صفحه 23 از 24 نخستنخست ... 131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    شرایط گرفتن ویزای دانشجویی هلند الان به چه شکله؟مثل آلمان باید کلی صبر کنیم واسه وقت سفارت ؟کلا پروسه گرفتن ویزای دانشجویی چقدر زمان میبره؟
    تو سایت دانشگاه ها خوندم که خود دانشگاه پیگیر ویزای دانشجو میشه ... این درسته ؟
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidsty نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شرایط گرفتن ویزای دانشجویی هلند الان به چه شکله؟مثل آلمان باید کلی صبر کنیم واسه وقت سفارت ؟کلا پروسه گرفتن ویزای دانشجویی چقدر زمان میبره؟
    تو سایت دانشگاه ها خوندم که خود دانشگاه پیگیر ویزای دانشجو میشه ... این درسته ؟
    مرسی
    سلام
    بله خود دانشگاه کارهای ویزای شما رو انجام میده و مثل المان نیست که معطلی زیادی داشته باشه اگر مدارکتون کامل باشه من تا ۳ هفته هم شنیدم که ویزاشون اومده.
    موفق باشید

Junior Member

سلام.یکی از دوستام بچه اش یه بیماری مادرزادی داره که پزشکان تو ایران گفتن راه درمانی نداره حالا میخواد ویزای توریستی هلند بگیره و با دکترهای اونجا مشورت کنه ببینه واقعا درمان وجود داره یا نه.الان هیچ پذیرشی از بیمارستان هلند نداره.حالا اگه این موضوع را اعلام کنه تو پر وسه ویزای توریستی تاثیر داره ؟یعنی اگه همراه مدارک ویزای توریستی پرونده درمانی بچه اش را هم نشون بده تاثیر مثبت داره تو قبولی ویزا؟

Junior Member

سلام دوستان
    ایمیلی که اخیرا برای تائید یا بازنگری زمان مصاحبه هست جریاتش چیه؟
    اگر فقط خواستیم کنسلش کنیم، جواب بدیم
    و یا تائید وقتمون هم نیاز به ارسال ایمیل و چیزی هست؟

To confirm your appointment or reschedule your appointment to earliest date, email us at appt.netherlands@vfshelpline.com under the email address that you have initially booked and received the appointment confirmation and include ‘RESCHEDULE’ as the subject line. · Visa applicants who do not attend the appointment as confirmed on the given date and time, will not be eligible to book another appointment for a month.
    · If you wish to cancel the appointment, email us one week prior to your appointment date under the email address that you have initially booked your appointment with, at appt.netherlands@vfshelpline.com and include ‘CANCEL’ as the subject line.

با سپاس

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Emadlili نمایش پست ها
    سلام.یکی از دوستام بچه اش یه بیماری مادرزادی داره که پزشکان تو ایران گفتن راه درمانی نداره حالا میخواد ویزای توریستی هلند بگیره و با دکترهای اونجا مشورت کنه ببینه واقعا درمان وجود داره یا نه.الان هیچ پذیرشی از بیمارستان هلند نداره.حالا اگه این موضوع را اعلام کنه تو پر وسه ویزای توریستی تاثیر داره ؟یعنی اگه همراه مدارک ویزای توریستی پرونده درمانی بچه اش را هم نشون بده تاثیر مثبت داره تو قبولی ویزا؟
    سلام!
    راه درست، ویزای توریستی نیست! به کنسولگری سفارت ایمیل بزنن، شرایط رو شرح بدن، درخواست کمک کنن (حتی برای معرفی به بیمارستان). در عین حال همین مکاتبات رو با سفارت ایران در هلند هم انجام بدن. سفارت ایران بعیده خیری ازش بلند شه، ولی حداقل اگه ازشون پرسیدن چرا از طریق دولت ایران اقدام نکردید می تونن با مدرک بگن اقدام کردیم و جوابی ندادن بهمون
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

[QUOTE=tsal;2585516]سلام دوستان
    ایمیلی که اخیرا برای تائید یا بازنگری زمان مصاحبه هست جریاتش چیه؟
    اگر فقط خواستیم کنسلش کنیم، جواب بدیم
    و یا تائید وقتمون هم نیاز به ارسال ایمیل و چیزی هست؟

To confirm your appointment or reschedule your appointment to earliest date, email us at appt.netherlands@vfshelpline.com under the email address that you have initially booked and received the appointment confirmation and include ‘RESCHEDULE’ as the subject line. · Visa applicants who do not attend the appointment as confirmed on the given date and time, will not be eligible to book another appointment for a month.
    · If you wish to cancel the appointment, email us one week prior to your appointment date under the email address that you have initially booked your appointment with, at appt.netherlands@vfshelpline.com and include ‘CANCEL’ as the subject line.

با سپاس

سلام دوستان
    کسی براش این ایمیل اومد؟

سلام
    چطوری می تونم وقت تایید مدارک بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان وقت همگی بخیر و ‍‍ پیشاپیش از کمکی که بهم میکنین ممنونم
    من تازه واسه دکتری از هلند پذیرش گرفتم هنوز نامه درخواست رسمی ام از دانشگاه نیومده. الان من چیکار کنم باید برم وقت سفارت بگیرم؟ چه مدارکی رو ترجمه کنم؟ از طریق آژانس ها وقت بگیرم یا خودم؟ برای تکمیل پرونده چی لازم دارم؟ لطفا اگر کسی میدونه منو هم راهنمایی کنه چون من اصلا تجربه ای ندارم در این زمینه

نقل قول نوشته اصلی توسط ervin1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت همگی بخیر و ‍‍ پیشاپیش از کمکی که بهم میکنین ممنونم
    من تازه واسه دکتری از هلند پذیرش گرفتم هنوز نامه درخواست رسمی ام از دانشگاه نیومده. الان من چیکار کنم باید برم وقت سفارت بگیرم؟ چه مدارکی رو ترجمه کنم؟ از طریق آژانس ها وقت بگیرم یا خودم؟ برای تکمیل پرونده چی لازم دارم؟ لطفا اگر کسی میدونه منو هم راهنمایی کنه چون من اصلا تجربه ای ندارم در این زمینه
    سلام،
    دانشگاه خودش برای ویزای شما اقدام خواهد کرد و پس از موافقت اداره مهاجرت، آنها به دانشگاه و دانشگاه به شما ایمیل خواهد زد که برای دریافت ویزایتان به سفارت بروید.
    شما نیز با سفارت تماس گرفته و از آنها می پرسید که چه زمانی می توانید برای پیک آپ ویزای MVV به سفارت مراجعه کنید؛ که خیلی زود به شما وقت خواهند داد.
    پس شما نیازی نیست که فعلا هیچ کاری انجام دهید. حتما با دانشگاه در ارتباط باشید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    چند سوال دارم
    بنده قصد گرفتن زمان سفارت هلند رو دارم برای ویزای توریستی ولی در مورد ایمیلی که باید برای vfs بفرستم چنتا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید
    1- عبارت انگلیسی که باید در موضوع ایمیل بنویسم چی هست؟
    2- حروف داخل ایمیل در مورد مشخصات باید همگی با حروف بزرگ تایپ بشه یا تفاوتی نداره کوچک و بزرگ بودن حروف؟
    3- مشخصات رو دقیقا در قالب جدولی که توی سایت vfs موجوده وارد و ایمیل کنم یا مهم نیستر که جدولی باشه و فقط باید مشخصات رو بنویسم و بفرستم؟
    ببخشید اگه سوالاتم ابتدایی هست و ممنون میشم کمکم کنید
    ویرایش توسط reynard00 : June 17th, 2019 در ساعت 01:37 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)