صفحه 178 از 183 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtabahey0 نمایش پست ها
    من بیست اسفند اقدام کردم، درخواست آنلاین هم نداشتم، ایمیلی که به شما دادن اتوماتیک هستش که در جواب منم اول این اومد ولی بعد دو روز دوباره بهم ایمیل زدن، migri@migri.fi ادرس ایمیل اداره مهاجرت فنلاند،
    خیلی ممنونم. بله برای همین که ایمیلی که به استادم دادن اتوماتیک بود پرسیدم. پس برا شما هم اول این اومد. انشالله سفارت زود بهتون زنگ می زنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

با سلام خدمت دوستان

سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید: من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و تو مدارک مورد نیاز نوشته شده که ترجمه رسمی شناسنامه و مدرک تحصیلی میبایست به تایید سفارت برسه اما من که دو سال پیش اقدام کردم فقط ترجمه رسمی رو ارایه کردم و پذیرفتن با اینکه اون موقع هم نوشته بودن که لازمه. کسی از دوستان تجربه ای داره؟

سلام
    مدرک تحصیلی رو باید سفارت تایید کنه ولی شناسنامه اگر مجرد باشید یا مجردی میرید (مطمین نیستم کدومش) ترجمه رسمی کافیه که اونم فقط کپیش رو میگیرن ازتون و اصلش رو میبرید فنلاند همراتون باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط panyan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید: من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و تو مدارک مورد نیاز نوشته شده که ترجمه رسمی شناسنامه و مدرک تحصیلی میبایست به تایید سفارت برسه اما من که دو سال پیش اقدام کردم فقط ترجمه رسمی رو ارایه کردم و پذیرفتن با اینکه اون موقع هم نوشته بودن که لازمه. کسی از دوستان تجربه ای داره؟

جواب ویزای ریسرچر من سه هفته ای اومد و جالب تر اینکه جواب ویزای یکی از دوستان که یک ماه قبل من برای ویزای ریسرچر اقدام کرده بود دقیقا با هم در یک روز اعلام شد ، البته نوشته بود که کارت اقامت دو الی سه هفته بعد میرسه

این نشون میده که ممکنه همه ی درخواست های اومده از یک کشور رو مثلا هر دو ماه یکبار با هم بررسی کنند، پس اگر مقداری طول کشید نگران نباشید و هم اینکه فکر نکنید قطعا دو سه ماه طول میکشه ممکنه سه هفته ای هم جواب بگیرید

Junior Member

سلام دوست عزیز شما برای ریسرچری چه نمره زبانی ارائه دادید؟
    ویزای اموزش زبان انگلیسی هم داره فنلاند مثل سوئد؟؟

سلام. کسی هست اینجا از سفارت فنلاند برای استونی اقدام کرده باشه ؟ من یه مورد خاصی دارم که تو تاپیکای دیگه مطرح کردم ممنون میشم جواب بدین اگر تجربه ای دارید.
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2550233

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای فنلاند.

سلام. مدت زمان انتظار برای دریافت ویزا، برای شخص پیوست چقدر هستش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای تحصیلی برای فنلاند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_ds نمایش پست ها
    سلام. مدت زمان انتظار برای دریافت ویزا، برای شخص پیوست چقدر هستش؟
    سلام، اگر هردو همزمان درخواست بدید معمولا همزمان کارت اقامت صادر میشه که بین ۱ تا ۲ ماه هست اگر زمان شلوغی یا تعطیلات نباشه. اما اگر فردی در فنلاند اقامت داشته باشه و همسرش بخواد جداگانه درخواست بین ۴ تا ۹ ماه طول میکشه بگفته ی اداره مهاجرت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir university of technology

سلام . من اواخر اردیبهشت از طریق enterfinland.fi برا ویزا تحصیلی اقدام کرده بودم. حدود 4 هفته پیش پیغام اومد که کارت برات صادر میشه و دو سه هفته ای می رسه سفارت ولی فعلا خبری نیست. ایمیل زدم اداره مهاجرت جوابی ندادند. امکان داره پشیمون شده باشند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

سلام
    برای درخواست اقامت ریسرچری باید از enterfinland اقدام کرد یا از VFS ؟ کسی اطلاعات کافی داره ؟ ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)