صفحه 182 از 183 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان سلام. با اینکه این فروم خیلی خلوت هست و بعضا به سوالات خیلی دیر پاسخ داده میشه یا اصلا پاسخی داده نمیشه من باز هم سوالاتمو اینجا مطرح میکنم به این امید که یکی از دوستان پاسخ بدهند:
    من قصد دارم برای ویزای ریسرچ دکتری اقدام کنم و شوهرم همراه من هست. آیا این مراحل را باید طی کنم؟

1. مدارک را ترجمه رسمی به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
    2. درخواست وقت از سفارت برای لگالایز کردن مدارک ترجمه شده از طریق ایمیل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    3. پر کردن فرم درخواست در سایت enterfinland.fi و آپلود مدارک خودم و شوهرم و گرفتن pdf حاوی اطلاعات ثبت شده.
    4. درخواست وقت مصاحبه از سفارت از طریق ایمیل Consulate.TEH@formin.fi

لطفا اگر جایی اشتیاه کردم بفرمایید. سوالاتی که من دارم این هست:

• آیا شناسنامه از مدارک لازم هست؟ با توجه به نرخ بالای یورو در این روزها ممنون میشم پاسخ دقیق داده بشه.
    • مدارک شوهرم شامل عقدنامه و شناسنامه هست؟
    • دوستان فاند من 2000 یورو معاف از مالیات هست. آیا همین مقدارپول برای سفارت برای هر دوی ما کافی هست؟ یاباید برای شوهرم پرینت حساب بانکی ارائه کنیم؟
    • آدرس ایمیل برای وقت لگالایز کردن چی هست؟

امیدورام از افراد حاضر در این فروم پاسخی دریافت کنم. با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Elisaleh نمایش پست ها
    دوستان سلام. با اینکه این فروم خیلی خلوت هست و بعضا به سوالات خیلی دیر پاسخ داده میشه یا اصلا پاسخی داده نمیشه من باز هم سوالاتمو اینجا مطرح میکنم به این امید که یکی از دوستان پاسخ بدهند:
    من قصد دارم برای ویزای ریسرچ دکتری اقدام کنم و شوهرم همراه من هست. آیا این مراحل را باید طی کنم؟

1. مدارک را ترجمه رسمی به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
    2. درخواست وقت از سفارت برای لگالایز کردن مدارک ترجمه شده از طریق ایمیل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    3. پر کردن فرم درخواست در سایت enterfinland.fi و آپلود مدارک خودم و شوهرم و گرفتن pdf حاوی اطلاعات ثبت شده.
    4. درخواست وقت مصاحبه از سفارت از طریق ایمیل Consulate.TEH@formin.fi

لطفا اگر جایی اشتیاه کردم بفرمایید. سوالاتی که من دارم این هست:

• آیا شناسنامه از مدارک لازم هست؟ با توجه به نرخ بالای یورو در این روزها ممنون میشم پاسخ دقیق داده بشه.
    • مدارک شوهرم شامل عقدنامه و شناسنامه هست؟
    • دوستان فاند من 2000 یورو معاف از مالیات هست. آیا همین مقدارپول برای سفارت برای هر دوی ما کافی هست؟ یاباید برای شوهرم پرینت حساب بانکی ارائه کنیم؟
    • آدرس ایمیل برای وقت لگالایز کردن چی هست؟

امیدورام از افراد حاضر در این فروم پاسخی دریافت کنم. با تشکر
    -------------------------------------------------------------------------
    سلام.
    برای تایید مدارک نیازی نیست وقت بگیرید همینجوری برید براتون تایید میکنن.
    فقط برای هر مدرکی 30 یورو نقدی همراتون باشه.
    و اینکه روند کار خودتونو از منشی بپرسید اونجا کمکتون میکنه

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای مقطع ارشد پذیرفته شدم.
    ولی گیج شدم، باید فرم های سایت enterfinland.fi رو تکمیل کنم یا vfsvisaonline رو؟
    همه چی قاطی پاتیه!!
    تازه تو سایت vfs چیزی به اسم ویزای دانشجویی نیست. کدوم ویزا رو باید انتخاب کنم؟
    کسی اطلاعی داره؟

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای فنلاند.

با سلامادمیشن دانشگاه من از فنلاند حدوداً اوایل ماه July میاد. سوالی که دارم اینه که بعد از میل زدن به سفارت و تقاضای وقت سفارت برای تحویل مدارک ! حدوداً چقدر زمان میبره تا سفارت وقت بده ؟ آیا نیاز هست که از الان وقت بگیرم ؟ یا بعد از اومدن ادمیشن ٬اقدام به گرفتن وقت کنم ؟

- سوال دوم اینه که برای اجازه ی اقامت دانشجویی در فنلاند بعد از چه مدتی زمانی جواب میاد !؟ آیا از july تا قبل از September که شروع کلاس هاست جواب قطعاً خواهد اومد ؟ یا خیر ؟
    سوال بعدی اینه که آیا سفارت بیمه خاصی مورد نظرش هست ؟ یا از هر بیمه ای که شامل حال :

• چنانچه دانشجو کمتر از دو سال در فنلاند ساکن باشد بیمه نامه باید درمان تا سقف 100.000 یورو را پوشش دهد.
    • چنانچه دانشجو بیش از 2 سال در فنلاند بماند بیمه نامه باید هزینه پزشکی تا سقف 30.000 یورو را پوشش دهد.

