صفحه 9 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref_ChemEng نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. من ساعت پیش ایمیل زدم و گفتم دانشگاه برای ویزای من اپلای کرده. لطفا یه تایم برای اوایل آگوست بدید. بعدش بلافاصله اون ایمیل اتوماتیک (Automatisch antwoord) اومد. 20 دقیقه بعدش هم این پاسخ رو به ایمیل من ریپلای کردند:

Dear Sir/Madam,

Thank you for your e-mail. Unfortunately it is not possible to give you an appointment right now. We first have to check with the Embassy to find out if they received the approval as well.

Please re-apply again in a week’s time.

With kind regards,
    Consular Department

شما از این چی برداشت میکنید؟
    دوست عزیز

احتمالا هنوز ویزای شما از طرف هلند صادر نشده. چون وقتی که صادر بشه به سقارت ایران خبرشو میدن یعنی انلاینه و اونا چک میکنن که ببینن ویزاتون صادر شده یا نه
    بحث همون ۳ هفته یا ۴ هفته ی هلنده که بهتون گفتن
    شما بذارید یه کم بگذره که ویزاتون صادر شده باشه و بعد دوباره ایمیل بزنید همونطوری که خودشون گفتن
    جالا این ایمیل این رو هم نشون میده که اگه هلند بهتون بگه ویزاتون صادر شده و بعد شما ایمیل بزنید احتمالا سفارت ایران هم چک میکنه و بهتون وقت میده
    من اینا به ذهنم رسید ولی مطمین هم نیستم. شما ببینید چی به ذهن خودتون میرسه همون کار رو کنید
    فقط نگرانی در مورد بلیط شماست که ایشالا مشکلی پیش نمیاد و ویزاتون تا قبلش صادر میشه

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

احتمالا هنوز ویزای شما از طرف هلند صادر نشده. چون وقتی که صادر بشه به سقارت ایران خبرشو میدن یعنی انلاینه و اونا چک میکنن که ببینن ویزاتون صادر شده یا نه
    بحث همون ۳ هفته یا ۴ هفته ی هلنده که بهتون گفتن
    شما بذارید یه کم بگذره که ویزاتون صادر شده باشه و بعد دوباره ایمیل بزنید همونطوری که خودشون گفتن
    جالا این ایمیل این رو هم نشون میده که اگه هلند بهتون بگه ویزاتون صادر شده و بعد شما ایمیل بزنید احتمالا سفارت ایران هم چک میکنه و بهتون وقت میده
    من اینا به ذهنم رسید ولی مطمین هم نیستم. شما ببینید چی به ذهن خودتون میرسه همون کار رو کنید
    فقط نگرانی در مورد بلیط شماست که ایشالا مشکلی پیش نمیاد و ویزاتون تا قبلش صادر میشه

موفق باشید
    بله من هم نظرم همین هست.
    قطعا ویزا هنوز صادر نشده، چون تازه 10 روز از شروع فرایندش گذشته. من اینطور متوجه شدم که در واقع تا صادر نشه وقت هم نمیدن، برعکس سفارت آلمان که هر کس هر زمان اراده کنه میتونه اینترنتی وقت بگیره. من خواستم جلو جلو وقت بگیرم تا یه موقع دیر نشه، اما گویا حتما باید منتظر بمونم تا از دانشگاه خبر approval رو بهم بدن.

دوستان سلام

با خوندن مطالب 9 صفحه‌ی اخیر، به نظرم رسید که به خیلی سوالات پرداخته شده اما پراکندگی سوالات و پاسخها باعث نوعی سردرگمی میشه.
    بخاطر همین پیشنهاد و خواهش میکنم که یکی از دوستانی که تجربه دریافت ویزا رو داره- مثل آقای ali728- لطف کنه و به صورت گام گام و ترجیحا زمان بندی شده پروسه دریافت ویزا رو از ابتدایی ترین مرحله تا مرحله نهایی توضیح بده. به نظرم اینطوری خیلی چیزا دیگه کاملا شفاف و واضح میشه و در نتیجه از حجم سوالات هم کاسته میشه.

مرسی از توجه شما.

Junior Member

سلام دوستان!
    سفارت به طور میانگین واسه چند روز بعد وقت میده برای ویزای کوتاه مدت؟ و اینکه چه زمانهای پیک درخواست هست و سخت میشه وقت گرفت؟
    سپاسگزارم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgarB نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    سفارت به طور میانگین واسه چند روز بعد وقت میده برای ویزای کوتاه مدت؟ و اینکه چه زمانهای پیک درخواست هست و سخت میشه وقت گرفت؟
    سپاسگزارم!
    سلام دوستان،
    من نمیدونم تو حالت کلی درسته یا نه ولی من که تاریخ سفرم تقریبا 25 روز دیگه است، و دیروز ایمیل زدم واسه 5 روز دیگه وقت دادن، البته تو ایمیلی که زدم تاریخ های پیشنهادی رو نوشته بودم. بازم ذکر می کنم که شاید همیشه اینجور نباشه و بستگی به شلوغی سفارت داشته باشه، ولی شاید این تجربه بدردتون بخوره.

