صفحه 40 از 41 نخستنخست ... 303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

فرانسه ویزای نشنال داره؟
    نمیشه نشنال دانشجویی گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar S نمایش پست ها
    فرانسه ویزای نشنال داره؟
    نمیشه نشنال دانشجویی گرفت؟
    ویزای نشنال چی هست؟ منظورتون چیه؟
    ویزای دانشجویی که میدن Type D هست و یک سال اعتبار داره؛ بعد برای سال های بعدی تحصیل تو همون فرانسه میشه تمدیدش کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza87 نمایش پست ها
    ویزای نشنال چی هست؟ منظورتون چیه؟
    ویزای دانشجویی که میدن Type D هست و یک سال اعتبار داره؛ بعد برای سال های بعدی تحصیل تو همون فرانسه میشه تمدیدش کرد
    آره سرچ کردم اینور اونور دیدیم ، تایپ دی همون نشنال هستش، دانشجویی هم جون بیشتر از 6 ماهه، ینی یکساله میدن، تایپ دی میشه !
    من 5 هفته س ویزام نیومده

Junior Member

سلام از دوستان کسی به زودی مسیرش به سفارت فرانسه میفته که برای من لیست مدارک مورد نیاز برای آوردن همسر به فرانسه رو بگیره یا سوال کنه؟ ممنون میشم از لطفتون

Junior Member

سلام یه سوال مهم و البته حیاتی...

میخواستم بدونم وقتی با تقاضای ویزای کسی موافقت نمیشه آیا سفارت به دانشگاه مقصد اطلاع میده؟؟؟ یا اینکه اصلا دانشگاه می تونه از سفارت استعلام کنه؟؟!؟!؟!؟!

حتی اگه کسی راهش به سفارت بیافته و لطف کنه بپرسه خیلی کمک به من کرده.......

Junior Member

شما 50 روز یا بیشتر گذشته بود از ویزاتون نه؟ چی شد نتیجه ش اومد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar S نمایش پست ها
    شما 50 روز یا بیشتر گذشته بود از ویزاتون نه؟ چی شد نتیجه ش اومد؟

خوب الان ۵۷ روزه و هنوز خبری نیست. با سفارت هم نماس گرفتنی همه عصبانی جرف می زنن........ شما جواب اون سوال که نو پست بالایی گذاشتم رو میدونین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

تا جایی که من پیگیری کردم نه اطلاع به دانشگاه مورد نظر داده نمیشه (این مسئله رو من از بچه های پارسال پرسیدم)

Junior Member

سلام
    من برای مقطع دکترا بورس دارم، دیروز هم درخواست ویزا دادم. میخواستم ازتون بپرسم زمانیکه Prefecture نامه Convention d'accueil رو مهر زده، یعنی از نظر امنیت و اینکه من این پروژه رو انجام بدم مشکلی نیست؟ یا اینکه وزارت دفاع و امنیت فرانسه چیزی غیر از Prefecture است؟ سوال بعدیم اینکه آیا موقع صدور ویزا هم از لحاظ امنیتی باز پروژه رو چک میکنن؟ اگه رشته جز رشته های خاص باشه موقع تحویل دادن مدارک کنسولگری فرم خاصی رو باید بده پر کنیم؟ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanie2 نمایش پست ها
    سلام
    من برای مقطع دکترا بورس دارم، دیروز هم درخواست ویزا دادم. میخواستم ازتون بپرسم زمانیکه Prefecture نامه Convention d'accueil رو مهر زده، یعنی از نظر امنیت و اینکه من این پروژه رو انجام بدم مشکلی نیست؟ یا اینکه وزارت دفاع و امنیت فرانسه چیزی غیر از Prefecture است؟ سوال بعدیم اینکه آیا موقع صدور ویزا هم از لحاظ امنیتی باز پروژه رو چک میکنن؟ اگه رشته جز رشته های خاص باشه موقع تحویل دادن مدارک کنسولگری فرم خاصی رو باید بده پر کنیم؟ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    سلام
    من هم با شرایط مشابه شما فکر میکردم زمانیکه Prefecture نامه Convention d'accueil رو مهر میزنه یعنی دیگه حله! ولی اینجوری نسیت چون چک امنیتی الان نزدیک یکماه طول کشیده و هنوز خبری نیست. تازه استادم هم با سفارت تماس گرفته ولی فایده نداره.
    من فکر میکنم پروژه رو چک میکنن. در اینمورد اگر استادتون نامه ای بنویسه که پروژش حساس نیست "شاید" بتونه کمک کنه.
    نه برای رشته های خاص سفارت فرم جدایی نمیخاد. مدارک همون چیزهایی هست که تو سایت گفته شده و فرق نداره.
    کلا در مورد ویزا سعی نکنید که روند خاصی پیدا کنید، کاملا غیرخطی هست و به تعداد افرادی که اقدام میکنن اتفاق جدیدی میفته! این راهنمایی ها هم بر اساس مشهدات خودم هست و هیچ دلیلی نداره که برای همه همین اتفاقها بیفته. موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)