صفحه 10 از 98 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 972

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima66 نمایش پست ها
    سلام
    من بر عکس اکثریت دوستان 89 فارغ شدم. لیسانس مدیریت از دانشگاه غیر انتفاعی دارم.
    زبانم خوبه و میتونم روی toefl حساب باز کنم واگه هر امتحانی باشه از پسش بر میام ولی زمان دانشجویی اصلا تو فاز مقاله نبودم و اصلا ازش شانسی ندارم که امتیاز بگیرم حالا باید چیکار کنم؟
    میشه کمکم کنین
    یه کار خیلی خوبی که میتونید بکنید داشتن نمره GRE بالاست.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

سلام دوستان
    من کاردانی عمران دانشگاه نبریز با معدل 16.15 و کارشناسی از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 15.19 و ارشد عمران گرایش خاک و پی از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 15.8 با پایان نامه دارم و شش تا مقاله کنفرانس داخلی دارم شاید بتونم یکی دو تا کنفرانس خارجی هم بدم.به نظر شما با این رزومه واسه رفتن به یکی از دانشگاههای متوسط آمریکا برای phd با فاند میتونم امیدوار باشم ؟برای پذیرش واسه fall 2013 از الان باید چیکار کنم و رو چه مواردی باید وقت بذارم؟بینهایت ممنون میشم اگه منا راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

شما معدلتون یه خورده پایین هست و اگه میخواهید مطمئن باشید از پذیرش اونم با فاند یه مقاله ژورنال خارجی سعی کنید ارائه کنید. نمره بالای تافل و GRE هم میتونه بهتون توی جبران معدل کمک کنه! اما شما توانایی بالقوه رو دارید با یه کم سعی و دادن یه مقاله معتبر موفق میشید!

نقل قول نوشته اصلی توسط tolash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کاردانی عمران دانشگاه نبریز با معدل 16.15 و کارشناسی از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 15.19 و ارشد عمران گرایش خاک و پی از دانشگاه سراسری زنجان با معدل 15.8 با پایان نامه دارم و شش تا مقاله کنفرانس داخلی دارم شاید بتونم یکی دو تا کنفرانس خارجی هم بدم.به نظر شما با این رزومه واسه رفتن به یکی از دانشگاههای متوسط آمریکا برای phd با فاند میتونم امیدوار باشم ؟برای پذیرش واسه fall 2013 از الان باید چیکار کنم و رو چه مواردی باید وقت بذارم؟بینهایت ممنون میشم اگه منا راهنمایی کنین.
    Last name: Ever

First name: Greatest

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط tolash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بله، با داشتن اون مقاله های کنفرانس خارجی.. چون کنفرانس های داخلی به اون صورت شناخته شده نیستند.. نه اینکه مقاله شما اعتباری نداره! بهیچوجه.. شما حتی اگه یه مقاله در حال کار کردن هم داشته باشی از دید استادای اونور ارزش داره چه برسه به مقاله ای که تو کنفرانس ارائه شده باشه.. اما حتما سعی کن کنفرانس خارجی رو داشه باشی.. اگر موضوع مقاله هاتون متمرکز باشه، یعنی تو یک زمینه خاص کار کرده باشید میتونید شروع کنید به تماس با اساتیدی که تو اون زمینه کار میکنن و پروژه دارن. قطعا اینجوری شانستون رو بالاتر میبرید. یکی از دوستای من با داشتن دو تا کنفرانس داخلی و دو تا خارجی که همه اش متمرکز رو یه موضوع خاص بود تونست Direct PhD پذرش بگیره با فاند خوب از دانشگاه رنکینگ 50. در ضمن GRE فراموش نشه. داشتن نمره 800 در بخش Quantitative و نمره مجموع 1200 به بالا میتونه کمک کنه. اگر بیشتر بتونید بیارید که چه بهتر. از Toefl هم غافل نشو.
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

