صفحه 180 از 183 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1827

موضوع: مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Consulate.TEH@formin.fi ایمیل بزنید درخواست نوبت بدید

بله باید درخواست پرکنید از سایت اداره مهاجرت
    اگر دکترا هستید مدارک لیسانس و فوق لیسانس - من خودم به شخصه مدارک دبیرستانم رو هم دادم برای تایید چون حداقل برای دانشگاه لازم میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پیرامون گرفتن ویزا از سفارت فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

تبریک میگم بهتون

بدون نامه پذیرش میتونید

باید دعوتنامتون رو به اضافه مدارکی که اداره مهاجچرت برای ویزای ریسرچر میخواد رو آماده کنید و سابمیت کنید
    هرچه زودتر هم ترجمه مدارکتون با مهر وزارت خارجه و دادگستری ببرید سفارت برای لیگالایزینگ

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستای من
    من برای ریسرچر یک ساله فول فاند آلتو قبول شدم
    میشه راهننمایی کنی آیا مدرک زبان میخاد برا سفارت ویزا یا نه؟
    آیا موقع مصاحبه ویزا کت و شلوار بپوشم و کراوات بزنم ؟
    ایا عکسی که میگن دوتا لازمه با کت و شلوار باشه ؟
    یا همون عکسی که تو پاسپورته؟
    اگه مورد دیگه هم بود خوشحال میشم راهنمایی کنی
    ممنون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Tierz نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون

بدون نامه پذیرش میتونید

باید دعوتنامتون رو به اضافه مدارکی که اداره مهاجچرت برای ویزای ریسرچر میخواد رو آماده کنید و سابمیت کنید
    هرچه زودتر هم ترجمه مدارکتون با مهر وزارت خارجه و دادگستری ببرید سفارت برای لیگالایزینگ
    ممنون برا تبریک
    میشه بگین چه مدارکی باید ببرم اداره مهاجررت ؟ کجا مینویسه اینارو؟
    تو این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارم ممنون میشم کامل توضیح بدین
    من الان در مرحله گرفتن مدرک قبولی از دانشگاه هستم به زودی میاد اونم ریسرچ 1 ساله با فاند
    بعدش باید چیکار کنم؟
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"

رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    من 11 روزه ایمیل زدم به Consulate.TEH@formin.fi برای وقت سفارت برای ویزای یک ساله ریسرچری هنوز جواب ندادن
    چیکار کنم
    کمکم کنید
    ممنون

Junior Member

سلام ، من برای دوره دکترا پدیرش فول فاند گرفتم از فنلاند ، کسی میدونه مدارک لازم برای ویزای دانشجویی به همراه همسر چیه ؟ از سایت سفارت چیزی پیدا نکردم و برای ویزای دانشجویی اظلاعاتی پیدا نکردم، روند اخذ ویزای بلند مدت خودم و همسرم باید از طریق خود سفارت مستقیم عمل کرد یا از ظریق این شرکتی که معرفی کردن برای ویزا؟

ممنون

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط Elisaleh نمایش پست ها
    سلام ، من برای دوره دکترا پدیرش فول فاند گرفتم از فنلاند ، کسی میدونه مدارک لازم برای ویزای دانشجویی به همراه همسر چیه ؟ از سایت سفارت چیزی پیدا نکردم و برای ویزای دانشجویی اظلاعاتی پیدا نکردم، روند اخذ ویزای بلند مدت خودم و همسرم باید از طریق خود سفارت مستقیم عمل کرد یا از ظریق این شرکتی که معرفی کردن برای ویزا؟

ممنون
    سلام. شاید سایت رسمی مربوط به اداره‌ی مهاجرت فنلاند هم کمکی کنه، اگه هنوز چک نکردید. [لینک]
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    سلام. شاید سایت رسمی مربوط به اداره‌ی مهاجرت فنلاند هم کمکی کنه، اگه هنوز چک نکردید. [لینک]
    موفق باشید.
    سلام و ممنون. خیلی مفید بود.

Junior Member

با سلام
    دوستان برای ویزای دکتری، دانشنامه و ریز نمرات دوره ارشد کافی هست؟ یا باید دانشنامه و ریز نمرات دوره لیسانس را هم برای ترجمه کنیم؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط Elisaleh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان برای ویزای دکتری، دانشنامه و ریز نمرات دوره ارشد کافی هست؟ یا باید دانشنامه و ریز نمرات دوره لیسانس را هم برای ترجمه کنیم؟
    سلام. میشه گفت قطعا برای ثبت نام دکترا هم مدارک ارشد [ریزنمرات+دانشنامه] و هم مدارک لیسانس [ریزنمرات+دانشنامه] باید ترجمه شه همراه با مهرهای مترجم، دادگستری و وزارت خارجه و در نهایت لگالایز توسط سفارت فنلاند. باز باید سایت دانشگاه رو چک کنید که چه مدارکی میخوان برای ثبت نام.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)