صفحه 11 از 98 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 972

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

ممنون از نظرتون. فقط یک سوال اگر من که برای ترم پاییز میخوام تا آخر ترم ده واحد داشته باشم(یعنی تا اول تابستان 92) تو report نمراتم مشکلی پیش نمیاد؟ دانشگاه اجازه میده اگر نمرات با تاخیر بیاد؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    ممنون از نظرتون. فقط یک سوال اگر من که برای ترم پاییز میخوام تا آخر ترم ده واحد داشته باشم(یعنی تا اول تابستان 92) تو report نمراتم مشکلی پیش نمیاد؟ دانشگاه اجازه میده اگر نمرات با تاخیر بیاد؟
    شما اپلای رو با ریز نمرات تا اونجایی که اومده (حتی unofficial) انجام می دید و پذیرش رو میگیرید. بعد از فارغ التحصیلی یعنی همون تابستان 92 باید بعد از آزاد کردن مدرک مدرکتون رو ببرید ترجمه کنید و با خودتون ببرید بلاد کفر!! نه مشکلی نیست چه دوستانی که 10 ترمه و چه 8 ترمه تموم میکنن همین کار میکنن و اکثرا موقع اپلای فارغ التحصیل نشدن.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    شما معدل ترم آخرت واسه Fall 2012 حساب نمیشه ینی در پروسه بررسی شرایط شما معدل تا ترم 7 حساب میشه!!!
    نکته خوبی اشاره کردی.. اما به نظرم باید نهایتا تا آخر December پرونده اپلای آمریکا رو بست.. در نتیجه نمرات 6 ترم رو فقط دارید و نه 7 ترم.. درسته خیلی از دانشگاه ها حتی تا March هم مدارک میگیرن اما با در نظر گرفتن زمان موردنیاز برای بررسی مدارک و بعدش پروسه ویزا به نظر من تا قبل از آغاز سال جدید میلادی باید تمام کارها رو جمع و جور کرد. البته پذیرش نهایی خود من از دانشگاهی بود که اوایل اسفند براش اپلای کردم یعنی تقریبا اوایل March. اما کلی کارام بدو بدو و دقیقه نودی شد.. از پذیرش گرفته تا مصاحبه سفارت و کلیر شدن و اینا.. الانم حتی شاید به موقع کلیر نشم و به ترم نرسم.. نتیجه اخلاقی اینکه هر چه زودتر اپلای کنید، بهتره.. به نظر من حداکثر تو december..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    نکته خوبی اشاره کردی.. اما به نظرم باید نهایتا تا آخر December پرونده اپلای آمریکا رو بست.. در نتیجه نمرات 6 ترم رو فقط دارید و نه 7 ترم.. درسته خیلی از دانشگاه ها حتی تا March هم مدارک میگیرن اما با در نظر گرفتن زمان موردنیاز برای بررسی مدارک و بعدش پروسه ویزا به نظر من تا قبل از آغاز سال جدید میلادی باید تمام کارها رو جمع و جور کرد. البته پذیرش نهایی خود من از دانشگاهی بود که اوایل اسفند براش اپلای کردم یعنی تقریبا اوایل March. اما کلی کارام بدو بدو و دقیقه نودی شد.. از پذیرش گرفته تا مصاحبه سفارت و کلیر شدن و اینا.. الانم حتی شاید به موقع کلیر نشم و به ترم نرسم.. نتیجه اخلاقی اینکه هر چه زودتر اپلای کنید، بهتره.. به نظر من حداکثر تو december..
    سلام مجدد بر همگی
    بله حق کاملا با شماست و اگر بتونیم تو دسامبر کارا رو جمع و جور کنیم عالیه!
    ولی چیزی که هست اینه که برخی از دانشگا هها مثل MIT یا Maryland و یا Amherst از شما معدل ترم 7 یا 9 رو حتما میخان و به شما اجازه میدند که ترم هفت رو جداگانه واسشون بفرستین!!! من راجع به دپارتمان فیزیک این دانشگاه ها در جریانم که اینطوریه!
    ولی در کل یه پیشنهادی هم میشه داد به کسایی که واقعا دوست دارن معدل این ترمشون هم حساب بشه (خودم از جمله این دسته ام) و همچنان هم زود و یا به موقع اپلای کنند. این عزیزان میتونند به محض اینکه معدل ترمشون به دستشون رسید اونو هم واسشون بفرستند (دیدم کسانی این کارو کردند!!!)! حالا شاید بعضیا بگن به وقت و هزینش نمی ارزه که خب هر که را طاووس خواهد جور هندوستان کشد. شاید بعضیا هم بگن که ممکنه دانشگاه y قبول نکنه!!! اما به نظر من باید از خداشون هم باشه واصلا این بعضیا میتونن ایمیل بزنند مطمئن بشند!

