صفحه 12 از 98 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 972

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2013

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

ممنون از پاسختون ...راستش من داشتم دنبال يه تايپينك مناسب در مورد نحوه درخواست و ..ميگشتم ... واقعا عاليه كه زودتر برنامه ريزي مي كنيد علي الخصوص براي يك سري از امتحانات (جي آر اي و تافل و ...) ...موفق باشيد

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

سلام
    من دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه ازاد هستم.بهمن90 لیسانسمو میگیرم.سربازی هم 4 ماه دارم.زبانم هم خوبه و از الان شروع کردم دارم برا تاقل و GRE میخونم.ایشالا اخرای مرداد91 سربازیم تموم میشه.می خوام برا FALL 2013 اپلای کنم.امتحان زبان هم تافل رو احتمالا مرداد 91 میدم GRE هم مهر یا ابان ...معدلم هم تا ترم اخر حدودا 16.9-17 میشه....توو دوره کارشناسی رو مقاله کار نکردم. ولی میخوام رو نمره زبان سرمایه گذاری کنم چون میدونم که میتونم...حالا یه راهنمایی میخواستم که ببینم این برنامه ریزی که کردن خوب هست یا نه؟و با این معدل و مدرک دانشگاه ازاد میشه پذیرش گرفت از دانشگاه های خوب؟ اگه هم مشکلی هست لطف کنید راهنمایی کنیید
    با تشکر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی عمران دانشگاه ازاد هستم.بهمن90 لیسانسمو میگیرم.سربازی هم 4 ماه دارم.زبانم هم خوبه و از الان شروع کردم دارم برا تاقل و GRE میخونم.ایشالا اخرای مرداد91 سربازیم تموم میشه.می خوام برا FALL 2013 اپلای کنم.امتحان زبان هم تافل رو احتمالا مرداد 91 میدم GRE هم مهر یا ابان ...معدلم هم تا ترم اخر حدودا 16.9-17 میشه....توو دوره کارشناسی رو مقاله کار نکردم. ولی میخوام رو نمره زبان سرمایه گذاری کنم چون میدونم که میتونم...حالا یه راهنمایی میخواستم که ببینم این برنامه ریزی که کردن خوب هست یا نه؟و با این معدل و مدرک دانشگاه ازاد میشه پذیرش گرفت از دانشگاه های خوب؟ اگه هم مشکلی هست لطف کنید راهنمایی کنیید
    با تشکر
    برنامه ای که ریختی خوبه! همین رو اجرا کن. مضاف بر اینکه اگر دنبال فاند هستی سعی کن از اون پروژه های آخر دوره لیسانس ( میدونم بچه های عمران چند تا پروژه دارن ) مقاله در آری ولو مقاله کنفرانسی. همین موضوع نشون میده که شما برای پژوهش ارزش قائل هستی و میتونه کمک کنه که نظر استادی رو برای فاند گرفتن جلب کنی. البته این مکاتبه با اساتید قبل از اپلای اجباری هم نیست و شما میتونی با معدل بالا و نمره GRE بالایی که میاری بدون ایمیل زدن به اساتید هم پذیرش و یا حتی فاند بگیری. بودن خیلی ها که گرفتن. اما با داشتن رزومه پژوهشی و تماس با اساتید قبل از اپلای شانس خودت رو به مراتب بالا میبری. اگر تصمیم گرفتی به ایمیل زدن به استادا وقت مناسبش برای اپلای fall2013 همون آخر تابستون 91 هستش. اون مدرک دانشگاه آزاد هم هیچ محدودیتی برات ایجاد نمی کنه و به رزومه و نمرات شما نگاه میکنن برای ارزیابی شما.. اما پذیرش گرفتن از دانشگاه های خوب یه شرطش معدل بالا و نمرات تخصصی بالاست و شرط دیگه نمره بالای GRE. سعی کن 1200 رو بیاری .
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر
    منظورتون از دانشگاه خوب چه رنکی هست؟ و در چه کشوری؟
    ضمناً برای تماس با استاد شما باید روی یه topic کار کرده باشی‌، و حرفی‌ واسه گفتن داشته باشی‌، حتا اگه مقاله نداشته باشی‌... در این مورد توضیحی ندادید
    اگر هم اینجور نمی‌خوای اقدام کنی‌، باید بفرسی مدرکتو و با بقیه رقابت کنی‌...بیشتر توضیح بده تا بهتر راهنمای بشی‌

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    برنامه ای که ریختی خوبه! همین رو اجرا کن. مضاف بر اینکه اگر دنبال فاند هستی سعی کن از اون پروژه های آخر دوره لیسانس ( میدونم بچه های عمران چند تا پروژه دارن ) مقاله در آری ولو مقاله کنفرانسی. همین موضوع نشون میده که شما برای پژوهش ارزش قائل هستی و میتونه کمک کنه که نظر استادی رو برای فاند گرفتن جلب کنی. البته این مکاتبه با اساتید قبل از اپلای اجباری هم نیست و شما میتونی با معدل بالا و نمره GRE بالایی که میاری بدون ایمیل زدن به اساتید هم پذیرش و یا حتی فاند بگیری. بودن خیلی ها که گرفتن. اما با داشتن رزومه پژوهشی و تماس با اساتید قبل از اپلای شانس خودت رو به مراتب بالا میبری. اگر تصمیم گرفتی به ایمیل زدن به استادا وقت مناسبش برای اپلای fall2013 همون آخر تابستون 91 هستش. اون مدرک دانشگاه آزاد هم هیچ محدودیتی برات ایجاد نمی کنه و به رزومه و نمرات شما نگاه میکنن برای ارزیابی شما.. اما پذیرش گرفتن از دانشگاه های خوب یه شرطش معدل بالا و نمرات تخصصی بالاست و شرط دیگه نمره بالای GRE. سعی کن 1200 رو بیاری .
    پیروز باشید
    اگه بتونم فاند بگیرم که خیلی خوب میشه،چون واقعا بدون فاند خیلی سخته از پس هزینه ها بر بیام.پس اگه مقاله داشته باشم وبا استاد در ارتباط باشم شانس واسه گرفتن فاند بیشتر میشه.
    خیلی ممنون از راهنماییاتون

