صفحه 177 از 183 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Raghi نمایش پست ها
    من یه ماه پیش وقت مصاحبه داشتم
    تغییری نبود
    همون روندی هست که دوستان اینجا نوشتن
    یعنی شما مستقیما با سفارت تماس گرفتید و ازشون وقت گرفتید و مدارکتون رو هم به سفارت ارایه کردید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط panyan نمایش پست ها
    یعنی شما مستقیما با سفارت تماس گرفتید و ازشون وقت گرفتید و مدارکتون رو هم به سفارت ارایه کردید؟
    بله
    زنگ زدم سفارت وقت گرفتم
    مدارک تایید شده رو اول آپلود کردم رو سایت اداره مهاجرت بعد تحویل سفارت دادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Raghi نمایش پست ها
    سلام
    الان یه ماه از مصاحبه من برای ویزای ریسرچر می گذره ولی سایت همچنان نوشته در انتظار بررسی!
    می خواستم ببینم این سایته آپدیت میشه؟ یعنی وضعیت به در حال بررسی یا تصمیم گرفته شده تغییر می کنه یا نه؟

سلام. منم حس می کنم خیلی داره طولانی میشه چون من 16 اسفند مصاحبه داشتم (یعنی 11 هفته پیش). شما قبل از تحویل مدارکتون آنلاین هم اقدام کردید؟ چون منشی به من گفت یه مشکلی تو ارتباط داریم شما آنلاین اقدام کنید. منم همه ی مدارکم رو آپلود کردم ولی سابمیت نمیشد. در هر حال اونجوری که شنیدم اگه آنلاین اقدام کنید سریع تر جواب می گیرید. و اینم خوبه که می تونید ببینید که در حال بررسیه. فکر کنم ما که فقط حضوری اقدام کردیم نمی تونیم از جایی این رو چک کنیم نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhadad نمایش پست ها
    سلام. منم حس می کنم خیلی داره طولانی میشه چون من 16 اسفند مصاحبه داشتم (یعنی 11 هفته پیش). شما قبل از تحویل مدارکتون آنلاین هم اقدام کردید؟ چون منشی به من گفت یه مشکلی تو ارتباط داریم شما آنلاین اقدام کنید. منم همه ی مدارکم رو آپلود کردم ولی سابمیت نمیشد. در هر حال اونجوری که شنیدم اگه آنلاین اقدام کنید سریع تر جواب می گیرید. و اینم خوبه که می تونید ببینید که در حال بررسیه. فکر کنم ما که فقط حضوری اقدام کردیم نمی تونیم از جایی این رو چک کنیم نه؟
    مال شما دو ماه رو رد کرده
    به نظرم پیگیری کنین خوبه

بله من اول آنلاین اقدام کردم بعد مدارک رو تحویل سفارت دادم
    فقط مطمئن نیستم این سایتشون آپدیت باشه، اگه آپدیت باشه یعنی مدارک من هنوز در نوبت بررسیه

احتمالا آپلود نشدن مدارک بخاطر حجمشون بوده

انشالا همین طور باشه که شما میگین و سریع تر جواب بدن چون به اولین روز قرارداد من زیاد نمونده

اگه هنگام ثبت نام بهتون یه شماره دادن با اون می تونین پیگیری کنین

سلام دوستان منم تقریبا ده هفته از تاریخ درخواستم می گذره ولی خبری ندادن. متاسفانه اون زمان که سفارت رفتم گفتن نیاز نسیت آنلاین ثبت نام کنم. هفته پیش هم به دانشگاه گفتم ولی گفتن که نمی تونن پیگیری کنن. به نظرتون اداره مهاجرت فنلاند در چه صورتی به ایمیل ها جواب می ده؟ اگر کسی تجربه شو داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtabahey0 نمایش پست ها
    سلام دوستان منم تقریبا ده هفته از تاریخ درخواستم می گذره ولی خبری ندادن. متاسفانه اون زمان که سفارت رفتم گفتن نیاز نسیت آنلاین ثبت نام کنم. هفته پیش هم به دانشگاه گفتم ولی گفتن که نمی تونن پیگیری کنن. به نظرتون اداره مهاجرت فنلاند در چه صورتی به ایمیل ها جواب می ده؟ اگر کسی تجربه شو داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    جدی دانشگاه گفت نمی تونه پیگیری کنه؟ من منتظر بودم که دانشگاه یه خبری بده چون به پیشنهاد یکی از دوستان استادم با HR و اداره مهاجرت تماس داشته. فکر نکنم قبلا اینقدر طول می کشیده.

Junior Member

توی سایت اداره مهاجرت نوشته مدت مورد انتظار برای کسایی که از طریق سایت اقدام کردن یک تا دو ماه هست و برای کسایی که به صورت کاغذی اقدام کردن دو تا سه ماه
    اینو گفتم کسایی که کاغذی اقدام کردن و دو ماهشون گذشته نگران نباشند :-)

سلام دوستان من به اداره مهاجرت فنلاند برای نتیجه کارتم ایمیل زدم این جواب بهم دادن ،به سفارت زنگ زدم میگه هنوز نیومده و میگه این جواب به این معنی نیست که قطعا اکسپت شدین، به نظرتون همچین حرفی درسته، ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمائید،

Your residence permit cards should have arrived at the Finnish embassy by now. Pls. contact the embassy in case it hasn’t contacted you already.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtabahey0 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به اداره مهاجرت فنلاند برای نتیجه کارتم ایمیل زدم این جواب بهم دادن ،به سفارت زنگ زدم میگه هنوز نیومده و میگه این جواب به این معنی نیست که قطعا اکسپت شدین، به نظرتون همچین حرفی درسته، ؟ممنون میشم راهنمایی بفرمائید،

Your residence permit cards should have arrived at the Finnish embassy by now. Pls. contact the embassy in case it hasn’t contacted you already.
    سلام. به نظر من این ایمیل داره به وضوح میگه که کارت اقامتتون رو فرستادن. شما چه تاریخی اقدام کردید.
    میشه آدرس ایمیلی که بهش ایمیل زدید رو بگید من فکر کنم استادم اشتباهی ایمیل زده چون جوابی که دریافت کرده این بوده:

Thank you for your e-mail. If you contacted us to send additional information about a matter that is pending at the Finnish Immigration Service, we will attach this information to your documents. Our goal is to decide all applications as quickly as possible, which is why we only respond to e-mail inquiries with this automatic reply

من بیست اسفند اقدام کردم، درخواست آنلاین هم نداشتم، ایمیلی که به شما دادن اتوماتیک هستش که در جواب منم اول این اومد ولی بعد دو روز دوباره بهم ایمیل زدن، migri@migri.fi ادرس ایمیل اداره مهاجرت فنلاند،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)