صفحه 176 از 183 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

من از خود سفارت زنگ زدم پرسیدم گفتن با کپیش هم میشه.
    حداقل دعوت نامه شما رنگیه، مال من خودش سیاه سفیده

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Raghi نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که رفتن مصاحبه سفارت، آیا روز مصاحبه اصل ترجمه مدارک رو میگیرن یا فقط کپی ها رو می گیرن و اصل ها رو بر می گردونن؟
    فقط یک نسخه ترجمه مدارک تحصیلی با مهر مترجم، دادگستری و وزارت خارجه دارم برای همین می پرسم.
    من برای ویزای ریسرچر دارم اقدام می کنم.

مدارک اصلی رو برمیگردونند. من یه ماه پیش سفارت بودم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir university of technology

من ارشدو از دانشگاه aalto پذیرش گرفتم .این طور که فهمیدم به دو صورت می شه ویزا گرفت یکی از طریق سایت migri.fi و یکی از طریق سفارت کدومش بهتره؟

ابتدا توی سایت آن لاین فرم ها رو پر می کنید, سپس در تاریخی که سفارت بهتون میده, مدارکتون رو میبرید سفارت.

Junior Member

سلام دوستان. من نزدیک 10 هفته است که برای ویزا اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست. از اونجایی که استاده بهم گفت که آمدنت به تعطیلات تابستون نخوره به نظرتون از سفارت بپرسم؟ نکته ی دیگه اینکه به استادم بگم به سفارت ایمیل بفرسته یا خودم بفرستم؟ بعد به چه آدرسی باید ایمیل بزنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Human Computer Interaction, Aalto University

نقل قول نوشته اصلی توسط mhadad نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نزدیک 10 هفته است که برای ویزا اقدام کردم ولی هنوز خبری نیست. از اونجایی که استاده بهم گفت که آمدنت به تعطیلات تابستون نخوره به نظرتون از سفارت بپرسم؟ نکته ی دیگه اینکه به استادم بگم به سفارت ایمیل بفرسته یا خودم بفرستم؟ بعد به چه آدرسی باید ایمیل بزنم؟

سلام دوست عزیز، سفارت مرجع تصمیم گیرنده در این زمینه (گرفتن کارت اقامت نه ویزا) نیست و تمامی مدارک در اداره مهاجرت فنلاند تصمیم گیری میشه. من خودم اون زمان حدودا 1 ماه گذشته بود و استادم بهم ایمیل زد که چه خبر از مراحل کارت اقامتت، منم توضیح دادم که سفارت ازین مورد اطلاعی نداره و مراحل کار در فنلاند داره انجام میشه. ایشون سریعا یه نامه به HR دانشکده زدن اونا هم همون موقع به اداره مهاجرت http://migri.fi یه ایمیل زدن و پیگیری کردن، چندساعت بعد از دانشگاه بم خبر دادن که کارتم همین امروز صادر شده و تا دوهفته دیگه به دستم میرسه و همین هم شد. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shiripour نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، سفارت مرجع تصمیم گیرنده در این زمینه (گرفتن کارت اقامت نه ویزا) نیست و تمامی مدارک در اداره مهاجرت فنلاند تصمیم گیری میشه. من خودم اون زمان حدودا 1 ماه گذشته بود و استادم بهم ایمیل زد که چه خبر از مراحل کارت اقامتت، منم توضیح دادم که سفارت ازین مورد اطلاعی نداره و مراحل کار در فنلاند داره انجام میشه. ایشون سریعا یه نامه به HR دانشکده زدن اونا هم همون موقع به اداره مهاجرت http://migri.fi یه ایمیل زدن و پیگیری کردن، چندساعت بعد از دانشگاه بم خبر دادن که کارتم همین امروز صادر شده و تا دوهفته دیگه به دستم میرسه و همین هم شد. موفق باشید

سلام. برای پاسخ کاملتون خیلی ممنونم. پس من هم به استادم میگم همین کار رو انجام بده.

Junior Member

با سلام

از اونجایی که سفارت فنلاند جدیدا پروسه صدور ویزا رو از طریق موسسه VFC انجام میده تو ایران میخاستم بدونم کسی از دوستان تجربه گرفتن ویزای دانشجویی رو داره جدیدا؟ از طریق همین موسسه هست یا خود سفارت و اینکه پروسه کلا تغییری داشته یا خیر؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلامتی رفقایی که تو دریای مردونگی غرق میشن ولی از پل نامردی رد نمیشن

Junior Member

من یه ماه پیش وقت مصاحبه داشتم
    تغییری نبود
    همون روندی هست که دوستان اینجا نوشتن

نقل قول نوشته اصلی توسط panyan نمایش پست ها
    با سلام

از اونجایی که سفارت فنلاند جدیدا پروسه صدور ویزا رو از طریق موسسه VFC انجام میده تو ایران میخاستم بدونم کسی از دوستان تجربه گرفتن ویزای دانشجویی رو داره جدیدا؟ از طریق همین موسسه هست یا خود سفارت و اینکه پروسه کلا تغییری داشته یا خیر؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام
    الان یه ماه از مصاحبه من برای ویزای ریسرچر می گذره ولی سایت همچنان نوشته در انتظار بررسی!
    می خواستم ببینم این سایته آپدیت میشه؟ یعنی وضعیت به در حال بررسی یا تصمیم گرفته شده تغییر می کنه یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)