صفحه 9 از 41 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 408

موضوع: آرشیو شده : ویزای فرانسه سال (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

سلام اونا سیستمشون همین طوریه ملکارا اول میپرسه اسم شما چیه تا میگم میگه نیومده هنوز جوابتون شما امروز با ملکارا صحبت کردید؟
    منشی کنسول کنسول یه خانم خیلی خوش برخورد و فهمیده ای هستش هفته پیش به من می گفت اگه بتونید با آقای سیمون مکاتبه کنید خیلی خوبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام
    اقاي ardesh من امروز زنگ زدم سفارت .
    همون لحظه اول اسم پرسيدن بعد گفتن نيومده.
    گفتم زنگ برنيد بد نيست فكر كنم يه سري ويزاي جديد اومده باشه .مال من كه توش نبود
    چون هردو ی ما 28 نوامبر در خواست دادیم و ویزای هر دومون ویزای تیپD هستش من فکر میکنم یا باهم یا با اختلاف یکی دو روز جواب هر دومون میاد که انشالله هر دوش مثبت میاد

Banned

من امروز رفتم سفارت و چون اینجا سوال پرسیده بودم برای آیندگان جوابشو می گذارم. من برای کنفرانس تقاضا دادم و از من یک آقای........ جوان انگشت نگاری کردند و عکس هم گرفتند و آخرش هم گفتند که سه هفته دیگر برای جواب بیا که دقیقا دم عید می شود و یک برگه هم دادند.
    ویرایش توسط aida_11041 : March 1st, 2012 در ساعت 11:53 PM

Junior Member

سلام
    من امروز زنگ زدم.
    ولي واقعيتش من هيچ اميدي ندارم.
    سلام فکر میکنم شما شرایط ویزاتون یه خرده راحت تر از من باشه چون اگه بیاد بهتون می دن اما مال من اگه بیاد ممکنه کنسول گری نگهش داره و ازم چند تا مدرک دیگه بخواد و ویزامو مشروط به اونا کنه مثل کنفیرماسیون از دانشگاه اونم آخر سال!!!!!!!!!!!!!هر چی بخوان براشون میارم حتی کنفیرماسیون دانشگاه چون من از دانشگاه نانسی یه برگه دارم که توش نوشته من هر موقه از سال تحصیلی 2011-2012 برم منو می پذیرن اما قلبا آرزو می کنم یه چیزی نخوان که واقعا نمی تونم براشون فراهم کنم اونم گواهی جدید خوابگاه توی نانسی هستش که این یه مورد و واقعا نا توانم و نمی تونم براشون فراهم کنم مخصوصا الان که انقد ارز گرون شده دیگه بدتر تابستون به سختی تونستم یه اتاق تو نانسی پیدا کنم و برای صاحب خونه هم چقدر پول پیش فرستادم که بی انصافا ریجکتم کردن اما اون موقه هر یورو 1600 تومن بود الان هر یورو 2600 تومنه شایدم بیشتر الان واقعا خیلی شهامت می خواد آدم بیاد به حساب کسی تو فرانسه که اصلا نمیشناسه از ایران یورو حواله کنه اونم تازه اگه بتونم پیدا کنم چون نانسی شهریه که سخت میشه توش خوابگاه پیدا کرد حتی فکرش هم موی به تن آدم سیخ می کنه
    ویرایش توسط ardesh : February 28th, 2012 در ساعت 08:13 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    من امروز رفتم سفارت و چون اینجا سوال پرسیده بودم برای آیندگان جوابشو می گذارم. من برای کنفرانس تقاضا دادم و از من یک آقای ...... جوان انگشت نگاری کردند و عکس هم گرفتند و آخرش هم گفتند که سه هفته دیگر برای جواب بیا که دقیقا دم عید می شود و یک برگه هم دادند.
    سلام شما خیلی نگران انگشت نگاری بودید من که به شما گفتم اثر انگشتتون ثبت میشه من به عنوان کسی که اونجا دخیل بستم همه چمو خمشونو واردم برای هر نوع ویزایی چه یک روز چه یک سال اثر هر ده انگشت شما رو ثبت می کنن ضمنا اون آقا رو هم میشناسم به شما حق می دم چون بسیار آدم بی ادب(وقتی میگم بی ادب یعنی به معنای واقعی کلمه بی ادب) ..........(باز هم به معنای واقعی کلمه غیر قابل تحمل)
    ویرایش توسط aida_11041 : March 2nd, 2012 در ساعت 01:06 AM

ولي به نظر من صادقانه بايد حقيقتها وشرايط موجود رو گفت تا كسايي كه بعد از ما ميان اينجا درست تصميم بگيرن .
    به نظر من تحصيل خوبه ولي فرانسه به خاطر امار بالاي ريجكتي ها ي ويزا انتخاب خوبي براي تحصيل نيست.
    و موافق اين نيستم كه بي خودي بگم كه بله فرانسه انتخاب خوبي هستش.
    در اين شرايط كه الان براي يك ويزا 3 ماه معطل مي كنن اگه كسي چند تا انتخاب داره بهتره بره دنبال انتخاب هاي ديگه و فرانسه رو نگه داره براي اخرين گزينه.

