صفحه 183 از 183 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,827 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان. پذیرش دانشگاه همسر من حدود یک هفته است که اومده، ما در حال آماده سازی مدارک هستیم.با این شرایط کرونا و توقف صدور ویزا کسی بوده که اقدام کرده باشه جدیدن ؟ چقدر میشه امیدوار بود برای ترم پاییز برسه و بره ؟
    پروسه ی صدور ویزای دانشجویی ابن سالهای اخیر چطور بوده ؟
    البته با این شرایطی که کل جهان درگیره و این نرخ های نجومی ارز اصلا موندیم که کدوم راه درسته؟چه باید کرد؟!!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط wahha نمایش پست ها
    سلام دوستان. پذیرش دانشگاه همسر من حدود یک هفته است که اومده، ما در حال آماده سازی مدارک هستیم.با این شرایط کرونا و توقف صدور ویزا کسی بوده که اقدام کرده باشه جدیدن ؟ چقدر میشه امیدوار بود برای ترم پاییز برسه و بره ؟
    پروسه ی صدور ویزای دانشجویی ابن سالهای اخیر چطور بوده ؟
    البته با این شرایطی که کل جهان درگیره و این نرخ های نجومی ارز اصلا موندیم که کدوم راه درسته؟چه باید کرد؟!!
    سلام مبارکه
    فقط یک نکته از این به بعد سفارت برای صدور ویزا گردش مالی شش ماهه می خواهد من برای همسرم از فنلاند نشان دادم چون ایران همه یک روز می گذراند و برداشت می کنند که از این به بعد مورد قبول نیست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

