صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان اینجا کسی میدونه که برای همسر کسی که پذیرش داره چه نوع ویزایی باید اقدام کرد؟ همسر من می خواد رفت آمد داشته باشه یعنی در یکسال چند ورود با مدت 20 روز در هر بار؟ باید برای هر بارباید ویزا بگیره؟دانسگاه برای ویزای همسر اقدام نمیکنه باید خودمون اقدام کنیم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hlh نمایش پست ها
    سلام دوستان اینجا کسی میدونه که برای همسر کسی که پذیرش داره چه نوع ویزایی باید اقدام کرد؟ همسر من می خواد رفت آمد داشته باشه یعنی در یکسال چند ورود با مدت 20 روز در هر بار؟ باید برای هر بارباید ویزا بگیره؟دانسگاه برای ویزای همسر اقدام نمیکنه باید خودمون اقدام کنیم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    من وارد نیستم اما تو جستجوهام به این نکته برخوردم
    A multiple-entry visa allows its holder to go in and out of the Schengen Area as pleased

از این لینکه
    http://www.schengenvisainfo.com/

همچین ویزایی قاعدتا باید لازم داشته باشید

Junior Member Rezaee_86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Montreal-Canada

دوستان سلام

من قراره واسه یه کارآموزی 6 ماهه برم هلند. خود شرکتی که قراره کارآموزیم و توش انجام بدم واسه ویزا اقدام کرده بود. امروز ایمیل زدن که ویزات اومده. سوالم شاید خیلی ابتدایی باشه، ولی شما میدونید واسه این گرفتن ویزا باید وقت سفارت بگیرم یا نه؟ و اگه نیاز نیست چه روزهایی میشه رفت واسه گرفتن ویزا؟ تو وبسایت سفارت هم اطلاعات مفیدی پیدا نکردم این شد که مزاحم اساتید اینجا شدم

با تشکر قبلی
    رضایی
    چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد - من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaee_86 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من قراره واسه یه کارآموزی 6 ماهه برم هلند. خود شرکتی که قراره کارآموزیم و توش انجام بدم واسه ویزا اقدام کرده بود. امروز ایمیل زدن که ویزات اومده. سوالم شاید خیلی ابتدایی باشه، ولی شما میدونید واسه این گرفتن ویزا باید وقت سفارت بگیرم یا نه؟ و اگه نیاز نیست چه روزهایی میشه رفت واسه گرفتن ویزا؟ تو وبسایت سفارت هم اطلاعات مفیدی پیدا نکردم این شد که مزاحم اساتید اینجا شدم

با تشکر قبلی
    رضایی
    دوست عزیز توصیه می کنم با سفارت تماس بگیرید که معمولا خیلی خوب و دقیق راهنمایی می کنن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    art university of Esfahan

سلام، امیدوارم برای یک بار هم که شده از بین دوستان کسی اینجا جواب منو بده
    من 13 آگست نوبت سفارت هلند دارم، که چند ماه پیش با ایمیل بهم دادن، از اونجایی که میدونستم خیلی وقت تنگه زود اقدام کردم برای نوبت و بعد مدارک رو به دانشگاه فرستادم، جوری که 27 جولای برای ویزای من اقدام شده و اگر در بهترین حالت دو هفته ای آماده بشه ، میشه 10 آگست. در همین روز کارمندای دانشگاه از تعطیلات برمیگردن و طی دو روز به من خبر میدن که برم سفارت. بهرحال خودمم تلفنی ازشون میپرسم.
    اما اتفاق بد اینه که ویزام دو هفته ای آماده نشه، در اون صورت باید با این نوبتی که دارم چیکار کنم؟ هیچ راهی وجود نداره که عقب بندازم؟
    اگر روزی که نوبت دارم برم و بگم که قرار بوده این زمان ویزام آماده باشه، اشکالی داره؟ اونوقت شاید حضوری یه نوبت دوباره یه هفته ای بم بدند.
    کسی پیشنهادی نداره؟
    خواهشا بگید من باید چیکار کنم؟ کلاسام 1 سپتامبر شروع میشه و اگر بخوام دوباره درخواست وقت از سفارت کنم که خیلی دیر میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    art university of Esfahan

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1992 نمایش پست ها
    دوست عزیز توصیه می کنم با سفارت تماس بگیرید که معمولا خیلی خوب و دقیق راهنمایی می کنن...
    میشه لطفا بگید با چه شماره تلفنی جواب میدن؟ با 23660000 جواب نمیده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط سپیده جهانپناه نمایش پست ها
    سلام، امیدوارم برای یک بار هم که شده از بین دوستان کسی اینجا جواب منو بده
    من 13 آگست نوبت سفارت هلند دارم، که چند ماه پیش با ایمیل بهم دادن، از اونجایی که میدونستم خیلی وقت تنگه زود اقدام کردم برای نوبت و بعد مدارک رو به دانشگاه فرستادم، جوری که 27 جولای برای ویزای من اقدام شده و اگر در بهترین حالت دو هفته ای آماده بشه ، میشه 10 آگست. در همین روز کارمندای دانشگاه از تعطیلات برمیگردن و طی دو روز به من خبر میدن که برم سفارت. بهرحال خودمم تلفنی ازشون میپرسم.
    اما اتفاق بد اینه که ویزام دو هفته ای آماده نشه، در اون صورت باید با این نوبتی که دارم چیکار کنم؟ هیچ راهی وجود نداره که عقب بندازم؟
    اگر روزی که نوبت دارم برم و بگم که قرار بوده این زمان ویزام آماده باشه، اشکالی داره؟ اونوقت شاید حضوری یه نوبت دوباره یه هفته ای بم بدند.
    کسی پیشنهادی نداره؟
    خواهشا بگید من باید چیکار کنم؟ کلاسام 1 سپتامبر شروع میشه و اگر بخوام دوباره درخواست وقت از سفارت کنم که خیلی دیر میشه.