سلام
    چیزی که می خوام بگم شاید جاش تو این تاپیک نباشه اما بی مربوط هم نیست و شاید سوال خیلیهای دیگه هم باشه.
    من لیسانسم 2 ترم دیگه مونده و سال دیگه این موقع تمام می شه،حالا می خواستم دوستان کمک کنند و بم بگن که چی کار کنم با توجه به اینکه من تمام امیدم به ترم آخرم هست چون پروژه کارشناسیمو اون ترم می گیرم و می خوام مقاله ازش بدم و هم اینکه به معدله ترم آخر هم خیلی احتیاج دارم که معدل کلمو بکشه بالا.حالا اگه من بخوام واسه ی fall 2012 اقدام کنم آیا شانسی دارم ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan نمایش پست ها
    سلام
    چیزی که می خوام بگم شاید جاش تو این تاپیک نباشه اما بی مربوط هم نیست و شاید سوال خیلیهای دیگه هم باشه.
    من لیسانسم 2 ترم دیگه مونده و سال دیگه این موقع تمام می شه،حالا می خواستم دوستان کمک کنند و بم بگن که چی کار کنم با توجه به اینکه من تمام امیدم به ترم آخرم هست چون پروژه کارشناسیمو اون ترم می گیرم و می خوام مقاله ازش بدم و هم اینکه به معدله ترم آخر هم خیلی احتیاج دارم که معدل کلمو بکشه بالا.حالا اگه من بخوام واسه ی fall 2012 اقدام کنم آیا شانسی دارم ؟؟؟
    دوست عزیز نکته ای که هست اینه که شما معدل ترم آخرت واسه Fall 2012 حساب نمیشه ینی در پروسه بررسی شرایط شما معدل تا ترم 7 حساب میشه!!! چون زمانی که پرونده شما در حال بررسی هست شما ترم آخرت رو در پیش داری!
    پس اگه واقعا معدلت کمه و میخای حتما معدل ترم آخرت حساب بشه شاید لازم باشه واسه 2013 اپلای کنی!!!
    اگه بخای این کارو بکنی به نظرم بهتره حتی واحد کم برداری و 9 یا 10 ترمه کنی که هم واسه اپلای سرت خلوت باشه و هم معدلت رو راحت تر بکشی بالا!!!
    من فقط خواستم پیشنهاد بدم و نظرم رو بگم!
    We are always getting ready to live but never living

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام به همه دوستان
    من برای fall 2013 قصد apply دارم. زمان مناسب برای امتحانGRE کی هست؟ در ضمن قصد دارم زبان را در بهمن امتحان بدم
    کلا PDF هست که اطلاعات خیلی کامل در این زمینه داشته باشه؟
    در ضمن خیلی وب سایت را گشتم با این حال این سوالات را پیدا نکردم ممنون

Junior Member

با سلام
    من ارشد عمران - سازه خوندم
    کارشناسی معدلم 16.47
    کارشناسی ارشد 17.14
    دو تا مقاله کنفرانس خارجی- یک کنفرانس داخلی- و یک مقاله ISI با ایمپکت فاکتور 1.512 و یه مقاله هم تازه سابمیت کردم اگه ژورنال نشد کنفرانسش حتمیه
    تنها مشکلم زبانه
    میشه رو فاند حساب باز کرد؟ واسه 2013 میشه امیدوار بود؟ با توجه به اوضاع خرابه زبانم