بشه کافی است ؟

-و آخرین سوال هم اینه که آیا برای تسریع در روند اجازه ی اقامت میشه از قسمت E-service در سایت migri.fi استفاده کرد ؟

با سلامادمیشن دانشگاه من از فنلاند حدوداً اوایل ماه July میاد. سوالی که دارم اینه که بعد از میل زدن به سفارت و تقاضای وقت سفارت برای تحویل مدارک ! حدوداً چقدر زمان میبره تا سفارت وقت بده ؟ آیا نیاز هست که از الان وقت بگیرم ؟ یا بعد از اومدن ادمیشن ٬اقدام به گرفتن وقت کنم ؟

- سوال دوم اینه که برای اجازه ی اقامت دانشجویی در فنلاند بعد از چه مدتی زمانی جواب میاد !؟ آیا از july تا قبل از September که شروع کلاس هاست جواب قطعاً خواهد اومد ؟ یا خیر ؟
    سوال بعدی اینه که آیا سفارت بیمه خاصی مورد نظرش هست ؟ یا از هر بیمه ای که شامل حال :

• چنانچه دانشجو کمتر از دو سال در فنلاند ساکن باشد بیمه نامه باید درمان تا سقف 100.000 یورو را پوشش دهد.
    • چنانچه دانشجو بیش از 2 سال در فنلاند بماند بیمه نامه باید هزینه پزشکی تا سقف 30.000 یورو را پوشش دهد.

بشه کافی است ؟

-و آخرین سوال هم اینه که آیا برای تسریع در روند اجازه ی اقامت میشه از قسمت E-service در سایت migri.fi استفاده کرد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pulp and paper Eng.Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط NAVIDnavid89 نمایش پست ها

بشه کافی است ؟

سلام

( تجربیتام در سال ۲۰۱۵ )

۱)بسته به اینکه سفارت چقدر شلوغ باشه بین ۲ هفته تا ۱ ماه طول میکشه تا به شما وقت داده بشه

۲)جواب ویزا برای اقامت دانشجویی هم بین ۱ماه تا ۳ ماه

۳)بیمه دانشجویی https://swisscare.com/

۴)E-service
    فقط برای کسانی‌ که دارنده Finnish social number باشدامکان پذیر هست

موفق باشید

سلام
    من برای یک دوره 5 ماهه (فرصت مطالعاتی) به دانشگاه هلسینکی خواهم رفت. لطفا در خصوص سوالات زیر راهنمایی کنید؟
    1- آیا نوع اقامت من از نوع researcher هست؟
    2- با توجه به اینکه مدرک کارشناسی ارشد نزد دانشگاه مقطع دکترا هست، آیا گواهی اشتغال به تحصیل کافی هست؟
    3- آیا باید فرم آنلاین اینتر فنلاند پر شود و هم فرم PDF مربوطه؟
    4- با توجه به اینکه ماهی 2500 یورو از دانشگاه دریافت میکنم، آیا نیازی به تمکن مالی هست؟
    5- آیا می توان هزینه ویزا (اقامت) انلاین داد؟
    ممنون از راهنمایی ها

Junior Member

سلام دوستان. من 2 سال پیش ویزای توریستی هلند داشتم که به دلیل مسخره اینکه آژانس مسافری هتل منو کنسل کرده بود و یه هتل دیگه رو هم ناقص رزرو کرده بود و تو فرودگاه از ورود من به کشور جلوگیری شد و من دیپورت شدم. الان همسرم پذیرش دکترا از فنلاند گرفته و می خوام منم برای ویزای همراه اقدام کنم. به نظرتون اون جریان دیپورت تو ویزای من تاثیر خواهد داشت؟

سلام دوستان من از فنلاند پذیرش گرفتم و میخام برای تعیین وقت ملاقات با سفارت اقدام کنم؟ البته همسرم هم همراه من خواهد بود
    چجوری و به کجا باید ایمیل بزنم؟ ایا یک ایمیل برای جفتمون کافی هست یا باید جداگانه ایمیل بزنیم؟
    و اینکه قبل از ایمیل زدن ایا مدارک تحصیلی و ازدواج باید توسط سفارت لگالایز بشه یا همون مهر وزارت خارجه کفایت میکنه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Maedehgh28 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از فنلاند پذیرش گرفتم و میخام برای تعیین وقت ملاقات با سفارت اقدام کنم؟ البته همسرم هم همراه من خواهد بود
    چجوری و به کجا باید ایمیل بزنم؟ ایا یک ایمیل برای جفتمون کافی هست یا باید جداگانه ایمیل بزنیم؟
    و اینکه قبل از ایمیل زدن ایا مدارک تحصیلی و ازدواج باید توسط سفارت لگالایز بشه یا همون مهر وزارت خارجه کفایت میکنه
    سلام شما باید جدا جدا وقت مصاحبه بگیرید
    مدرک ازدواج باید لگالایز بشود و مهر سفارت لازم هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)