صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

حتما. البته به نظر من خيلي نبايد نگران باشي. چيزايي كه بقيه گفتن احتمالا مربوط به مدليه كه فرايند درخواست MVV از همين طرف شروع بشه. يعني چون سفارت مدارك رو براي IND مي فرسته، زمان پاسخ دادنش هم طولاني مي شه. ولي اين طور به نظر مياد وقتي كار MVV تموم بشه ديگه عملا سفارت كار خاصي نبايد بكنه و لذا نبايد خيلي طول بكشه كه ويزا بياد تو پاستون.
    البته همه ي اين ها برداشت هاي شخصيه من از چيزايي كه ديدم و خوندمه. ولي خوب، فرض خودم هم الان همينه و بر اين اساس برنامه ريزي كردم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadk نمایش پست ها
    حتما. البته به نظر من خيلي نبايد نگران باشي. چيزايي كه بقيه گفتن احتمالا مربوط به مدليه كه فرايند درخواست MVV از همين طرف شروع بشه. يعني چون سفارت مدارك رو براي IND مي فرسته، زمان پاسخ دادنش هم طولاني مي شه. ولي اين طور به نظر مياد وقتي كار MVV تموم بشه ديگه عملا سفارت كار خاصي نبايد بكنه و لذا نبايد خيلي طول بكشه كه ويزا بياد تو پاستون.
    البته همه ي اين ها برداشت هاي شخصيه من از چيزايي كه ديدم و خوندمه. ولي خوب، فرض خودم هم الان همينه و بر اين اساس برنامه ريزي كردم.
    سلام دانشگاه به من گفته که کار ویزات توی IND تموم شده و برای MVV از سفارت تهران اقدام کن. الان من نمیدونم چه کار باید کنم، میشه راهنمایی بفرامیید.

من زنگ زدم پرسیدم گفتن باید ای میل بزنی و درخواست وقت کنی.تو سایت نوشته حتما باید 45 رو قبل از سفر اقدام کنی و اگر زودتر درخواست بدی بررسی نمیشه(البته اینارو واسه ویزای توریستی،فامیلی و بیزنس گفته)که تلفنی گفت واسه دانشجویی هم همینطوره
    فقط یه چند تا مورد هست که اگه انقدر دیر اقدام کنیم هم واسه گرفتن ارز دانشجویی شاید وقت کم بیاد هم اینکه بلیط هم گرون میشه خیلی(من الان بلیط رزرو کردم اما می گویند تا ویزا نباشه بلیط صادر نمیشه)حالا میشه یه بلیط همینطوری رزرو کرد و به سفارت نشون داد واه 45 روز دیگه؟ یا ممکنه مشکل پیش بیاد
    از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

سلام
    من امروز رفتم سفارت پرسیدم.گفتن شما به همون ایمیلی که تو سایت سفارت هست ای میل بزنید.اسم و قامیل را بنوسید و بنوسید برای پیکاپ ویزای MVV وقت می خواهید. و گفتن از لحظه ای که ویزا می خوره تو پاس سه ماه اعتبار داره که استفاده کنید و این موضوع رو با توجه به زمانی که قراره از ایران خارج بشید واسه وقت گرفتن وقت مد نظر قرار بدید.یه فرم هم دادن گفتن روزی که وقت دارید به همراه عکس و نامه دانشگاه بیارید
    ویرایش توسط hpmoner : May 23rd, 2014 در ساعت 12:33 AM

دوستان کسی هست که مراحل گرفتن ویزا از طریق پذیرش دانشگاه تیلبورگ رو یه بار رفته باشه؟ نکته خاصی نداره؟
    بعد اینکه آیا کلا مدرک موقت و ترجمه ش رو قبول می کنند؟ من مدرک لیسانسم رو آزاد نکردم ولی خیلی جاها همون رو قبول می کنن با ترجمه دارالترجمه.
    من ارشدم رو اروپا گرفتم با ارائه همین مدرک موقت، اما هلند نمی دونم چه جوریه.
    خیلی ممنون می شم به سوالم پاسخ بدید.

