صفحه 38 از 41 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط amitis65 نمایش پست ها
    با عرض سلام می خواستم از دوستانی که ویزاشونو گرفتن بپرسم که آیا تاریخ شروع اعتبار ویزاشون چند روز زود تر از تاریخ بلیط هواپیماییه که دادن؟
    واسه من از اولین روز همون ماهی هست که تو فرمم نوشته بودم ترمم شروع میشه ینی یک سپتامبر. پروازم 6 سپتامبر و شروع ترمم 14 سپتامبره.

Junior Member

من تو فرم نوشته بودم شروع کلاس 3 سپتامبره با توجه به خود برگه پذیرش ،حالا امروز 3 سپتامبره و ویزای من هنوز نیومده ممکنه ندن؟ نزدیک 4 هفته گذشته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar S نمایش پست ها
    من تو فرم نوشته بودم شروع کلاس 3 سپتامبره با توجه به خود برگه پذیرش ،حالا امروز 3 سپتامبره و ویزای من هنوز نیومده ممکنه ندن؟ نزدیک 4 هفته گذشته!
    رشتتون چیه شما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mona22 نمایش پست ها
    رشتتون چیه شما؟
    خاک و محیط زیست

Junior Member

شما رشتتون حساس نیست اکثر بچه ها ویزاشون بین 30 تا 40 روز اومده, از سفارت بنظرم یه پیگیری بکنید.

Junior Member

سلام
    من را امروز ریجکت کردن، به نظر شما امکان اینکه از ترکیه و با دبی دوباره اقدام کنم چیست؟ آیا این امکان پذیر است یا نه؟
    خیلی حالم گرفته است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Microwave and Optical Communications; Sharif uni

از اونجایی که شما زود ریجکت شدید، تقریبا دو هفته، احتمالا از خود سفارت ریجکت شدید بنابراین فکر میکنم با تغییر شرایط و بهبود پرونده تون شانس اینو داشته باشید که ویزا بگیرید... فقط تو قدم اول با ملک آرا صحبت کنید شاید فهمیدید دلیل ریجکتتون چیه... برای بهتر شدن پروندتون هم میتونید شرایط مالی بهتری ارایه بدید و یا پیشنهاد کار از اینجا، سند، letter of motivation بهتر و ... به پرونده اضافه کنید. در مورد اقدام از سفارت فرانسه تو بیرون از ایران هم دقیقتر اطلاعات کسب کنید، بعضی از سفارت خانه ها فقط در صورتی درخواست ویزا رو قبول میکنن که اقامت طولانی مدتی (به عنوان مثال بیش از 6 ماه) تو اون کشور داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط IDP نمایش پست ها
    سلام
    من را امروز ریجکت کردن، به نظر شما امکان اینکه از ترکیه و با دبی دوباره اقدام کنم چیست؟ آیا این امکان پذیر است یا نه؟
    خیلی حالم گرفته است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arst4 نمایش پست ها
    از اونجایی که شما زود ریجکت شدید، تقریبا دو هفته، احتمالا از خود سفارت ریجکت شدید بنابراین فکر میکنم با تغییر شرایط و بهبود پرونده تون شانس اینو داشته باشید که ویزا بگیرید... فقط تو قدم اول با ملک آرا صحبت کنید شاید فهمیدید دلیل ریجکتتون چیه... برای بهتر شدن پروندتون هم میتونید شرایط مالی بهتری ارایه بدید و یا پیشنهاد کار از اینجا، سند، letter of motivation بهتر و ... به پرونده اضافه کنید. در مورد اقدام از سفارت فرانسه تو بیرون از ایران هم دقیقتر اطلاعات کسب کنید، بعضی از سفارت خانه ها فقط در صورتی درخواست ویزا رو قبول میکنن که اقامت طولانی مدتی (به عنوان مثال بیش از 6 ماه) تو اون کشور داشته باشید.
    سلام ،
    دوست عزیز یعنی اگر در این فاصله ی زمانی جواب مثبت هم میدادند از طرف سفارت میبود؟ منبع حرف شما چی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

سلام بچه ها. خوشحالم که امسال وضعیت صدور ویزا اینقدر خوب بوده. یه سوال: روزی که من مصاحبه داشتم یه خانمی هم اونجا بود که برای دکترای معماری استراسبورگ درخواست داده بود و میگفت سه سال پشت سر هم ریجکت شده و امسال سال چهارمش بود. کسی از شما ایشونو میشناسه؟ بالاخره ویزا گرفت؟؟ امیدوارم که گرفته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط amitis65 نمایش پست ها
    با عرض سلام می خواستم از دوستانی که ویزاشونو گرفتن بپرسم که آیا تاریخ شروع اعتبار ویزاشون چند روز زود تر از تاریخ بلیط هواپیماییه که دادن؟
    مال من 3 روز زودتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)