صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

من برای فرصت مطالعاتی برای لیدن اقدام کردم. مدارکم را فرستادم وزارت علوم و جواب وزارت علوم اوایل تیرماه میاد. میخواستم ببینم آیا میتونم برای گرفتن وقت از سفارت اقدام کنم یا باید صبر کنم تا جواب وزارت علوم بیاد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

برای گرفتن وقت از سفارت، چه مدارکی لازم است؟

Junior Member

فكر مي كنم براي فرصت مطالعاتي نياز به MVV دارين. معمولا دانشگاهاي هلند خودشون براي MVV اقدام مي كنن (از طريق IND).
    ولي تو سايت سفارت كه برين نوشته كه دو نوعه، يك نوعشم اينه كه خودتون اقدام كنيد:
    مدارك رو هم نوشته چي لازمه.

وقت رو مطمئن نيستم. جديدا آنلاين شده و متفاوت. فكر مي كنم قبلا براي MVV اصلا وقت نمي خواست.
    درضمن، مي شه بگين از وزرات علوم چه چيزي مي خواين؟ (من خيلي فرصت مطالعاتي رو وارد نيستم)

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل آن

[QUOTE=azadeh_eng;28873]سلام به همه دوستان
    من یه سوال دارم. من از TU/Delf پذیرش دارم و تا اول july وقت دارم شهریه دانشگاه و هزینه زندگی را به حسابشون بریزم . دانشگاه به من گفته تو پول رو بریزی به حساب ما خودمون برا ویزات اقدام می کنیم . آیا دانشگاههایی که شما از آنها پذیرش گرفتید هم همین رو بهتون گفته؟ و آیا با این اوصاف به نظرتون من هم وقت بگیرم از سفارت؟[/QUOT
    بله.خود من همین الان دارم این کارو میکنم.مشکل سر انتقال پول هست.چون ایرانی هستید به هزار مصیبت بتونید پول رو به حسابشون بریزید!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_eng نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من یه سوال دارم. من از TU/Delf پذیرش دارم و تا اول july وقت دارم شهریه دانشگاه و هزینه زندگی را به حسابشون بریزم . دانشگاه به من گفته تو پول رو بریزی به حساب ما خودمون برا ویزات اقدام می کنیم . آیا دانشگاههایی که شما از آنها پذیرش گرفتید هم همین رو بهتون گفته؟ و آیا با این اوصاف به نظرتون من هم وقت بگیرم از سفارت؟
    بله.خود من همین الان دارم این کارو میکنم.مشکل سر انتقال پول هست.چون ایرانی هستید به هزار مصیبت بتونید پول رو به حسابشون بریزید!!

Junior Member

همه دانشگاه ها اين طور نيستند، براي بعضي لازم نيست پول رو بريزي، بعضي جاها هم نامه مي دن كه خودت از سفارت دنبالكني.
    ولي تاجايي كه من مي دونم دلف مي گه پولو بده تا من دنبال كنم. و ديگه لازم نيست خودتون فرايندو با سفارت شروع كنيد.

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Fontys university of applied science

نقل قول نوشته اصلی توسط karim201097 نمایش پست ها
    من خودم یک ماه پیش مبلغ 9800 یورو براشون ارسال کردم. راه حلی که فعلا موجوده اینه که شما از طریق صرافی ها پرداختتان را انجام بدید(البته فکر کنم خیلی قانونی نباشه ولی در این شرایط بهترین کاره)اگر یک اشنای مطمئن در یکی از کشور های خارجی دارید. مطمئن تره که از صرافی پول رو به حساب اشناتون منتقل کنید و اشناتون پول رو به حساب دانشگاه بفرسته.

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام به همگی
    من از دانشگاه fontys پذیرش گرفتم هزینه اولیه رو هم براشون فرستادم. اونا هم گفتن به جای من برای (entry visa (MVV و (residence permit (VVR اقدام میکنن و الان دارم مدارک مورد نیازشون رو اپ لود میکنم. گفتن پروسه اصلی حدود 4 هفته طول میکشه و بعدش باید برم سفارت خونه تا مدارکم رو بگیرم... میشه یک نفر بهم بگه که کی برای سفارت اقدام کنم بهتره؟ اخه من باید نهایتا تا 27 مرداد اونجا باشم.بعد از اینکه سفارت خونه هم میرم باید یک مدتی صبر کنم تا بهم ویزا رو بدن یا اینکه همون موقع ویزا رو میدن بهم؟
    با تشکر

Junior Member

تصور من اينه كه خود دانشگاه بهتون خبر مي ده. يعني ظاهرا IND درخواست رو به سفارت مي ده و احتمالا اصلا نيازي نيست از سفارت وقت بگيريد.
    منم الان تو همين وضعيتم و موردم داره بررسي مي شه.
    ولي اگر مي خواي مطمئن شي از خود دانشگاه بپرس كه آيا بايد از سفارت وقت بگيري يا نه.

Member aryan74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadk نمایش پست ها
    تصور من اينه كه خود دانشگاه بهتون خبر مي ده. يعني ظاهرا IND درخواست رو به سفارت مي ده و احتمالا اصلا نيازي نيست از سفارت وقت بگيريد.
    منم الان تو همين وضعيتم و موردم داره بررسي مي شه.
    ولي اگر مي خواي مطمئن شي از خود دانشگاه بپرس كه آيا بايد از سفارت وقت بگيري يا نه.
    اخه من پروسه کلی گرفتن ویزا رو که داشتم چک میکردم اخرین مرحله اش رفتن به سفارت بود... ولی نوشته بسته به جایی که هستید بین چند رور تا نهایتا 2 هفته طول میکشه... ولی این طور که از گفته های دیگران فهمیدم مثله اینکه اوضاع خیلی بدتر از این حرفاست! میشه لطفا هروقت که برای وقت گرفتن در سفارت اقدام کردید من رو هم در جریان بگذارید که چه مدت بعد از وقتی که اقدام کردید بهتون وقت دادند.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)