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    منظورتون از دانشگاه خوب چه رنکی هست؟ و در چه کشوری؟
    ضمناً برای تماس با استاد شما باید روی یه topic کار کرده باشی‌، و حرفی‌ واسه گفتن داشته باشی‌، حتا اگه مقاله نداشته باشی‌... در این مورد توضیحی ندادید
    اگر هم اینجور نمی‌خوای اقدام کنی‌، باید بفرسی مدرکتو و با بقیه رقابت کنی‌...بیشتر توضیح بده تا بهتر راهنمای بشی‌
    یعنی دانشگاه با رنک زیر 100 در امریکا
    طبق گفته دوست عزیز persian boy که گفته رو مقاله کار کنم موضوع مقاله رو پیش میگیرم تا یه حرفی داشته باشم
    ممنون

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ارشد خاک و پی (عمران) درEMU قبرس . ترم اولم تمام شده در حال کار کردن 3 تا مقاله ISI هستم. معدل لیسانس 15 و ارشد ترم اول 20 همچنین GREدارم Q: 800 VA VERBAL: 240 و IELTS 6.5 . من تا قبل از OCT 2012 دانشگاهو تموم میکنم ایا برای FALL 2012 میرسم؟ از کی با استادا تماس برقرار کنم ؟ ایا نمره GRE کافیست ؟( البته رنک دانشگاه زیاد مهم نیست زیر 500 )

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gd نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی ارشد خاک و پی (عمران) درEMU قبرس . ترم اولم تمام شده در حال کار کردن 3 تا مقاله ISI هستم. معدل لیسانس 15 و ارشد ترم اول 20 همچنین GREدارم Q: 800 VA VERBAL: 240 و IELTS 6.5 . من تا قبل از OCT 2012 دانشگاهو تموم میکنم ایا برای FALL 2012 میرسم؟ از کی با استادا تماس برقرار کنم ؟ ایا نمره GRE کافیست ؟( البته رنک دانشگاه زیاد مهم نیست زیر 500 )
    اگر October 2012 تموم میکنید در نتیجه چجوری میخواید2012 august سر کلاس باشید؟!!! شما بهتره یا برای january یا fall 2013 اقدام کنید.
    دانشگاه EMU رو من اطلاعی ندارم راجع بهش. تا چه حد شناخته شده است؟ یا اینکه مثلا national rank اش چجوریه تو قبرس. چون میتونه این موضوع هم موثر باشه مثلا شما تو بهترین دانشگاه اون کشور هستی! اما مهم تر از همه اینها همون رزومه خود شماست. اگر اون مقالاتت پذیرفته بشه و معدلت رو هم بالا نگه داری ب نظرم میتونی امیدوار باشی برای فاند گرفتن. از همین الان کم کم یه نیم نگاهی با اساتید اونور داشته باش. نه اینکه الان ایمیل بزنی! با زمینه کاریشون آشنا شو کم کم که وقت اپلای که رسید دیگه لیست دانشگاه ها و اساتید دستت باشه و سر در گم نشی، چون یکی دو تا دانشگاه نداره آمریکا.. آدم واقعا سرش گیج میره که بین اون همه استاد به کی ایمیل بزنه و رو کدوم دانشگاه سرمایه گذاری کنه از لحاظ زمانی.. بهترین کاری که الان میتونی بکنی همینه که اطلاعات عمومی ات رو راجع به اپلای ببر بالا!!! و اینکه همون مقاله ها. و اینکه به نظرم یه بار دیگه GRE رو حتما امتحان بده! نمره 1040 کار دستت ممکنه بده! سعی کن حداقل 1200 رو بیاری. نمره Q ات که خوبه و سعی کن همین بمونه اما V رو ببر بالا.
    اینم بگم که فرمت نمره دهی شون تغییر کرده به شکل 170-130 شده.
    پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

با تشکر از persian _boyاز بابت راهنمایت .
    ایا برای ترم springمی شه فاند گرفت؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gd نمایش پست ها
    با تشکر از persian _boyاز بابت راهنمایت .
    ایا برای ترم springمی شه فاند گرفت؟
    معمولا شانس خیلی پایین تره و استادا دانشجوهایی رو که میخوان تو fall میگیرن اما به هر حال غیر ممکن نیست و ممکنه استادی پیدا شه که پوزیشن داشته باشه، من یه مورد میشناختم که برای january دانشجو میخواست و به من گفت اپلای کن، که من دیگه پیگیرش نشدم و رفتم جای دیگه..