صفحه 167 از 183 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط donchicho نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت . اینطور باشه که خیالم راحت شد.شما تجربه مشابهی رو سراغ دارید؟منظورم اینه که مطمئن هستید و دیگر نیازی به مکاتبه و اینها نیست؟
    سلام. من نمونه ی مشابهش هستم. مدرک آیلتسم ژانویه پارسال منقضی شد ولی باهاش پذیرش گرفتم و همون رو به سفارت هم ارائه دادم. مهم همون دانشگاهه که باید پذیرش بده. مدرک زبان جزء مدارک ضروری برای ارائه به سفارت نیست. و اونا هم هیچ کاری به تاریخ انقضاش ندارن. به خودت استرس وارد نکن!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

سلام.دوستان تایید مدارک فنلاند چه جوری انجام میشه؟هرینه ای در بردارد؟باید قبل از مصاحبه باید انجام بشه؟

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

اصل و ترجمه مدارک بعد از تایید دادگستری و وزارت امور خارجه قابل تایید کردن هست. برای هر مدرک ٣٠ یورو هزینه باید پرداخت کنید. نکته مهم اینه که اگه کارنامه و اصل مدارک با هم پانچ نشدن و دو تا جدان، واسه هر کدوم باید ٣٠ یورو پرداخت کنید (چیزی که من خودم متوجه نشدم). یعنی اینکه من واسه کارشناسی ٦٠ یورو و واسه ارشد ٦٠ یورو دارم. اگه مدرک و کارنامه رو با هم پانچ کنید، واسه هر دورە امکانش هست فقط ٣٠ یورو پرداخت کنید. اگه عقدنامه دارید (متاهل هستید)، اونم لازمه به تایید دادگستری، وزارت خارجه و سفارت برسه و برای اونم باید ٣٠ یورو پرداخت کنید. معمولا یک روز قبل از مصاحبه امکان پذیرە ولی چون ممکنه سفارت شلوغ باشه، بهتر اینه که مثلا به فاصله یک هفته یا مثلا ٣ روز قبلش واسه تایید اقدام کنید. مبالغ پرداختی هم باید به یورو باشه و نقد...

نقل قول نوشته اصلی توسط aylarm نمایش پست ها
    سلام.دوستان تایید مدارک فنلاند چه جوری انجام میشه؟هرینه ای در بردارد؟باید قبل از مصاحبه باید انجام بشه؟
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام

کسی تجربه ی اپلای آنلاین برای ویزا رو داره؟سنتی اپلای کنیم بهتره یا آنلاین؟

سوال دیگه اینکه من سال 2014 ویزای فنلاند رو گرفتم و 6 ماه هم بودم فنلاند.این نکته میتونه تاثیر مثبت داشته باشه یا منفی؟به نظرتان بگم سابقه زندگی در فنلاند رو دارم یا نه؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام

کسی تجربه ی اپلای آنلاین برای ویزا رو داره؟سنتی اپلای کنیم بهتره یا آنلاین؟

سوال دیگه اینکه من سال 2014 ویزای فنلاند رو گرفتم و 6 ماه هم بودم فنلاند.این نکته میتونه تاثیر مثبت داشته باشه یا منفی؟به نظرتان بگم سابقه زندگی در فنلاند رو دارم یا نه؟
    من انلایین پارسال اپلای کردم خیلی سریع و راحت بود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    من انلایین پارسال اپلای کردم خیلی سریع و راحت بود
    فکر میکنم شما برای تمدید ویزا این کار رو کردید.من برای اپلای برای اولین ویزا میخوام.آخه سفارت گفته به هیچ وجه آنلاین اپلای نکنید!!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    فکر میکنم شما برای تمدید ویزا این کار رو کردید.من برای اپلای برای اولین ویزا میخوام.آخه سفارت گفته به هیچ وجه آنلاین اپلای نکنید!!
    شما باید به همون روشی که تو سایت سفارت نوشته اقدام کنین. البته وقتی برای گرفتن وقت هم تماس میگیرین کارمند سفارت تاکید میکنه که آنلاین اپلای نکنین و حتما حضوری باشه!!!

Junior Member

سلام دوستان،

من پذیرش تو مقطع کارشناسی ارشد گرفتم ولی هنوز از کارشناسی فارغ التحصیل نشدم (دانشجوی ترم آخر)
    میخواستم ببینم ارائه کارنامه که مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    یکیم اینکه الان که تحریما برداشته شده بازم ممکنه کسی به خاطر deemed a threat ویزاش رد بشه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای همسرم ویزای همراه بگیرم، سوال اولم اینه که تاریخ ازدواج توی ویزا گرفتن تأثیر داره؟ (اخه ما تازه دوهفته است که ازدواج کردیم)، دوم اینکه باید چه فرمی برای همسرم از سایت سفارت بگیرم؟ (چون من چندتا فرم مختلف برای همراهان دیدم)، و مدارک برای ویزای همراه فقط قباله ازدواج و شناسنامه هست یا مدارک دیگری هم نیازه؟ و در اخر کلا برای ویزای همسر سخت میگیرن مثلا باید با مدرک حتما ثابت کنیم که می خوایم برگردیم؟ لطفا اگه کسی تجربه ویزای همراه را داره راهنمایی کنه ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط niky65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای همسرم ویزای همراه بگیرم، سوال اولم اینه که تاریخ ازدواج توی ویزا گرفتن تأثیر داره؟ (اخه ما تازه دوهفته است که ازدواج کردیم)، دوم اینکه باید چه فرمی برای همسرم از سایت سفارت بگیرم؟ (چون من چندتا فرم مختلف برای همراهان دیدم)، و مدارک برای ویزای همراه فقط قباله ازدواج و شناسنامه هست یا مدارک دیگری هم نیازه؟ و در اخر کلا برای ویزای همسر سخت میگیرن مثلا باید با مدرک حتما ثابت کنیم که می خوایم برگردیم؟ لطفا اگه کسی تجربه ویزای همراه را داره راهنمایی کنه ممنون میشم.
    درود
    نه تاریخ ازدواج تاثیری نداره به شرطی که نکته ای برای مشکوک شدن نباشه. خیلی راحت بگم ، اینطوری فکر نکنند که همسر همراه برای رفتن به فنلاند با آقا یا خانم ازدواج کرده. برای ثابت کردن از شما عکس مراسم که نشون از مراسمی باشه می خواهند.
    اگر دارید همزمان اقدام می کنید حتما فرمها رو با هم پر کنید که هیچ موردی تناقض نداشته باشه.
    فرمها :
    ole_ph1 and pk1_plus
    سختگیری خاصی برای همراه نیست و شرایط مثل خود فرد اول. اگر همزمان دارید اقدام میکنید که همزمان هم کارت اقامت رو میگیرید ولی اگر شما فنلاندی الان و همسر ایران ، از 4 تا 9 ماه طول میکشه که ایشون هم بگیرند.
    . . . . . . Never give up

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)