صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 238

موضوع: زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

سلام. اخیرا دوستان از چه طریقی وقت سفارت گرفتند؟ من واسه MVV میخواستم اقدام کنم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    سلام. اخیرا دوستان از چه طریقی وقت سفارت گرفتند؟ من واسه MVV میخواستم اقدام کنم.

باید ایمیل بزنید دوست عزیز
    آدرس ایمیل و نوع اطلاعات مورد نیازی که باید توی متن ایمیل درج بشه توی سایت سفارت هلند در تهران آورده شده

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    باید ایمیل بزنید دوست عزیز
    آدرس ایمیل و نوع اطلاعات مورد نیازی که باید توی متن ایمیل درج بشه توی سایت سفارت هلند در تهران آورده شده

موفق باشید
    سلام علی آقای گل . من ایمیل زیدم و یه آتو ریپلای دریافت کردم که بر اساس ترتیبی که خواسته بود مشخصاتم رو دادم. در نهایت به این صورت جواب دادن که در حال حاضر وقتی داده نمیشه و مجدد درخواست بدید .واقعیتش میخواستم مدارکم رو بفرستم نافیک واسه ارزیابی اما این داستان وقت گرفتن فعلا سد راه شده. به شک افتادم که به من فقط این گفته شده یا دوستان توی این چند روزه وقت گرفتن. اینم جوابی که دریافت کردم :
    Dear Sir/Madam,

Thank you for your e-mail. Unfortunately it is not possible to give you an appointment right now. We first have to check with the Embassy to find out if they received the approval as well.

Please re-apply again in a week’s time.

With kind regards,

ApplyAbroad Guru

سلام علی آقای گل . من ایمیل زیدم و یه آتو ریپلای دریافت کردم که بر اساس ترتیبی که خواسته بود مشخصاتم رو دادم. در نهایت به این صورت جواب دادن که در حال حاضر وقتی داده نمیشه و مجدد درخواست بدید .واقعیتش میخواستم مدارکم رو بفرستم نافیک واسه ارزیابی اما این داستان وقت گرفتن فعلا سد راه شده. به شک افتادم که به من فقط این گفته شده یا دوستان توی این چند روزه وقت گرفتن. اینم جوابی که دریافت کردم :
    Dear Sir/Madam,

Thank you for your e-mail. Unfortunately it is not possible to give you an appointment right now. We first have to check with the Embassy to find out if they received the approval as well.

With kind regards,

سلام دوست عزیز
    ببخشید من نمیدونم نافیک چیه
    و نمیدونم در جواب شما چرا گفتن که مدارک رو باید اول با سفارت چک کنند تا ببینن تاییدیه رو دریافت کردن یا نه!! شاید مورد شما چیز خاصی باشه
    در هر حال میتونید زنگ هم بزنید به سفارت
    من خودم چند باری که زنگ زدم جواب دادن
    اولش که زنگ میزنید چند دقیقه ای گوشی رو دستتون نگه دارید تا جواب بدن

امیدوارم کمکی کرده باه حرفام

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

سلام دوست عزیز
    ببخشید من نمیدونم نافیک چیه
    و نمیدونم در جواب شما چرا گفتن که مدارک رو باید اول با سفارت چک کنند تا ببینن تاییدیه رو دریافت کردن یا نه!! شاید مورد شما چیز خاصی باشه
    در هر حال میتونید زنگ هم بزنید به سفارت
    من خودم چند باری که زنگ زدم جواب دادن
    اولش که زنگ میزنید چند دقیقه ای گوشی رو دستتون نگه دارید تا جواب بدن

امیدوارم کمکی کرده باه حرفام

موفق باشید
    سلام رفیق. نافیک اداره ارزشیابی مدارک تحصیلی هلند هست و کسی که قصد مهاجرت داشته باشه اول مدارک باید مورد تایید این نهاد واقع بشه. مورد بنده هم مهاجرتی هست که البته از ایران بیشتر تحصیلی میرن تا مهاجرت اونم یه مورد خاص. مدارک با سفارت چک نمیشه. سوال من اینه که کلن اخیرا وقتی داده نشده یا در مورد من که خیلی هم پیچیده نیست این گونه پاسخ دادن. مثل اینکه باید تلفنی وقت بگیرم. فقط ممکنه شماره تماس رو اینجا بگذاری و شما مطمئن باش که کمک بزرگی به من و دیگر دوستان میکنید. پایدار باشی دوست من.