با سلام و ممنون از پاسختون.
    حقیقتن چیزی راجع به گردش مالی نگفتن، با اینکه بارها و بارها برای سوالهای مختلف زنگ زدیم.
    اگر اینطور باشه خیلی نا امید کننده است چون ما بلافاصله بعد از پذیرش ایشون حساب رو پر کردیم و تمکن مالی گرفتیم.
    ایشون سلف فاند هستن و حتا نمی دونیم برای اینکه من بخوام باهاش برم تمکن مالی جدا میخوام یا نه.
    متاسفانه توی این مورد سفارت به درستی پاسخ نداد ولی توی فرم مربوط به همراه(همسر) گزینه یی داره که میگه با هزینه و ساپورت شخص اصلی میخوام درخواست بدم.
    تمکن ما (نمی دونم با چه دلیلی از بانک سپه با ارز 4800 صادر شده!!) که شده 86000 ، در صورتیکه ما پیش خودمون با ارز آزاد حساب کردیم قاعدتن باید 20000 یورو باشه.
    به جز اون گردش سه ماهه که روحمون هم خبر نداشته و خب کاریش نمیشه کرد، من با اتچ کردن همین نامه تمکن همسرم میتونم درخواست بدم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط wahha نمایش پست ها
    با سلام و ممنون از پاسختون.
    حقیقتن چیزی راجع به گردش مالی نگفتن، با اینکه بارها و بارها برای سوالهای مختلف زنگ زدیم.
    اگر اینطور باشه خیلی نا امید کننده است چون ما بلافاصله بعد از پذیرش ایشون حساب رو پر کردیم و تمکن مالی گرفتیم.
    ایشون سلف فاند هستن و حتا نمی دونیم برای اینکه من بخوام باهاش برم تمکن مالی جدا میخوام یا نه.
    متاسفانه توی این مورد سفارت به درستی پاسخ نداد ولی توی فرم مربوط به همراه(همسر) گزینه یی داره که میگه با هزینه و ساپورت شخص اصلی میخوام درخواست بدم.
    تمکن ما (نمی دونم با چه دلیلی از بانک سپه با ارز 4800 صادر شده!!) که شده 86000 ، در صورتیکه ما پیش خودمون با ارز آزاد حساب کردیم قاعدتن باید 20000 یورو باشه.
    به جز اون گردش سه ماهه که روحمون هم خبر نداشته و خب کاریش نمیشه کرد، من با اتچ کردن همین نامه تمکن همسرم میتونم درخواست بدم ؟
    سلام
    بنظر من با مدارکی که دارید اغدام کنید به هر حال بخاطر شرایط اقتصادی حاظر در روند صدور ویزا حساسیت بیشتری نشان می دهند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام ، وقتتون بخیر. امکانش هست صندوق پیام هاتون رو چک کنین؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان من چهارشنبه وقت سفارت فنلاند داشتم بابت تایید مدارک چندتا نکته بود که ممکنه باهاشون به مشکل بربخورین بدونید بهتره
    1-برای تایید مدرک حتما باید وقت بگیرید و حتما باید از طریق ایمیل انجام بشه برای گرفتن وقت به ایمیل <Consulate.TEH@formin.fi> درخواستتون بفرستید معمولا یه روزه جواب میدن و برای هفته بعدش بهتون وقت میدن حتما توجه کنید توی ایمیل چی براتون فرستادن مثلا از من اپلیکیشن فرم خواست گفت نمیشه بدون اون من گفتم توی ایمیل قید نشده بود و در نهایت چک کرد و کار من انجام داد(بدون نیاز به اپلیکیشن فرم)
    2- هزینه تایید مدرک برای هر مدرک
    30 یورو هست، دانشنامه و ریز نمرات دوتا مدرک حساب میشه. من برای مدرک لیسانسم 60 یورو پرداخت کردم. پولتون حتما خورد ببرید چت اونجا بانک ندارن مابقی پس بدن. توی این اوضاع گرونی ضرر نکنین
    3- مدارکتون باید ترجمه رسمی باشه کپی مدرک که به ترجمه پلمپ شده مهر مترجم و مهر true certified داشته باشه. اصل مدرک هم همراتون باشه
    4- توی ایمیل نوشته بود سه روز کاری طول میکشه اما برای من رو با اینکه آخر وقت بود و ساعت 14:50 دقیقه رفتم تو همون روز انجام داد
    5- تلفن سفارت 02123512250 هست از یکشنبه تا پنجشنبه فقط بین ساعت 13-15 جواب تلفن میدن.
    6- تایم کاری سفارت از یکشنبه تا پنجشنبه 8 تا 15 هست.
    7- توی ایمیل که برای من فرستادن آدرس سفارت را نداشت و من به آدرسی که توی وبسایتشون بود مراجعه کردم (توی گوگل مپ هم همون آدرس وبسایت نشون داده بود) وقت من برای ساعت 14:15 روز چهارشنبه23سپتامبر بود من ساعت 13:45 رسیدم اما در کمال تعجب دیدیم یه خونه معمولی نه پرچمی نه تابلویی چند بار چک کردم هم آدرس و هم لوکیشن درست اومده بودم!!! تماس گرفتم گفتم خیلی وقت از اون آدرس جابه شدن و رفتن زعفرانیه من مجددا اسنپ گرفتم و تونستم قبل از ساعت 14 اونجا باشم. جالب اینجاس توی همه وبسایت ها همون آدرس قدیمی بود.
    آدرس قدیمی و غلط: شریعتی، بالاتر از پل صدر، خیابان میرزا پور ( سهیل سابق)، کوچه حدادیان پلاک 2
    آدرس درست: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان ملک
    در هر صرت هر وقت خواستین برید آدرس باهاشون چک کنید چون وبسایت درست درمونی ندارن و انگار آپدیتش نمی کنن.
    8- به خاطر شرایط کرونا با اینکه وقت من ساعت 14:15 بود ولی چون یه نفر یه نفر راه میدادن من تا ساعت 14:50 دقیقه پشت در منتظر بودم و فقط یه نفر از داخل پاسخ گو بود. امکانش هست خیلی معطل بشید

Junior Member

سلام
    آیا برای ریزنمراتی که خود دانشگاه ها مثل شریف و تهران صادر میکنن و داخل پاکت و مهر و موم شده است هم باید تایدیه از سفارت فنلاند بگیریم؟
    یعنی دوباره ریزنمرات فارسی بگیریم ترجمه کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)