برای L3 و M2 اقدام میکنن، با توجه به طول یکساله تحصیلاتشون خیلی بهتر ویزا میگیرن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    به نظر میرسه که یکی از عوامل اصلی در گرفتن ویزای فرانسه طول مدت تحصیلات هست. به طور کلی بچه هایی که برای L3 و M2 اقدام میکنن، با توجه به طول یکساله تحصیلاتشون خیلی بهتر ویزا میگیرن.

جدا؟ چقدر خوب.شما ميدونيد زبان چقدر تو گرفتن ويزا اثر داره؟ ميشه به خاطر اين مورد رد كنن؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام،
    ضمن عرض تبریک خدمت دوستانی که ویزاشون با موفقیت ارائه شد، عرض کنم نهایتاً پاسخ این سؤال براشون مشخص نشد؟؟
    مورد: اصل ترجمۀ تأیید شدۀ مدارک که توسط کنسولگری ضبط شده بود.

ازین جهت که بدونیم آیا پیشتر به فکر ترجمۀ مجدد و سپس مراحل مربوط به تأیید سفارت جهت نسخۀ جدید برای خود فرانسه باشیم؟ یا اصل مدارک ضبط شده رو مسترد خواهند کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام،
    ضمن عرض تبریک خدمت دوستانی که ویزاشون با موفقیت ارائه شد، عرض کنم نهایتاً پاسخ این سؤال براشون مشخص نشد؟؟
    مورد: اصل ترجمۀ تأیید شدۀ مدارک که توسط کنسولگری ضبط شده بود.

ازین جهت که بدونیم آیا پیشتر به فکر ترجمۀ مجدد و سپس مراحل مربوط به تأیید سفارت جهت نسخۀ جدید برای خود فرانسه باشیم؟ یا اصل مدارک ضبط شده رو مسترد خواهند کرد؟
    سلام

اصل ترجمه ها رو سفارت به هیچ وجه پس نمیده, شما باید 2 نسخه ترجمه از دارالترجمه بگیرید, که یه نسخه رو تائید می کنید و میدید به سفارت و نسخه دیگه رو همراه خودتون میارید فرانسه جهت ثبت نام در دانشگاهی که پذیرفته شدید فکر نکنم برای ثبت نام در دانشگاه نیازی به ترجمه تائید شده باشه, اکثر دانشگاه های فرانسه ترجمه تائید نشده ی مدارک رو قبول دارن, فقط تعداد معدودی هستن که ترجمه تائید شده رو میخوان. جهت اطمینان از خود دانشگاه بپرسید.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    سلام

اصل ترجمه ها رو سفارت به هیچ وجه پس نمیده, شما باید 2 نسخه ترجمه از دارالترجمه بگیرید, که یه نسخه رو تائید می کنید و میدید به سفارت و نسخه دیگه رو همراه خودتون میارید فرانسه جهت ثبت نام در دانشگاهی که پذیرفته شدید فکر نکنم برای ثبت نام در دانشگاه نیازی به ترجمه تائید شده باشه, اکثر دانشگاه های فرانسه ترجمه تائید نشده ی مدارک رو قبول دارن, فقط تعداد معدودی هستن که ترجمه تائید شده رو میخوان. جهت اطمینان از خود دانشگاه بپرسید.
    سلام،
    متشکر از پاسختون،
    متأسفانه مدارک فقط در یک نسخه ترجمه شده و از قضا دانشگاه هم مدارک تحصیلی رو فقط با تأیید سفارت خواسته اند.

من بر اساس روال قدیم و تجربۀ خودم پیگیر شدم، چون اون زمان (3-4 سال پیش) سفارت از ما هیچ اصل ترجمه ای نمیگرفت! دو نسخه مدرکی که تحویل میشد کپی ترجمه ها بود و صرفاً همون زمان با اصل اونها مطابقت داده میشد تا اصل ترجمه ها در دست خود متقاضی باقی بمونه.
    پس با این تفاسیر بایستی مجدد برخی مدارک رو برای مترجم ببرند و باز خدمت سفارت تا تأیید کنند و البته هزینۀ گزاف تأییدهاشون..!
    البته مدارکی که از گذشته با خودم به فرانسه آوردم تأیید سفارت نداشتند و مشکلی هم نبود، اما این بار استثنائاً این مورد هم نیاز هست ظاهراً.

شما مراحل ویزاتون رو به انجام رسوندید و تجربۀ خودتون هست؟

ممنون از همراهی شما.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mn_mogni نمایش پست ها
    جدا؟ چقدر خوب.شما ميدونيد زبان چقدر تو گرفتن ويزا اثر داره؟ ميشه به خاطر اين مورد رد كنن؟
    زبان هم مسلما تاثیر داره. در صورت درست بودن همه شرایط، این فاکتوری که گفتم به نظرم نقش مهمی رو داره در ویزای فرانسه بازی میکنه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

بچه ها ویزاااام اوووووووووووووووووووومد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)