صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

با سلام

من یک سوال از دوستان که در این رابطه تجربه دارند دارم ، من دعوت نامه و بیمه نامه معتبر از یکی از داشگاه های هلند دارم و زمانبندی سفر من در بیمه نامه و دعوت نامه از اول ماه June می باشد . وقتی از طریق ایمیل از سفارت تقاضای وقت کردم با اینکه اسکن های مدارک را برای آنها با ایمیل فرستاده بودم آنها تازه برای June 25 به هم وقت دادن حالا چند تا سوال دارم که اگه کسی تجربه داره ممنونش می شم جواب بده :

1- آیا سیستم وقت دهی سفارت هلند واقعی است ، یا اگر مثلا من بدون وقت صبح کله سحر با مدارک برم اونجا امکان داره با من مصاحبه کنن یا به عبارت دیگه آیا اسم ما در سیستمشون در همان روز که با ایمیل می گن ثبت شده یا نه ؟

2-آیا امکان این هست که مثلا من با روش دیگه ای این وقت و جلو بندازم ، مثلا به سفارت زنگ بزنم بگم بچم رو گازه وقتمو جلو می ندازن.

3- معمولا بعد از مصاحبه چه مقدار طول می کشه که ویزا صادر بشه ؟

اینم بگم که دعوت نامه برای ویزای توریستی و دیدن همسر صادر شده .

ممنون می شم از دوستانی که در این رابطه تجربه دارن منو راهنمائی کنن.

با تشکر فراوان

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل آن

سلام

من با تماس تلفنی 3 هفته پیش یا بیشتر تماس گرفتم و بهم 7 june وقت دادن، خیلی هم بد اخلاق بودن و با اصرار نمی شد وقت رو جلو انداخت
    به من گفتن 12 روزه ویزا می دن.

سوال اول سوال من هم هست..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مریـم
    سلام

من با تماس تلفنی 3 هفته پیش یا بیشتر تماس گرفتم و بهم 7 june وقت دادن، خیلی هم بد اخلاق بودن و با اصرار نمی شد وقت رو جلو انداخت
    به من گفتن 12 روزه ویزا می دن.

سوال اول سوال من هم هست..

یه سوال داشتم ، هنگام تلفن چه چیزایی برای دادن وقت پرسیدن ؛ مثلا آیا شماره پاسپورت و یا مشخصات کاملتون ، نوع ویزاتون و ... خواستن ؟ و چه ساعتی به شما وقت دادن ، چون به من 7:30 صبح وقت دادن که به نظر کلی میاد

تا جایی که یادمه اسم و فامیل پرسیدن و شماره تلفن.. چرا کلی؟؟ خوب 7:30 هم یه وقته دیگه.. به بعضیا ساعت 7 وقت می دن. من ایمیلی که شما باهاش میل زدین تو سایتشون ندیدم مثل اینکه به شما باز یه کم بهتر از من وقت دادن. می شه ایمیل رو اینجا هم بگذارین..

اگه من نرفتم که احتمالش زیاده وقتمو کنسل می کنم بعد بهتون میگم شما بگیرین.

Junior Member

آدرس سایت سفارت http://iran.nlembassy.org هست که ایمیل گرفتن وقت نیز در آن آمده : TEH-CA@minbuza.nl

از این جهت می گم که احتمالا به همه میگن ساعت 7:30 بیان و هر کی زودتر اومد زودتر نوبتش میشه .

با توجه به تجربه همسرم فکر نمی کنم وقت ها خیلی دقیق باشن حد اقل برای همان روز ، یه سوال دیگه اینکه مگه میشه به جای کسی کس دیگه ای بره ؛ از این جهت میگم که چون اسم و اینا رو پرسیدن ...

فکر نکنم بشه ولی وقتی یه وقت کنسلی داشته باشند خوب باید یک نفر رو جایگزین کنند که اگه اینجا هم پارتی بازی نشه شاید بتونین مشخصات وقت رو بگین و بگیرینش..

نمی دونم سفارت هلند چه جوریه ولی سفارت آلمان وقتای 7 صبحش هم رو حساب کتابه و یکی که ساعت 9 وقت داره نمی تونه ساعت 7 بره تو.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من یه سوال دارم. من از TU/Delf پذیرش دارم و تا اول july وقت دارم شهریه دانشگاه و هزینه زندگی را به حسابشون بریزم . دانشگاه به من گفته تو پول رو بریزی به حساب ما خودمون برا ویزات اقدام می کنیم . آیا دانشگاههایی که شما از آنها پذیرش گرفتید هم همین رو بهتون گفته؟ و آیا با این اوصاف به نظرتون من هم وقت بگیرم از سفارت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_eng
    دانشگاه به من گفته تو پول رو بریزی به حساب ما خودمون برا ویزات اقدام می کنیم . آیا دانشگاههایی که شما از آنها پذیرش گرفتید هم همین رو بهتون گفته؟
    Yes, one of my friends is been told the samething....z
    Read, Think, then Talk....z

من که گفتم اون موقع وقت دادن استاده گفت اگه پذیرشم جور شه می تونن از طریق دانشگاه برای ویزا اقدام می کنن تا سریعتر پیش بره، ولی به نظر من به منشی گروه میل بزنین و ازش بپرسین که آیا این اقدام شامل داشتن یه وقت مصاحبه سفارت هم می شه یا اصلا مراحلش به چه شکل هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام گویا خیلی وقته که اینجا فعالیتی نمیشه. با این وجود سوال مناینه آیا کسی آژانس یا فرد مطمئنی را میشناسه که بشه با قیمت مناسب وقت سفارت ازش خرید؟!

صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)