صفحه 19 از 24 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان من فوریه ٢٠١٧ از هند ویزای شنگن گرفتم ١ ماهه الان میتونم برای چند ماه درخاست بدم ؟ آیا شانس ویزای مجدد یک ساله هست؟

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

لطفا در خصوص هر گونه جزییات شرکت VFSبا هم به اشتراک بگذاریم مثلا ۷۰%صورت باید پیدا باشه'مثلا ۳.5 در4.5باشه

Junior Member

سلام دوستان
    وقت تان بخیر
    بنده 4 شنبه هفته آینده وقت سفارت دارم
    چند تا سوال داشتم
    اول اینکه یک ایمیل برای من آمده مبنی بر اینکه میتوانید پرداخت 28 یورو اضافه می توانیم جهت مصاحبه به پالادیوم طبقه 11 مراجعه کنیم
    آیا فقط باید آنجا برویم و یا می توانیم به خود سفارت هم مراجعه کنیم
    سوال بعدی اینکه آیا مدارکم تایید دادگستری و وزارت خارجه را لازم داره
    دعوتنامه از بستگانم دارد و هدف از سفر دیدار بستگانم است

سلام.
    در مورد سوال آخرتون:
    برای اخذ ویزای شینگن، نیازی به تایید مدارک توسط دادگستری و وزارت امور خارجه وجود نداره و همینکه توسط یک دارالترجمه رسمی ترجمه شده باشه، کفایت میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Importer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت تان بخیر
    چند تا سوال داشتم
    اول اینکه یک ایمیل برای من آمده مبنی بر اینکه میتوانید پرداخت 28 یورو اضافه می توانیم جهت مصاحبه به پالادیوم طبقه 11 مراجعه کنیم
    آیا فقط باید آنجا برویم و یا می توانیم به خود سفارت هم مراجعه کنیم
    سوال بعدی اینکه آیا مدارکم تایید دادگستری و وزارت خارجه را لازم داره
    دعوتنامه از بستگانم دارد و هدف از سفر دیدار بستگانم است

رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

[QUOTE=Importer;2480484]سلام دوستان
    وقت تان بخیر
    چند تا سوال داشتم
    این نظر من هستش و امیدوارم به کار بیاید
    خب در خصوص ۲۸ یورو اضافه کلا سفارت هلند به غیر از ویزای بلند مدت همه شینگن را به vfs globalسپرده''من هم مثل شما نوبت دارم باینکه قبلا هم مستقیم از خود سفارت برای برخی از اقوام ویزا گرفتم و کارهاشون را انجام دادم
    حالا سریعا دنبال این هستم که بهتر با فرایند این شرکت اشنا بشوم تمام دوستان لطف کردند و گفتند همان ایتم های سفارت را میخواهند به شرطی که بهانه گیر نشوند خصوصا فرمت عکس ها را برای دوستان توضیح دهید خیلی ممنون بابت اطلاع رسانیتون'''''''''در خصوص معرفی نامه شانس خوبی داریند چون من دقیقا با دعوتنامه برای اقوام ویزا گرفتم اما اگر نکته ایی ریزی هست که اصلا به چشم نمی اید حتما در صورت لزوم برایمان بگوییند شرکت هندی بسیار خوبی هست ولی در خصوص هلند تجربه اول ما با این شرکت میباشد''''ممنونم دوست گرامی

Junior Member

وقتتون بخیر

حدود ده روز پیش درخواست وقت دادم به ایمیل شرکت VFS Global. حدود یک هفته پیش این ایمیل برای من اومد:

Kindly note that your request is under process, you will receive notification shortly

بعد از گذشت هفت روز هیچ ایمیلی دریافت نکردم. آیا کسی تجربه مشابه داره که دریافت ایمیل دوم چقدر زمان میبره؟ ممنون.

Junior Member

من هفته آینده وقت سفارت دارم حالا میرم میبینم چی میشه
    دعوت نامه من از طرف فامیل هست ولی فامیل درجه یک نیستند
    مدارکم فقط ترجمه کردم و مهر دادگستری و وزارت خارجه نزدم
    در مورد عکس هم فکر کنم اگر موردی باشه یا آنجا عکس میگیرن خود شرکت یا فوقش نقص مدارک میزنند و دوباره نوبت می دهند برای چند روز بعد که مدارک را تکمیل کنید
    آن شخصی هم که دعوتنامه فرستاده از طرف خودش و همسرش برای من دعوتنامه فرستاده به همراه فیش حقوقی هر دو نفر که شنیدم هرچقدر درآمد بالایی داشته باشند شانس بیشتری برای دریافت ویزا داریم
    ولی این را هم شنیدم ممکنه به افراد مجرد ویزا ندهند
    کلا برای خودشان قوانین خاصی دارند،نمیدونم بستگی به چی داره که حتی به یه سری مجرد ها ویزا می دهند ولی به یک سری دیگه نه

رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

نقل قول نوشته اصلی توسط Importer نمایش پست ها
    من هفته آینده وقت سفارت دارم حالا میرم میبینم چی میشه
    دعوت نامه من از طرف فامیل هست ولی فامیل درجه یک نیستند
    مدارکم فقط ترجمه کردم و مهر دادگستری و وزارت خارجه نزدم
    در مورد عکس هم فکر کنم اگر موردی باشه یا آنجا عکس میگیرن خود شرکت یا فوقش نقص مدارک میزنند و دوباره نوبت می دهند برای چند روز بعد که مدارک را تکمیل کنید
    آن شخصی هم که دعوتنامه فرستاده از طرف خودش و همسرش برای من دعوتنامه فرستاده به همراه فیش حقوقی هر دو نفر که شنیدم هرچقدر درآمد بالایی داشته باشند شانس بیشتری برای دریافت ویزا داریم
    ولی این را هم شنیدم ممکنه به افراد مجرد ویزا ندهند
    کلا برای خودشان قوانین خاصی دارند،نمیدونم بستگی به چی داره که حتی به یه سری مجرد ها ویزا می دهند ولی به یک سری دیگه نه
    این نظر من هست و امیدوارم مثمر ثمر باشه
    خب دوست عزیز امیدوارم خبرهای خوبی داشته باشیند و چون هفته اینده نوبت داریند با جدیدترین تغییرات اطلاع بدهیند''فکر میکنم فقط عکس کمی مهم باشه وباقی ایتم ها کما فی السابق''''''امیدوارم ویزا را بگیریند که با شرایط شما بسیار راحت ویزا را اخذ میکنین'''امد بخدا

Junior Member

برای دعوت نامه، اصل آن حتما نیاز است یا اسکن آن هم کفایت می‌کند؟

مرسی

سلام
    دوستان یه سول راست هست میگن الان هلند بدون دعوتنامه به شرط تکمیل مدارک خوب ویزا میده کسی هست تا حالا ویزا شده باشه از هلند بدون دعوت نامه
    اگه هست شرایط را بگید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)