صفحه 175 از 183 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

هم ویزا راحت میدن، هم همسر میتونه نفر اصلی باشه. تنها حالتی که ممکنه مشکل براتون باشە، صدور اجازە خروج تو ایرانه اونم تو حالتی که سربازی نرفتە باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidahadian نمایش پست ها
    اگر برای دکترای فنلاند پذیرش بگیریم
    آیا فنلاند ویزای همسر را راحت می دهد؟ مورد خاصی نداره؟

مهمتر اینکه آیا برای ویزای همسر، فرقی داره نفر اصلی آقا باشه یا خانم؟ چون ممکنه پذیرش همسرم زودتر اوکی شه میخواستم بدونم آیا به من ویزا می دهند یا نه؟
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

درود دوستان، خسته نباشید. برایِ فرصتِ مطالعاتیِ دوره‌یِ دکترا، از دانشگاه‌هایِ هلسینکی و یووِسکولا با درخواستم موافقت کردن. پیرامونِ اخذِ ویزا، نامه‌هایِ دانشگاه‌هایِ متفاوت ارجحیتی بر هم دارن، یا نسبت به مواردِ دیگه از بینشون دست به انتخاب بزنم؟ این هم می‌فرمایین که برایِ اقدام به گرفتنِ ویزا، باید نفری بیش از دو میلیون پرداخت کنیم!؟

Junior Member

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    سوالم در مورد دعوتنامه هست، دوستان شما یا اطرافیانتون تجربه ی ارسال دعوتنامه برای دوستتون در ایران رو دارین ؟
    بنظرتون احتمال گرفتن ویزا با دعوتنامه از طرف دوست بیشتره یا شرکت در کنفرانس؟
    ممنون میشم از وقتی که برای جواب دادن می ذارین.
    و

اگر کسی ویزاش 1 سال دیگه اعتبار داشته باشه و پاسشو عوض کنه با همراه داشتن پاسپورت قبلیش میتونه وارد کشور مقصد بشه؟

Junior Member

دوستان سلام
    من برای فرصت مطالعاتی میخام اقدام کنم کسی هست که اقدام کرده باشه و راهنمایی کنه در این زمینه؟ ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط samyarfaghihi نمایش پست ها
    اگر کسی ویزاش 1 سال دیگه اعتبار داشته باشه و پاسشو عوض کنه با همراه داشتن پاسپورت قبلیش میتونه وارد کشور مقصد بشه؟
    باید با هر دو تا پاس (قدیمی و جدید) وارد بشید

Junior Member

سلام دوستان من میخوام برای ویزای کار اقدام کنم از فنلاند میگن باید اصل شناسنامت هم تایید بشه کسی تجربه ای داره؟ ترجمه رسمیش رو سفارت تایید کرده قبلا.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید. من برای پست داک پذیرش دارم یعنی باید برای researcher اقدام کنم. کسی می دونه که باید همسرم نامه تمکن مالی یا گردش حساب داشته باشه یا نه؟

سلام

من پذیرش دکترا از دانشگاه آلتو گرفتم، دعوت نامه رو ایمیل کردند و گفتند که همینو پرینت رنگی بگیری کافیه برای سفارت ولی اگه دوست داری پست میکنیم برات، میخواستم مطممئن بشم کسی هست که فقط پرینت رنگی دعوت نامه رو برده باشه سفارت؟

Junior Member

سلام
    دوستانی که رفتن مصاحبه سفارت، آیا روز مصاحبه اصل ترجمه مدارک رو میگیرن یا فقط کپی ها رو می گیرن و اصل ها رو بر می گردونن؟
    فقط یک نسخه ترجمه مدارک تحصیلی با مهر مترجم، دادگستری و وزارت خارجه دارم برای همین می پرسم.
    من برای ویزای ریسرچر دارم اقدام می کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)