امیدوارم از مجموع نکاتی که در این چند پست گفته شد دوستان بتونند به نتیجه گیری کلی برسند و تموم زوایا رو به درستی دریافت کرده باشند.
    We are always getting ready to live but never living

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

سلام
    من تصمیم دارم 2012 پذیرش بگیرم
    معدلم 18.23 ارشد امیرکبیر
    مقاله کنفرانس معتبر بین المللی 3تا و ISI یکی در مرحله سابمیت
    ولی تازه شروع کردم زبان بخونم
    اگر ممکنه راهنماییم کنید که با این شرایط میشه به فال 2012 فکر کرد؟؟؟؟
    ویرایش توسط katoreh : July 11th, 2011 در ساعت 09:46 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    بستگی به سطح زبان فعلی تون داره و ددلاین دانشگاه مقصد و کشوری که می خواید برید اونجا. اگه هدف امریکاست شما باید تو این مدت علاوه بر تافل خودتون رو برای آزمون greهم اماده کنید که قرار بزودی با سبک و سیاق جدیدی برگزار بشه.برای fall2012 معمولا باید مدارکتون رو تا آخر امسال بفرستید که بعید برسین.چون هنوز واسه ازمون ها هم ثبت نام نکردین.بنابراین برای 2013 سرمایه گذاری کنید مثل ما.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc, MSc: Amirkabir university

نقل قول نوشته اصلی توسط salamzandagi نمایش پست ها
    سلام
    بستگی به سطح زبان فعلی تون داره و ددلاین دانشگاه مقصد و کشوری که می خواید برید اونجا. اگه هدف امریکاست شما باید تو این مدت علاوه بر تافل خودتون رو برای آزمون greهم اماده کنید که قرار بزودی با سبک و سیاق جدیدی برگزار بشه.برای fall2012 معمولا باید مدارکتون رو تا آخر امسال بفرستید که بعید برسین.چون هنوز واسه ازمون ها هم ثبت نام نکردین.بنابراین برای 2013 سرمایه گذاری کنید مثل ما.
    ممنونم ولی یه سوال ! که شاید خیلی ابتدایی باشه.... برای GRE چه مدت قبل باید ثبت نام کرد؟ من میخوام نوامبر امتحان بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

باید وارد سایت ets بشی و اونجا محل ها و تاریخ های برگزاری آزمون رو نگاه کنی.
    برای نوامبر تو ایران برگزار میشه.ولی اگه زودتر خواستی امتحان بدین باید به کشور های همسایه بری.

ببخشيد من همينطوري وسط اين تايپيك پريدم ولي اتفاقي اين رو ديدم و برام جالب بود بپرسم 2013؟؟!! الان 2011 هست پس اگر امسال درخواست بديد فوقش يكسال هم براي بررسي و ويزا و ..طول بكشه ميشه 2012 ...ببخشيد من وقت نشد از اول همه پست ها رو بخونم ميشه يه نفر خلاصه به من بگه قضيه چيه؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    ببخشيد من همينطوري وسط اين تايپيك پريدم ولي اتفاقي اين رو ديدم و برام جالب بود بپرسم 2013؟؟!! الان 2011 هست پس اگر امسال درخواست بديد فوقش يكسال هم براي بررسي و ويزا و ..طول بكشه ميشه 2012 ...ببخشيد من وقت نشد از اول همه پست ها رو بخونم ميشه يه نفر خلاصه به من بگه قضيه چيه؟
    کسی قرار نیست الان درخواست بده.. این تاپیک برای متقاضیهای 2013 هست متقاضی 2013 یعنی کسی که اواخر 2012 یا اوایل 2013 اپلای میکنه و در حالت ایده آلش پاییز 2013 توی امریکا درسش شروع میشه. این تاپیک صرفا جهت شیر کردن اطلاعات بین این بچه ها و برنامه ریزی برای اپلایشون هست که اونموقع وقت کم نیارن و به همه کاراشون برسن.