صفحه 179 از 183 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman19 نمایش پست ها
    سلام . من اواخر اردیبهشت از طریق enterfinland.fi برا ویزا تحصیلی اقدام کرده بودم. حدود 4 هفته پیش پیغام اومد که کارت برات صادر میشه و دو سه هفته ای می رسه سفارت ولی فعلا خبری نیست. ایمیل زدم اداره مهاجرت جوابی ندادند. امکان داره پشیمون شده باشند؟
    سلام نه دوست عزیز
    تعداد پرونده ها زیاده و پروسه یکم طولانی شده امسال
    پرونده منم داخل فنلاند چند ماه هست تحت بررسی هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Tierz نمایش پست ها
    سلام
    برای درخواست اقامت ریسرچری باید از enterfinland اقدام کرد یا از VFS ؟ کسی اطلاعات کافی داره ؟ ممنون میشم
    سلام
    اگه از ایران هستید سایت دوم ولی از فنلاند باشید سایت اول
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

enterfinland. منم برای ریسچر دارم اقدام میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

مرسی دوست عزیز ولی من متوجه نشدم آخر از طریق enterfinland هم دوستان اپلای کردن چرا؟ (برای ویزای ریسرچری)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

Unhappy پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    من امروز رفتم سفارت مدارکمو دادم گفتن هفته دیگه بیا برای دریافت مدارک با مهر سفارت!!!
    همینطور گفتن برای ویزای ریسرچر باید وقت سفارت بگیرم از طریق ایمیل. کسی میدونه پروسه اش چجوری صفحات رو خوندم اما یه پست کامل پیدا نکردم برای scientific researcher visa

تا الان فکر میکردم فقط لازمه از سایت اداره مهاجرت باید برای کارت اقامت اقدام کنم اما الان متوجه شدم باید از طریق وقت سفارت برای ویزا اقدام کنم!
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره برای همه توضیح بده

Junior Member

بعد ازینکه مدارکت رو با مهر از سفارت تحویل گرفتی، اونها رو آپلود میکنی در همون سایت
    enterfinland و ثبت نامت رو به طور آنلاین تکمیل میکنی. بعد از اون در نهایت یه پی دی اف حاوی اطلاعات ثبت نامت بهت میده. اون رو ایمیل میزنی به کنسولگری و وقت میگیری دوباره برای سفارت. بعد میری اونجا و اثر انگشت و اصل مدارک رو نشون میدی و ازین کارا.

consulate.teh@formin.fi

https://migri.fi/en/researcher

http://www.finland.org.ir/public/def...&culture=en-US
    ویرایش توسط lowman : November 3rd, 2018 در ساعت 01:01 PM

Junior Member

سلام به تمام دوستان
    من چند تا سوال داشتم که اگر دوستان آگاه راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم.
    من برای January از دانشگاه Aalto برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم. توی این چند روز خیلی گشتم توی سایت فنلاند و از دوستان هم پرسیدم. اما متوجه نشدم که چجوری برای ویزای دانشجویی از سفارت وقت بگیرم. ممنون میشم اگه مراحلشو برام شرح بدید. در ضمن من به همراه همسرم قصد گرفتن ویزای فنلاند را داریم.
    با تشکر فراوان از کمک دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mjn69 نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان
    من چند تا سوال داشتم که اگر دوستان آگاه راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم.
    من برای January از دانشگاه Aalto برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم. توی این چند روز خیلی گشتم توی سایت فنلاند و از دوستان هم پرسیدم. اما متوجه نشدم که چجوری برای ویزای دانشجویی از سفارت وقت بگیرم. ممنون میشم اگه مراحلشو برام شرح بدید. در ضمن من به همراه همسرم قصد گرفتن ویزای فنلاند را داریم.
    با تشکر فراوان از کمک دوستان
    سلام تبریک میگم،
    ابتدا باید با ایمیل نوبت دهی سفارت وقت بخواهید برای مصاحبه.
    همزمان از سایت enterfinland فرم درخواست رو پر کنید و مدارک تحصیلی تایید شده از سفارت فنلاند رو اسکن پ آپلود کنید. بابت تایید هر مدرک تحصیلی 30 یورو به صورت نقد باید داشته باشید.
    قبل نوبت مدارک لیگالایزد شده رو آپلود و ارسال میکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Tierz نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم،
    ابتدا باید با ایمیل نوبت دهی سفارت وقت بخواهید برای مصاحبه.
    همزمان از سایت enterfinland فرم درخواست رو پر کنید و مدارک تحصیلی تایید شده از سفارت فنلاند رو اسکن پ آپلود کنید. بابت تایید هر مدرک تحصیلی 30 یورو به صورت نقد باید داشته باشید.
    قبل نوبت مدارک لیگالایزد شده رو آپلود و ارسال میکنید.
    سلام ، مرسی
    ایمیل نوبت دهی چی هس؟
    موضوع بعدی اینه که برای سایت enterfinland باید درخواست residence permit پر کنم؟ توی جواب فرمودین که باید مدارک تایید شده رو آپلود کنم. این مدارک چی هستن و کی باید تاییدشون رو از سفارت فنلاند بگیرم؟ بعد از مصاحبه یا قبل از مصاحبه؟ به صورت حضوری یا اینترنتی؟
    موضوع بعد اینکه باید دو تا نوبت بگیرم از سفارت (دو تا ایمیل جدا بزنم) برای خودم و همسرم؟
    با تشکر فراوان از شما

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستان عزیزم
    یه سوال داشتم من فنلاند قبول شدم برا دکتری
    اگه برا ویزا بخام اقدام کنم اول باید نامه پذیرش دانشگاه رو ببرم یا بدون اون هم میشه مراحل رو آغاز کرد؟
    سوال دومم اینه دریافت ویزا چقد طول میکشه و چه نوع ویزایی میدن و چند ساله هستش ؟
    ممنون میشم کمکم کنین
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)