دوست عزیز
    اولا که وقت رو زود گرفتید . خیلی ترافیک خاصی نیست که از قبل بخوایید واسش وقتی بگیرید! من که وقت Legalization گرفتم دو روزه وقت دادن و دوستم برای ویزا یه هفته ای!!
    درستش این بود تا خبر دانشگاه منتظر میموندید
    الانم چیزی نشده
    شما وقتی که یه وقت رو میگیرید باید حتما برید و خودتون رو نشون بدید به سفارت ولا شما برای 90 روز از وقت گرفتن دستتون کوتاه میشه
    پس در اینی که اون روز مورد نظر برید سفارت شکی نکنید.
    حالا میتونید یه فیلمی هم بازی کنید
    برید اونجا و بعد بگید مثلا پاسپورتتون رو فراموش کردید که بیارید یا عکس یادتون رفته و بنابراین بعدا دوباره وقت خواهید گرفت
    مشکلی پیش نمیاد
    حتی اگه راستش رو هم بگید بازم مشکلی پیش نمیاد (ولی من خودم باشم یه بهونه میارم مثل همون پاسپورت مثلا)
    اون شماره سفارت هم جواب میدن اگه چند ثانیه ای صبر کنید و گوشی رو دستتون نگه دارید
    من خودم ساعت 12 و 12:30 دوبار تماس گرفتم برای یه موضوع که بود

یه نکته دیگه هم اینکه:
    من با یاهوم وقت گرفتم یه بار
    بار دوم برای ویزا هرچی با یاهو ایمیل میزدم اون ایمیل اتوماتیک سفارت برام نمی اومد و این یعنی که ایمیل من به دستشون نرسیده بود
    نهایتا برای بار دوم من با جیمیلم بهشون ایمیل زدم و وقت گرفتم و ایمیل اتومات هم اومد
    گفتم شما هم حواستون باشه

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. کسی ایمیل سفارتو داره واسه گرفتن وقت پیکاپ ویزا؟ من با جیمیلم برای لیگالایزر وقت گرفتم. برام ایمیل اتوماتیک بلافاصله اومد و فرداش هم بهم وقت دادن. با همون ایمیل برای پیکاپ ویزا وقت گرفتم، ولی نه ایمیل اتوماتیک برام اومد نه جوابی دریافت کردم! تو اون ایمیل هم شماره پاسپورت و نام و نام خانوادگی، زمان شروع کار، زمان مناسب برای وقت سفارت، شماره تلفن، v-number و file-num (که دانشگاه بهم داده بود) رو نوشتم. آدرس TEH-APP@minbuza.nl ایمیل این بود. آیا به آدرس درستی ایمیل زدم؟ آیا اطلاعات کافی گذاشتم؟ آیا با توجه به اینکه ایمیل اتوماتیک دریافت نکردم ایمیلم به دستشون نرسیده و این یعنی باید به یه ایمیل دیگه وقت بگیرم؟
    ممنون از همه دوستانی که منو راهنمایی میکنن

Junior Member

سلام.. برای تعیین وقت سفارت من از فرمت کلی اون استفاده کردم(همون 6 مورد) ولی بعد از ایمیل اتومات متوجه شدم باید قید میکردم برای پیکاپ MVV وقت میخوام. با توجه به اینکه اکیدا توصیه شده تنها یکبار میل بزنیم ، من باید چه کاری انجام بدم؟ البته تاریخ سفرم ذکر شده و نوع اون رو هم نوشتم university admission (studen آیا متوجه مشن برای MVV هست یا باید بازم میل بزنم ...وقت من خیلی کمه و برای 11 سپتامبر پرواز دارم ... چون پروسه پیکاپ سریعتره ....ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط NEWS نمایش پست ها
    سلام.. برای تعیین وقت سفارت من از فرمت کلی اون استفاده کردم(همون 6 مورد) ولی بعد از ایمیل اتومات متوجه شدم باید قید میکردم برای پیکاپ MVV وقت میخوام. با توجه به اینکه اکیدا توصیه شده تنها یکبار میل بزنیم ، من باید چه کاری انجام بدم؟ البته تاریخ سفرم ذکر شده و نوع اون رو هم نوشتم university admission (studen آیا متوجه مشن برای MVV هست یا باید بازم میل بزنم ...وقت من خیلی کمه و برای 11 سپتامبر پرواز دارم ... چون پروسه پیکاپ سریعتره ....ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.

به نظر من اصلا مشکلی نیست و نباید نگران باشید
    ولی اگه خیلی فکرتونو مشغول کرده میتونید با سفارت تماس بگیرید و کارتون رو پیگیری کنید تلفنی

ولی بازم میگم مشکلی نخواهد بود ایشالا و همون ایمیلتون کافیه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)