سپاس.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان scheduled travel رو برای تعیین وقت چه جوری بنویسیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوستان عزیز سلام

۲روز پیش به سفارت هلند در تهران ایمیل زدم و الان تازه جوابش اومد واسه ۲۸ فوریه و گفتند که ساعت ۱۰ صبح اونجا باشم. درضمن دوستان من کارمند بخش دولتی هستم مجردم و ماهیانه ۲ ملیون و پانصد تومان حقوقمه. فیش حقوقی دارم و ۴ سال سابقه بیمه. و کارت پرسنلی هم دارم و از طرف اداره ماموریت آمورشی گرفته ام و دانشجوی دکتری هستم. و سند ملکی دارم به اسم خودم تازه ۲ روزه صادرشده و می خوام از طریق توریستی اقدام کنم.
    حال:
    ۱- شانس صدور ویزا مخصوصا برای من چقدره؟
    ۲-آیا من اگه حکم ماموریت آموزشی م رو ترجمه کنم و بهشون بگم با توجه به اینکه من ماموریت آموزشی م تا آخر سال شمسی هست و می خوام برای ۱۴ روز به من ویزا بدین به اندازه مرخصی گرفتن از اداره تاثیر داره؟
    ۳-بلیط هواپیمام برای ۱۴ روزه دقیقا( رفت و برگشت) رزرو هتل و بیمه مسافرتی هم همینطور
    ۴ من باید فرم شنگن رو پر کنم دیگه درسته؟
    خواهشا دوستان اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی در این زیمنه از سفارت هلند در تهران دران بیان و منو راهنمایی کنن . ممنون میشم. چون اگه منم ویزا بگیرم حتما کل مراحل و همه چی رو باهاتون share میکنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

۲روز پیش به سفارت هلند در تهران ایمیل زدم و الان تازه جوابش اومد واسه ۲۸ فوریه و گفتند که ساعت ۱۰ صبح اونجا باشم. درضمن دوستان من کارمند بخش دولتی هستم مجردم و ماهیانه ۲ ملیون و پانصد تومان حقوقمه. فیش حقوقی دارم و ۴ سال سابقه بیمه. و کارت پرسنلی هم دارم و از طرف اداره ماموریت آمورشی گرفته ام و دانشجوی دکتری هستم. و سند ملکی دارم به اسم خودم تازه ۲ روزه صادرشده و می خوام از طریق توریستی اقدام کنم.
    حال:
    ۱- شانس صدور ویزا مخصوصا برای من چقدره؟
    ۲-آیا من اگه حکم ماموریت آموزشی م رو ترجمه کنم و بهشون بگم با توجه به اینکه من ماموریت آموزشی م تا آخر سال شمسی هست و می خوام برای ۱۴ روز به من ویزا بدین به اندازه مرخصی گرفتن از اداره تاثیر داره؟
    ۳-بلیط هواپیمام برای ۱۴ روزه دقیقا( رفت و برگشت) رزرو هتل و بیمه مسافرتی هم همینطور
    ۴ من باید فرم شنگن رو پر کنم دیگه درسته؟
    خواهشا دوستان اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی در این زیمنه از سفارت هلند در تهران دران بیان و منو راهنمایی کنن . ممنون میشم. چون اگه منم ویزا بگیرم حتما کل مراحل و همه چی رو باهاتون share میکنم.

سلام دوستان عزیز من قبلا ایمیل زده بودم برای book an appointment(رزو وقت) و دیروز جوابش تو یه ایمیل۰noreplyاومد و توی فورم برای ۲۳ فوریه وقت ملاقات بهم دادن و الان تازه ۲۰ دقیقه پیش یه ایمیل زدند که:
    Dear Sir/Madam,

Thank you for your email. Due to the processing time of an application (a minimum of 15 days) and the available time slots in the appointment system your applications cannot be completed in time. Please be advised to postpone your trip to a later date.

The first available appointment is in [The end of March]

The above date is not an appointment, it is an indication. Only once you have decided on a new, rescheduled date, you may request for a new appointment. The date and time you will then receive is subject to availability at that very moment.

With kind regards,
    RA

این ینی چی؟ یعنی وقتی که برای ۲۳ فوریه بهم دادن باطل شده؟ من که سر در نمی آرم. لطفا یکی بیاد کمک کنه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من قبلا ایمیل زده بودم برای book an appointment(رزو وقت) و دیروز جوابش تو یه ایمیل۰noreplyاومد و توی فورم برای ۲۳ فوریه وقت ملاقات بهم دادن و الان تازه ۲۰ دقیقه پیش یه ایمیل زدند که:
    Dear Sir/Madam,

Thank you for your email. Due to the processing time of an application (a minimum of 15 days) and the available time slots in the appointment system your applications cannot be completed in time. Please be advised to postpone your trip to a later date.

The first available appointment is in [The end of March]

The above date is not an appointment, it is an indication. Only once you have decided on a new, rescheduled date, you may request for a new appointment. The date and time you will then receive is subject to availability at that very moment.

With kind regards,
    RA

این ینی چی؟ یعنی وقتی که برای ۲۳ فوریه بهم دادن باطل شده؟ من که سر در نمی آرم. لطفا یکی بیاد کمک کنه .
    سلام دوست گرامي
    شما تاريخ سفرتون رو براي كي نوشته بوديد؟
    طبق اين ايميل بهتون ميگه شما به سفرتون نميرسيد بايد تاريخ سفرتون رو عقب بيندازيد چون حداقل ١٥ روز طول ميكشه تا ويزاتون آماده بشه و تمام وقت ها هم تا آخر مارس پر هست شما هر موقع تصميم قطعي گرفتيد به ما اعلام كنيد تا ما هم بهتون تاريخ ملاقات رو اعلام كنيم.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوست عزیز بهشون ایمیل زدم و منتظر جوابشونم
    من تاریخ سفر رو ۲۱ مارس تا ۳ آپریل نوشتم.

در ضمن کسی می دونه منظورشون از؛ Three recent bankstatements؛ سه تمکن مالی آخر چیه؟ اینا که ننوشتن month ماه فقط نوشتن three recent bankstatement.???????/?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)