سلام

من یکشنبه هفته پیش ایمیل زدم و برای پنج شنبه اش بهم وقت دادن برای پیکاپ ویزا MVV. من اطلاعاتم زیاد نیست ولی با توجه به توضیحاتتون شاید مورد شما خاص بوده که اینطور جواب دادن.

Dear Sir/Madam,

With kind regards,

رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

روز همگی بخیر. از اون جاییکه مشکل کمی اورژانسی شده کسی هست که شماره ای که اخیرا با سفارت تماس گرفته جهت تعیین وقت اینجا بگذاره. با سپاس فراوان

ApplyAbroad Guru

روز همگی بخیر. از اون جاییکه مشکل کمی اورژانسی شده کسی هست که شماره ای که اخیرا با سفارت تماس گرفته جهت تعیین وقت اینجا بگذاره. با سپاس فراوان
    من خودم با همین شماره سایت تماس گرفتم (+98) 21 2366 0000

ولی نمیدونم الانم میشه یا نه
    فقط نکته ش این بود که وقتی زنگ میزنی اولش فکر میکنی قطع شده تلفن!! یعنی منظورم اینه حتی اگه صدایی نیومد چند ثانیه اس تلفن رو نگه دارید
    امیدوارم کارتون راه بیفته زودتر

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من امروز برای وقت سفارت ایمیل زدم هر ۶ مورد که برای درخواست باید می‌نوشتم رو صحیح زدم این برام اومده می‌شه راهنماییم کنید

Appointments for visa applicants scheduled to travel within 3 months can be asked
    for via TEH-APP@minbuza.nl

Due to the high number of requests, we cannot accommodate appointment requests at short notice.

Please send an e-mail (in English) with :
    1. date of your scheduled travel
    2. purpose of your scheduled visit (visit to family/friends – business visa – tourist visa)
    3. family name
    4. given names

6. telephone number where you can be reached

Please send your e-mail only once

For your information:
    - If the requested information (number 1-6) is not complete, you will NOT receive an appointment date and time.
    - The appointment date and time that you will receive can NOT be changed. Please mention preferred dates for your appointment in your e-mail message.

For general questions regarding required documents for the visa application we kindly refer you to our website: http://iran.nlembassy.org/consular-affairs

OTHER CONSULAR AFFAIRS
    If you want to make an appointment for MVV, Dutch travel documents, consular statements, legalizations please send an e-mail (in English) to TEH-APP@minbuza.nl with :
    1. requested consular service (MVV – Dutch passport – consular statement – legalisation)
    2. family name
    3. given names
    4. passport number
    5. telephone number where you can be reached

Please send your e-mail only once.

For your information:
    -
    If the requested information (number 1-5) is not complete, you will NOT receive an appointment date and time.
    - The appointment date and time that you will receive can NOT be changed. Please mention preferred dates for your appointment in your e-mail message

رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

من خودم با همین شماره سایت تماس گرفتم (+98) 21 2366 0000

ولی نمیدونم الانم میشه یا نه
    فقط نکته ش این بود که وقتی زنگ میزنی اولش فکر میکنی قطع شده تلفن!! یعنی منظورم اینه حتی اگه صدایی نیومد چند ثانیه اس تلفن رو نگه دارید
    امیدوارم کارتون راه بیفته زودتر

موفق باشید
    فدای محبتت علی جان...این امضای شما یه زمانی شعار من بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)