صفحه 168 از 183 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس فیزیک دانشگاه آزاد تبریز

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

من سال گذشته یک ویزای ریجکتی از اسپانیا داشتم حدود هفت ماه پیش. به نظر شما تاثیر بر ویزای من می گذارد؟ ضمنا مهر اقدام برای ویزای دانشجویی. اسپانیا در پاسپورتم هست در فرمی که برای سفارت پر می کنم بنویسم ریجکت شدم یا خالی بگذارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer-Azad University

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط dj_abbas نمایش پست ها
    من سال گذشته یک ویزای ریجکتی از اسپانیا داشتم حدود هفت ماه پیش. به نظر شما تاثیر بر ویزای من می گذارد؟ ضمنا مهر اقدام برای ویزای دانشجویی. اسپانیا در پاسپورتم هست در فرمی که برای سفارت پر می کنم بنویسم ریجکت شدم یا خالی بگذارم؟
    به نظر من بنویسید چون صفحات ممهور پاسپورت رو باید کپی بگیرید و بهشون بدید بنابراین بهتره فرم رو با صداقت پر کنید . ضمن اینکه روند بررسی ویزا برای کشورهای مختلف متفاوته و دلیل نمیشه چون اسپانیا شما رو ریجکت کرده فنلاند هم شمارو ریجکت کنه و در مجموع فنلاند واقعا در قیاس با سایر کشور ها تو بحث ویزا سخت گیر نیست و اگر همین تاپیک رو از اول دنبال کنید میبینید که خیلی ها از جای دیگه ریجکتی داشتن ولی فنلاند بهشون ویزا داده.موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از دوستان به سفارت زنگ زده که وقت بگیره؟ برای وقت گرفتن چه اطلاعاتی رو ازتون خواستن؟ و توی چه تاریخی حدودا وقت دادن؟ اگر من اواخر هفته آینده برای وقت گرفتن تماس بگیرم خیلی دیر میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niky65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از دوستان به سفارت زنگ زده که وقت بگیره؟ برای وقت گرفتن چه اطلاعاتی رو ازتون خواستن؟ و توی چه تاریخی حدودا وقت دادن؟ اگر من اواخر هفته آینده برای وقت گرفتن تماس بگیرم خیلی دیر میشه؟
    نام، نام خانوادگی، نوع درخواست (میگید اجازه اقامت تحصیلی)، مقطعی که اپلای کردید (Master's)، ایمیل، شماره تلفن همراهتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

دوستان من برای دو دانشگاه تورکو و هلسینکی اپلای کردم. جواب دانشگاه تورکو اومده و قبول شدم. از اونجایی که دوستان میگفتند سفارت دیر وقت میده، من فردای اون روز وقت گرفتم و در کمال تعجب خیلی زود وقت دادند ((15 اردیبهشت)). از طرفی احتمال قبول شدنم تو دانشگاه هلسینکی بالا هست اما جوابی هنوز نیومده. بنظرتون بهترین راه چی هست؟ زنگ بزنم سفارت و وقتم رو کنسل کنم و بعد اینکه جواب هلسینکی اومد دوباره وقت بگیرم؟ اشکالی داره شرایطم رو به سفارت بگم و ازشون مشاوره بگیرم که چکار کنم؟ ممنون میشم دوستان با سابقه راهنمایی بفرمان. سپاس
    DREAMS DO COME TRUE, WITH HARD WORK, COMMITMENT, AND EFFORT. Kai Greene
    University of Helsinki, Food Science MSc, 2016
    I can help you up to what I know, I say I don't know when I don't know