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام
    من لیسانسم 2 ترم دیگه مونده و سال دیگه این موقع تمام می شه،حالا می خواستم دوستان کمک کنند و بم بگن که چی کار کنم با توجه به اینکه من تمام امیدم به ترم آخرم هست چون پروژه کارشناسیمو اون ترم می گیرم و می خوام مقاله ازش بدم و هم اینکه به معدله ترم آخر هم خیلی احتیاج دارم که معدل کلمو بکشه بالا.حالا اگه من بخوام واسه ی fall 2012 اقدام کنم آیا شانسی دارم ؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    دوست عزیز نکته ای که هست اینه که شما معدل ترم آخرت واسه Fall 2012 حساب نمیشه ینی در پروسه بررسی شرایط شما معدل تا ترم 7 حساب میشه!!! چون زمانی که پرونده شما در حال بررسی هست شما ترم آخرت رو در پیش داری!
    پس اگه واقعا معدلت کمه و میخای حتما معدل ترم آخرت حساب بشه شاید لازم باشه واسه 2013 اپلای کنی!!!
    اگه بخای این کارو بکنی به نظرم بهتره حتی واحد کم برداری و 9 یا 10 ترمه کنی که هم واسه اپلای سرت خلوت باشه و هم معدلت رو راحت تر بکشی بالا!!!
    من فقط خواستم پیشنهاد بدم و نظرم رو بگم!
    پیشنهاد این دوستمون خیلی عالیه..منم اگر جای تو بودم همین کار رو میکردم .. 10 ترمه میکردم با خیال راحت برای 2013 اقدام میکردم .. هم وقت برای زبان هست هم رزومه و معدلت بهتر میشه.. به نظرم اگر شرایطش رو داری همین امسال هم اپلای کن تیری است در تاریکی دیدی اصلا گرفتی و کار به ترم 9 و 10 نکشید اگرم نشد که تجربه اپلای و تماس با اساتید رو داشتید و برای 2013 با ارامش و اعتماد به نفس بهتری اقدام میکنی..
    فقط نکته ای که هست فقط 6 ترم معدلش حساب میشه برای اپلای شما تا اخر بهمن که نمره های ترم 7 میاد شما مدارک رو ارسال کردی و اگر قرار باشه پذیرش بگیری با همون 6ترم می گیری!! منم شرایط مشابه شما رو دارم ولی معدلم خوبه و مقاله هم دارم! مشکل من زبانمه که ممکنه کار من رو عقب بندازه..
    به نظرم امسال برای چندتا اروپا هم اپلای کن.. اروپا خیلی دردسر نداره.

ولی شما خیلی به پروژه کارشناسی هم امید نبند به فرض اینکه آخر بهار پروژه ات تموم شه بفرستی برای یه ژورنال معلوم نیست کی accept بشه یا اصلا بشه یا نشه!! برای مستر میخوای اقدام کنی اگر واقعا فرد قوی و با انگیزه ای باشه میتونی از مهارت ها و حتی کارهایی که میخوای توی اینده بکنی ... منظورم خیال پردازی نیستا ... میشه اساتید رو قانع کرد برای فاند و اینجور مسایل البته اگر بهش احتیاج داری! چیزی که هست اینه که خیلی از دانشجوی لیسانس انتظار مقاله نمیره گفتم همین که تو کلماتت بتونی انگیزه و علاقه ات رو نشون بدی احتمال پذیرش هست . پس با اعتماد به نفس اقدام کن!

برای معدل هم درسته یکی از مهم ترین معیارهاست ولی خیلی خودترو نگران نکن.. یه راهی که هست اینه که ته رزومه ات یه page بزار و تعدادی از واحدهای مرتبط که با نمرات خوب (بالای 16) پاس کردی رو بنویس و روشون مانور بده.. اساتید تو امریکا انعطاف پذیر هستن.. اینکه میگی معدلم پایینه ممکنه دروسی مثل معارف و خیلی واحدهای بی ربط دیگه روش تاثیر گذاشته باشه که برای کسی مهم نیست..

موفق باشی.. امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم. در ضمن ئسوالت رو خیلی جای مربوطی هم پرسیدی!!

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من برای fall 2013 قصد apply دارم. زمان مناسب برای امتحانGRE کی هست؟ در ضمن قصد دارم زبان را در بهمن امتحان بدم
    کلا PDF هست که اطلاعات خیلی کامل در این زمینه داشته باشه؟
    در ضمن خیلی وب سایت را گشتم با این حال این سوالات را پیدا نکردم ممنون
    سلام.. اگر سطح زبانت خوبه (منظورم در حد 6.5 - 7 ایلتس) که خوب تا اخر امسال بده اگر خوب شد که هیچی! اگر نه تا آبان 91 وقت داری که دوباره بدی و نمره مطلوب رو بدست بیاری!
    ولی اگر نه سطح زبانت پایینه ... پیشنهاد میخونم تا اخر امسال و یا حداکثر تا اخر بهار 91 Ielts یا ibt رو بده بعد 3ماه تابستون رو بزار برای GRE... حواست به deadline و report نمره ات هم باشه.

موفق باشی... این فقط نظر منه.. بایدی در کار نیست!!