صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 1415161718192021222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 238 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام

1- Visa Appointment

2- مهم نیست.

3- همون جدول رو کپی کنید و اطلاعاتتون رو وارد کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط reynard00 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند سوال دارم
    بنده قصد گرفتن زمان سفارت هلند رو دارم برای ویزای توریستی ولی در مورد ایمیلی که باید برای vfs بفرستم چنتا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید
    1- عبارت انگلیسی که باید در موضوع ایمیل بنویسم چی هست؟
    2- حروف داخل ایمیل در مورد مشخصات باید همگی با حروف بزرگ تایپ بشه یا تفاوتی نداره کوچک و بزرگ بودن حروف؟
    3- مشخصات رو دقیقا در قالب جدولی که توی سایت vfs موجوده وارد و ایمیل کنم یا مهم نیستر که جدولی باشه و فقط باید مشخصات رو بنویسم و بفرستم؟
    ببخشید اگه سوالاتم ابتدایی هست و ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

1- Visa Appointment

2- مهم نیست.

3- همون جدول رو کپی کنید و اطلاعاتتون رو وارد کنید.

شاد باشید.
    سلام

به نظرتون به عنوان ویزا اولی برای گرفتن ویزای توریستی از سفارت هلند اقدام کنم یا کشور دیگری رو پیشنهاد میدید؟
    مرسی از وقت و انرژی که میزارید.

Local Moderator

سلام

الان شرابط ویزا اولی ها برای گرفتن ویزا خیلی سخته. اگر می تونید از کشوری دعوت نامه بگیرید، با اون روش اقدام کنید بهتره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
    سلام

به نظرتون به عنوان ویزا اولی برای گرفتن ویزای توریستی از سفارت هلند اقدام کنم یا کشور دیگری رو پیشنهاد میدید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش دکترا از هلند دارم و ارشدم رو فرانسه گرفتم و تا آخر اوت ویزای فرانسه ام معتبر هست
    شروع به کار من هم از اول سپتامبر هست
    دانشگاه اعلام کرده که با ویزای فرانسه نمیتونی وارد هلند بشی و باید حتما ویزای ورود از ایران رو بگیری
    میخواستم ببینم این پروسه چقدر زمانبر هست و از طرف من چه کارهایی باید انجام بشه و چه مدارکی رو باید ترجمه کنم ؟
    شاید بتونم با این دلایل راضی کنم دانشگاه رو که به ویزای فرانسه من بسنده کنن!
    ممنون میشم کمک کنین

سلام دوستان.
    یکی از دانشگاه های هلند برای مصاحبه دکترا دعوتنامه داده و توی دعوت نامه مدت زمان اقامتم رو نوشته و ذکر کرده که تمام هزینه های سفر و اقامت رو پرداخت میکنه.
    سوال من اینه که من نیاز به ارائه پرینت حساب سه ماهه دارم یا نه؟
    سوال دیگم اینه که با این دعوتنامه چه مدارکی باید ارائه بدم که ثابت کنم بعد از سفر بر میگردم ایران؟
    ممنون میشه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام

تاريخ پست من: 7 آبان 1398
    سوال من: مادرم يک دعوت نامه از پسرعمه ام که هلندی هست قراره برای بهمن 1398 بگيره. ميخواستم بدونم برای دريافت ويزا چه زمانی اقدام کنه و چقدر زمان ميبره که اگر مدارکش کامل بودن ويزاشو بدن؟

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toorag21 نمایش پست ها
    سلام

تاريخ پست من: 7 آبان 1398
    سوال من: مادرم يک دعوت نامه از پسرعمه ام که هلندی هست قراره برای بهمن 1398 بگيره. ميخواستم بدونم برای دريافت ويزا چه زمانی اقدام کنه و چقدر زمان ميبره که اگر مدارکش کامل بودن ويزاشو بدن؟

ممنونم
    سلام .هر زمانی که قصد دارن سفر کنن و در اصل بلیط رو برای هر تاریخی که بخوان رزرو کنن یا بخرن، ماکسیمم ۳ماه قبلش میتونن ایمیل درخواست وقت رو بزنن و اونا خودشون بر اساس تاریخی که زدین توی ایمل، یه وقت بهتون میدن.بهتره اول مطمئن بشن دعوتنامه دقیقا کی میرسه و تاریخ سفرشون کی هست.
    درباره ی سوال دومتون از زمانی که مدارک رو تحویل میدن تا آمدن جواب بین دو تا ۳ هفته زمان میبره.
    موفق باشید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
    سلام

سلام
    شما هر سفارتی اقدام کنید اگر مدارک وهدف سفرتون کامل باشه وقانع کننده باشه بهتون ویزا میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)