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer-Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadftsbmu نمایش پست ها
    دوستان من برای دو دانشگاه تورکو و هلسینکی اپلای کردم. جواب دانشگاه تورکو اومده و قبول شدم. از اونجایی که دوستان میگفتند سفارت دیر وقت میده، من فردای اون روز وقت گرفتم و در کمال تعجب خیلی زود وقت دادند ((15 اردیبهشت)). از طرفی احتمال قبول شدنم تو دانشگاه هلسینکی بالا هست اما جوابی هنوز نیومده. بنظرتون بهترین راه چی هست؟ زنگ بزنم سفارت و وقتم رو کنسل کنم و بعد اینکه جواب هلسینکی اومد دوباره وقت بگیرم؟ اشکالی داره شرایطم رو به سفارت بگم و ازشون مشاوره بگیرم که چکار کنم؟ ممنون میشم دوستان با سابقه راهنمایی بفرمان. سپاس
    دوست عزیز شما میتونید با پذیرش تورکو اقدام کنید برای ویزا و بعد اگر هلسینکی پذیرش گرفتید مشکلی پیش نمیاد.در سایت مهاجرت فنلاند دقیقا این موضوع رو اشاره کرده که اگر با پذیرش یک دانشگاه ویزا بگیرید مشکلی برای رفتن به دانشگاه دیگه نخواهید داشت.سایت مهاجرت رو چک کنید تا مطمئن شید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنونم از راهنمایی شما. من بخش اجازه اقامت دانشجویی رو در سایت مهاجرت مطالعه کردم. در بخش FAQs:
    3. I have accepted another study place after submitting a residence permit application. Do I need to submit a new application?

1. No.
      2. Example: You have received a study place in the University of Vaasa and stated in your residence permit application that you are going to study there. After submitting your application, you receive a study place in the University of Helsinki and would rather study in Helsinki.
      3. You do not need to notify the Finnish Immigration Service of accepting another study place in another university. What matters is that you have a study place and that your studies lead to a degree or a vocational qualification.
      4. Please remember that if you later apply for an extended permit, it is required that you have credits in the study record.

نقل قول نوشته اصلی توسط donchicho نمایش پست ها
    دوست عزیز شما میتونید با پذیرش تورکو اقدام کنید برای ویزا و بعد اگر هلسینکی پذیرش گرفتید مشکلی پیش نمیاد.در سایت مهاجرت فنلاند دقیقا این موضوع رو اشاره کرده که اگر با پذیرش یک دانشگاه ویزا بگیرید مشکلی برای رفتن به دانشگاه دیگه نخواهید داشت.سایت مهاجرت رو چک کنید تا مطمئن شید.

Junior Member

سلام دوستان
    من می خوام برای ویزای همراه برای همسرم اقدام کنم، می خواستم بدونم توی مصاحبه چه سوالاتی از همراه پرسیده می شه؟ اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

ضمنا من برای مستر دوم پذیرش گرفتم، کسی تجربه ای برای مستر دوم داره و اینکه چه سوالاتی در مصاحبه از من می پرسن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بنده به بخش دانشجویی اداره مهاجرت ایمیل زدم و ایشون جواب دادن که چون شما قانونا در یک سیمستر یک study placement رو میتونید accept کنید، پس باید منتظر باشید تا جواب دانشگاهی که منتظرش هستید هم بیاد، اون رو accept کنید و بعد اقدام کنید برای اجازه اقامت. و گفتن که باید وقتم رو کنسل کنم یا به تاخیر بندازم. اگر از دوستان کسی از دانشگاه هلسینکی نتایج پذیرشش رو گرفته ممنون میشم اطلاع بده. سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadftsbmu نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنمایی شما. من بخش اجازه اقامت دانشجویی رو در سایت مهاجرت مطالعه کردم. در بخش FAQs:
    3. I have accepted another study place after submitting a residence permit application. Do I need to submit a new application?

1. No.
      2. Example: You have received a study place in the University of Vaasa and stated in your residence permit application that you are going to study there. After submitting your application, you receive a study place in the University of Helsinki and would rather study in Helsinki.
      3. You do not need to notify the Finnish Immigration Service of accepting another study place in another university. What matters is that you have a study place and that your studies lead to a degree or a vocational qualification.
      4. Please remember that if you later apply for an extended permit, it is required that you have credits in the study record.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)