Junior Member

سلام
    دیروز با من تماس گرفتن که باید از طریقه teh-app وقت بگیرم
    می‌شه راهنمایی کنید که برای ویزای دانشجویی‌ مصاحبه داره، یعنی‌ این وقتی‌ که من میگیرم برای مصاحبه هست و بعدا جواب ویزارو میدن ؟
    تاریخ خروج از کشور رو باید دقیقا قید کنم؟ چون من هنوز بلیت نگرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط FAT12EMEH نمایش پست ها
    سلام
    دیروز با من تماس گرفتن که باید از طریقه teh-app وقت بگیرم
    می‌شه راهنمایی کنید که برای ویزای دانشجویی‌ مصاحبه داره، یعنی‌ این وقتی‌ که من میگیرم برای مصاحبه هست و بعدا جواب ویزارو میدن ؟
    تاریخ خروج از کشور رو باید دقیقا قید کنم؟ چون من هنوز بلیت نگرفتم
    دوست عزیز طی 5 شماره از 1 تا 5 اسم و فامیل،نوع درخواست که واسه شما میشه MVV،شماره پاسپورت و شماره تلفن را بنویسید کافیه. تاریخ واسه نوع ویزای ما که تایپ دی هست نیاز نیست.این وقت واسه گرفتن پاسپورت و عکس و نامه ادمیشن و فرم پر شده ام وی وی است که معمولا دو روز بعد ازون وقت پیکاپ بهت می دن.سفارت هلند کارش خیلی منظم و روتین انجام میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - Shahid Beheshti University

از دانشگاه به من میل زدن که با سفارت تماس بگیر و برو MVV رو بگیر. میخواستم بدونم دوستان اطلاع دارن چقدر طول میکشه تا سفارت بهم وقت بده؟ به سفارت میل زدم واسه وقت گرفتن، ولی هنوز بهم نگفتن که کی باید برم. اگه اطلاعاتی دارید که میتونه کمک کنه ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidvakili نمایش پست ها
    از دانشگاه به من میل زدن که با سفارت تماس بگیر و برو MVV رو بگیر. میخواستم بدونم دوستان اطلاع دارن چقدر طول میکشه تا سفارت بهم وقت بده؟ به سفارت میل زدم واسه وقت گرفتن، ولی هنوز بهم نگفتن که کی باید برم. اگه اطلاعاتی دارید که میتونه کمک کنه ممنون میشم.
    برای من سه هفته بعد وقت دادند. بعد امروزرفتم و پاسپورت و نمونه امضا و عکس رو گرفتند و یک فرم هم همون جا پر کردم بهم گفتن پس فردا برم تحویل بگیرم. یک نکته اینکه سعی کنید حداقل نیم ساعت زودتر از وقتتون برید چون کلی آدم میان و یک لیست می نویسن که به ترتیب برن داخل. من ساعت هفت و نیم وقت داشتم. هفت رسیدم و نفر 32 ام بودم. البته اونجا می تویند همون اول بگید برای "پیک آپ MVVاومدین" زودتر می زارن برید تو :دی. امیدوارم مفید بوده باشه

Junior Member

با سلام

یه سوال داشتم من یه وقت برای ویزای دانشجویی داشتم
    حالا میخوام ببینم آیا این وقا قابل انتقال هست؟
    یعنی کس دیگه ای به جای من بره اون روز؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima_gh نمایش پست ها
    با سلام

یه سوال داشتم من یه وقت برای ویزای دانشجویی داشتم
    حالا میخوام ببینم آیا این وقا قابل انتقال هست؟
    یعنی کس دیگه ای به جای من بره اون روز؟
    سلام. خیر قابل انتقال نیست. همون طور که در ایمیلی که سفارت براتون ارسال کرده می تونید ببینید، قابل انتقال نیست و فقط خودتون می تونید از اون وقت ارستفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)