صفحه 174 از 183 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mnajarian نمایش پست ها
    روز مصاحبه شماره ای که میدن برای پیگیری از طریق ایمیل هست. به عبارتی شماره پروندتونه واسه پیگیری های بعدی از طریق اداره مهاجرت.
    ممنون از پاسختون .پس یعنی مثل سال های گذشته خودشون تماس میگرن برای جواب ویزا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kati20 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون .پس یعنی مثل سال های گذشته خودشون تماس میگرن برای جواب ویزا؟
    اره معمولان حدود شش هفته تا هشت هفته بعد از اقدام با ایمیل و تلفن اطلاع میدن.

سلام دوستان.
    من 8 هفته قبل برای ویزا اقدام کردم ولی هنوز هیچ جوابی نگرفتم. به اداره مهاجرت ایمیل زدم و نتیجه رو پرسیدم که گفتن : The decision for your application has been made on 12.7.2017. You will get the decision through the Embassy of Finland in Tehran.
    دوستان کسی تاحالا این جواب رو بهش دادن بعد کارتش اومده باشه یا این یعنی ریجکت؟
    ممنون از کمکتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, MIPT, Faculty of Medicine, University of Oulu

سلام، اگر اپلیکیشنتون کاغذی بوده راهی بهتون نمیگن تا زمانی که حضوری برید. بهتون زنگ میزنن نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsharifia نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 8 هفته قبل برای ویزا اقدام کردم ولی هنوز هیچ جوابی نگرفتم. به اداره مهاجرت ایمیل زدم و نتیجه رو پرسیدم که گفتن : The decision for your application has been made on 12.7.2017. You will get the decision through the Embassy of Finland in Tehran.
    دوستان کسی تاحالا این جواب رو بهش دادن بعد کارتش اومده باشه یا این یعنی ریجکت؟
    ممنون از کمکتون

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

با سلام
    من یک آفر بورس دکترا 3.5 ساله با حقوق 2875 یورو ماهیانه دریافت کردم. با توجه به اینکه دانشگاه از من خواسته که اجازه کار بگیرم و مالیات ازدستمزدم کم میشه، می خواستم اگر امکان داشته باشه من رو راهنمایی کنید که در این حالت ویزای من نوع A خواهد بود یا B ؟ چون یک آفر بورس دیگه هم از استرالیا دارم و برام دریافت اقامت دائم فنلاند و اروپا خیلی مهمه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, MIPT, Faculty of Medicine, University of Oulu

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

سلام،
    اجازه کار برای همه دانشجو های دکتری هست. یعنی هر کسی که دکتری هست باید اجازه کار بگیره. این همون ویزاست ولی اسمش اجازه کار هست.
    در مورد نوع A یا B مشخص نیست. ولی معمولا از سال دوم به بعد A میدن و اولین بار B هستش ( سالی یکبار اجازه اقامت یا ویزا رو باید تمدید کنید) البته بودند کسانی هم که از همون اول A گرفتند. ولی تا جایی که من اطلاع دارم نمیشه گفت کی A میگیره و کی B
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_khakpour نمایش پست ها
    با سلام
    من یک آفر بورس دکترا 3.5 ساله با حقوق 2875 یورو ماهیانه دریافت کردم. با توجه به اینکه دانشگاه از من خواسته که اجازه کار بگیرم و مالیات ازدستمزدم کم میشه، می خواستم اگر امکان داشته باشه من رو راهنمایی کنید که در این حالت ویزای من نوع A خواهد بود یا B ؟ چون یک آفر بورس دیگه هم از استرالیا دارم و برام دریافت اقامت دائم فنلاند و اروپا خیلی مهمه.

شرایط ویزای توریستی چطوریه ؟ از دوستان کسی هست کمک کنه در این مورد ؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی دکتری هستم و با یکی از اساتید دانشگاه هلسینکی برای یک فرصت مطالعاتی یک ساله هماهنگ کردم و تا چند روز دیگه دعوتنامه ام به دستم می رسه.
    سوالم این هست که آیا زمان گرفتن وقت از سفارت می تونم هم زمان برای همسرم هم اقدام کنم تا با همدیگه بریم؟ یا اینکه فنلاند هم مثل خیلی از کشورهای عضو شنگن، گرفتن ویزای همراه به صورت همزمان رو قبول نمی کنه؟ یعنی مجبور می شم که ابتدا خودم برم و بعد از گرفتن کارت اقامت می تونم برای بردن همسرم اقدام کنم؟
    سوال دومم این هست که آیا ارائه مدرک زبان، مثلا آیلتس، جزو مدارک مورد نیاز سفارت هست؟ یعنی من برای درخواست ویزا، علاوه بر مدارک معمول، باید مدرک زبان هم ارائه بدم؟ اگه هست، آیا می شه مدارکی مثل MSRT یا تولیمو ارائه کرد؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

زمانی که من اقدام کردم وقت برای همسر به صورت جدا لازم نبود. همون وقتی که گرفتم دوتایی اقدام کردیم و کارت ها هم همزمان با هم اومد. شما برای فرصت مطالعاتی برای ویزای رسرچر اقدام میکنید که مدرک زبان براش (حداقل تا چند ماه قبل که من خبر دارم) ضروری نیست. ولی ممکنه سازمان امور دانشجویان از شما مدرک زبان بخواد برای صدور اجازه خروج، البته اگه سربازی نرفتید و کارتون به سازمان می افتە. من برای اون مدرک msrt گرفتم و با اون پاسپورت و اجازە خروج گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط paknahad107 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی دکتری هستم و با یکی از اساتید دانشگاه هلسینکی برای یک فرصت مطالعاتی یک ساله هماهنگ کردم و تا چند روز دیگه دعوتنامه ام به دستم می رسه.
    سوالم این هست که آیا زمان گرفتن وقت از سفارت می تونم هم زمان برای همسرم هم اقدام کنم تا با همدیگه بریم؟ یا اینکه فنلاند هم مثل خیلی از کشورهای عضو شنگن، گرفتن ویزای همراه به صورت همزمان رو قبول نمی کنه؟ یعنی مجبور می شم که ابتدا خودم برم و بعد از گرفتن کارت اقامت می تونم برای بردن همسرم اقدام کنم؟
    سوال دومم این هست که آیا ارائه مدرک زبان، مثلا آیلتس، جزو مدارک مورد نیاز سفارت هست؟ یعنی من برای درخواست ویزا، علاوه بر مدارک معمول، باید مدرک زبان هم ارائه بدم؟ اگه هست، آیا می شه مدارکی مثل MSRT یا تولیمو ارائه کرد؟
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

اگر برای دکترای فنلاند پذیرش بگیریم
    آیا فنلاند ویزای همسر را راحت می دهد؟ مورد خاصی نداره؟

مهمتر اینکه آیا برای ویزای همسر، فرقی داره نفر اصلی آقا باشه یا خانم؟ چون ممکنه پذیرش همسرم زودتر اوکی شه میخواستم بدونم آیا به من ویزا می دهند یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)