ولي به نظر من صادقانه بايد حقيقتها وشرايط موجود رو گفت تا كسايي كه بعد از ما ميان اينجا درست تصميم بگيرن .
    به نظر من تحصيل خوبه ولي فرانسه به خاطر امار بالاي ريجكتي ها ي ويزا انتخاب خوبي براي تحصيل نيست.
    و موافق اين نيستم كه بي خودي بگم كه بله فرانسه انتخاب خوبي هستش.
    در اين شرايط كه الان براي يك ويزا 3 ماه معطل مي كنن اگه كسي چند تا انتخاب داره بهتره بره دنبال انتخاب هاي ديگه و فرانسه رو نگه داره براي اخرين گزينه.
    امسال کلا اوضاع ویزا خوب نبود اگه تو فروم بلژیک ، آلمان و حتی کانادا که خیلی قبلا راحتتر ویزا می داده نگاه کنین می بینین که امسال هم ویزا دادنشون طولانی شده و هم ریسکش بالا رفته. نمی شه گفت فقط فرانسه اینطوریه شما فروم بلژیک رو نگاه کنین تو سپتامبر 2011 متوجه میشین. کاریش هم نمیشه کرد فقط مشکل اینه که وقتی آدم درگیر مراحل ویزا و کلا تحصیل خارج میشه از کارهای معمولی و پیشرفتهای معمولی تو جامعه باز میمونه و نمی تونه برای زندگیش چه تحصیلی و چه روال معمولی زندگیش برنامه ریزی بهتری انجام بده چون شرایطش در حال تغییر و همه چیز براش یک جورایی موقتیه. همینه که مشکل سازه .ولی در عوض اگه ویزاش بیاد خوب تحصیل براش یک مرحله پیشرفت بزرگ حساب میشه که به این سختیاش واقعا می ارزه.در پایان عرایضم برای همه آرزو می کنم ویزاشون بیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    نه نباید اونطوری حساب کنی البته واقعا از آدم انرژی زیادی می گیره ولی به جاش یک زبان رو یاد گرفتی و غیر از کلی پول که خرج کردی اینو به شوخی می گم میتونی با تجربه ای که داری یک موسسه اخذ پذیرش بزنی توپ .
    سلام آره این موسسه اخذ پذیرشو که راست میگی واقعا اتفاقا پارسال هم برای یکیو انجام دادم و امسالم به یکی دو نفر دیگه قول دادم ولی من صلواتی کار میکنم متاسفانه اصولا آدم بدشانسی هستم تمام زندگیم ضد حال خوردم ولی در طول این دو سه سال اخیر سال اخیر دو تا خبر شوم واقعا داغونم کرد یکی این که بعد از این که سر بازی من توی ارتش تموم شد البته ده روز مونده بود کامل تموم شه فهمیدم که من از روز اول معاف دائم میشدم بودم و اصلا نباید می رفتم خدمت ولی خودم نمی دونستم ولی دیگه خیلی دیر شده بود چون کامل خدمت کرده بودم یکی هم تلفن شوم و هولناک آقای ملکارا و دادن خبر ریجکتی در تابستانی که گذشتولی نمی دنم چرا دلم روشنه می گیرم این ویزا رو

نقل قول نوشته اصلی توسط ardesh نمایش پست ها
    سلام آره این موسسه اخذ پذیرشو که راست میگی واقعا اتفاقا پارسال هم برای یکیو انجام دادم و امسالم به یکی دو نفر دیگه قول دادم ولی من صلواتی کار میکنم متاسفانه اصولا آدم بدشانسی هستم تمام زندگیم ضد حال خوردم ولی در طول این دو سه سال اخیر سال اخیر دو تا خبر شوم واقعا داغونم کرد یکی این که بعد از این که سر بازی من توی ارتش تموم شد البته ده روز مونده بود کامل تموم شه فهمیدم که من از روز اول معاف دائم میشدم بودم و اصلا نباید می رفتم خدمت ولی خودم نمی دونستم ولی دیگه خیلی دیر شده بود چون کامل خدمت کرده بودم یکی هم تلفن شوم و هولناک آقای ملکارا و دادن خبر ریجکتی در تابستانی که گذشتولی نمی دنم چرا دلم روشنه می گیرم این ویزا رو
    من كه گفتم ايشالا ويزات مياد مي ري درستم تموم ميشه بعد مياي همين صفحه هاي فروم رو ميخوني يادت از الان مي آد. مي گي يادش بخير .
    من يك سوال داشتم كسي مي دونه وقتي ويزا مي دن دقيقا چقدر فرصت هست تا از ايران خارج بشه چون الان كه مثلا ويزا بدن آدم تا سپتامبر كه كلاسها شروع بشه بره اونجا علاف باشه .نمي شه سپتامبر بره قانونش چيه ؟

Junior Member

افرين به روحيه شما اقاي ardesh
    اميدوارم خدا به تمام در راه ويزاماندگان هرچه زودتر يك جواب مثبت عطا كنه
    سلام باور کنید راست می گم یه جورائی احساس می کنم که ویزا میاد چون چند بار خواب ویزا گرفتم انشا لله در ثانی اگه منفی بود تا حالا بهمون می گفتن چون بخش فرهنگی باید بپذیره کنسول گری باید بپذیره بعد اگه کنسول گری مانعی نبینه می فرسته وزات خارجه و وزارت کشور و از اونجا به اداره مهاجرت دوباره به وزارت خارجه و در نهایت به کنسول گری نتیجه اعلام میشه اگه تو این مسیر یه جا کارمون به مشکل می خورد بهمون می گفتن در پایان این که اگه دولت سارکوزی که همیشه دایه مهربون تر از مادر بوده دوباره نیان سر کار وضع ویزا خوب میشهکه من بعید می دونم دوباره سارکوزی رای بیاره
    ویرایش توسط ardesh : February 29th, 2012 در ساعت 12:38 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)