صفحه 2 از 98 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 972

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2013

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    تابستون خودتونو برای جی ار ای اماده کنین..
    دوست عزیز من قصد دارم حدودای آبان امتحان gre رو بدم و از حالا هم دارم خودمو آماده می کنم. دلیلی هم که میخام آبان امتحان gre رو بدم اینه که میترسم اگه بذارم سال آخر بدم ریپورت نمره gre ایم به مشکل بخوره!!! شما چی فکر می کنید ؟ اگه ترسم بیهوده که همون سالی که میخام اپلای کنم بدم تا بیشتر خودمو آماده کنم.
    دوستان دیگه هم اگه نظری دارن لطفا بگند.

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

سلام دوستان
    من کاردانيم رو از دانشگاه علمي کاربردي با معدل 14/94 گرفتم حالا هم دارم تو آزاد کارشناسي مي خونم (کامپیوتر)
    آيا با اين معدل کم کارداني براي آمريکا برنامه ريزي کنم؟

*البته تلاش مي کنم معدلم رو تو کارشناسي خيلي بالاتر ببرم
    *من از لحاظ معدل گفتم و می دونم که gre و زبان هم مهمه

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کاردانيم رو از دانشگاه علمي کاربردي با معدل 14/94 گرفتم حالا هم دارم تو آزاد کارشناسي مي خونم (کامپیوتر)
    آيا با اين معدل کم کارداني براي آمريکا برنامه ريزي کنم؟

*البته تلاش مي کنم معدلم رو تو کارشناسي خيلي بالاتر ببرم
    *من از لحاظ معدل گفتم و می دونم که gre و زبان هم مهمه
    دوست عزیز هرچند معدل یه پوئن محسوب میشه اما میتونم به جرات بگم 10 ها عامل مهم دیگه هم در پذیرش شما دخیل هست مخصوصا واسه آمریکا !!! از یه استاد آمریکایی شنیدم که می گفت معدل چیز اصلی واسه پذیرش شما نیست و می گفت ریسرچ واسه ما از اهمیت بالاتری برخورداره ! اگه بخواین ایمیلی که اینا رو گفته واستون lمیذارم !!؟
    پس تلاشتو واسه تحقیقات بیشتر کن جوری که مقاله از توش در بیاد !!!! مطمئنا میتونه جبران معدل باشه.
    واسه آمریکا برنامه ریزی کن اما به کشورهای دیگه هم فکر کن. هیچ وقت صفر و یک فکر نکن. امیدوار باش!
    ویرایش توسط m.arash : April 14th, 2011 در ساعت 08:01 PM

Junior Member haaamidreza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن - شهید بهشتی

این برنامه منه ...
    اسفند امسال ایلتس میدم.
    اواخر تابستون 91 gre میدم (بعد از 6 ماه خوندن)
    بعد از ترم 6 یعنی اواخر تیر 91 تماس با اساتید رو شروع میکنم.
    ابان تا اسفند هم پروسه اپلای برای دانشگاهامه ... امریکا . المان و ....
    6 ماه هم تو 92 درگیر ویزا و اینجور چیزام.

تحقیق در مورد دانشگاه ها هم از 6 - 7 ماه پیش شروع کردم.

معدل که خوبه.. از تابستون امسال میرم تو فاز مقاله همایش و ..

دوستان نظر بدن.. راهنمایی .. چیزی .. !!

نقل قول نوشته اصلی توسط haaamidreza نمایش پست ها
    این برنامه منه ...
    اسفند امسال ایلتس میدم.
    اواخر تابستون 91 gre میدم (بعد از 6 ماه خوندن)
    بعد از ترم 6 یعنی اواخر تیر 91 تماس با اساتید رو شروع میکنم.
    ابان تا اسفند هم پروسه اپلای برای دانشگاهامه ... امریکا . المان و ....
    6 ماه هم تو 92 درگیر ویزا و اینجور چیزام.

تحقیق در مورد دانشگاه ها هم از 6 - 7 ماه پیش شروع کردم.

معدل که خوبه.. از تابستون امسال میرم تو فاز مقاله همایش و ..

دوستان نظر بدن.. راهنمایی .. چیزی .. !!
    دوست عزیز میشه یکم از خودتون بگین
    رشته تحصیلی،دانشگاه ،معدل

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    دوست عزیز من قصد دارم حدودای آبان امتحان gre رو بدم و از حالا هم دارم خودمو آماده می کنم. دلیلی هم که میخام آبان امتحان gre رو بدم اینه که میترسم اگه بذارم سال آخر بدم ریپورت نمره gre ایم به مشکل بخوره!!! شما چی فکر می کنید ؟ اگه ترسم بیهوده که همون سالی که میخام اپلای کنم بدم تا بیشتر خودمو آماده کنم.
    دوستان دیگه هم اگه نظری دارن لطفا بگند.
    اگه جی ار ای رو زود تر بدین:
    1 اگه خراب شد جای جبران دارین تا نمره ایده ال بگیرین.
    2 اگه بزارین اخرای دوران تحصیل شاید نتونین خوب از پسش بر بیاین.....اینقدر کار میریزه سرتون که وقت سر خاروندو هم ندارین
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

سلام دوستان ممنون از اینکه تجربیاتتون رو در اختیار ما میذارید.
    لطفا منم راهنمایی کنید میخام برا نیمه دوم سال 90 اپلای کنم معدلم خوبه، مقاله داخلی و خارجی ام دارم فقط نمیدونم چه موقع امتحان جی ار ای و تافلمو بدم و کی با استادا تماس بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistry2 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون از اینکه تجربیاتتون رو در اختیار ما میذارید.
    لطفا منم راهنمایی کنید میخام برا نیمه دوم سال 90 اپلای کنم معدلم خوبه، مقاله داخلی و خارجی ام دارم فقط نمیدونم چه موقع امتحان جی ار ای و تافلمو بدم و کی با استادا تماس بگیرم؟

اینطور که من فهمیدم شما قصد دارید واسه فال 2012 پذیرش بگیرید.
    شما بهتره هرچه زودتر واسه GRE general اقدام کنید تا هم واسه ریپورت نمرتون اشکالی پیش نیاد یا اگه خدای نکرده نمرتون کم شد فرصت داشته باشید بلافاصله یه امتحان دیگه بدید. پس هر چه زودتر ثبت نام کنید اگه بتونید تو مهر امتحان بدید خیلی خوب میشه.
    GRE subject شیمی هم واسه شما که شیمی میخونید (اگه اشتباه نکنم!!!) لازمه البته نه واسه همه دانشگاه های آمریکا!! ولی اکثرشون میخان.
    تافل هم اول باید تصمیم بگیرید که میخاین pbt میدید یا ibt (و یا حتی cbt که البته تو ایران برگزار نمیشه این فرمت تافل) ؟! بعد با توجه به ددلاین دانشگاه ها و مقدار زمان برآورد شده برای اعلام و ارسال نتیجه هر کدوم از انواع تافل واسه این بخش از پروسه اپلای اقدام کنید.
    راجع به زمان ارتباط با استاد و اصلا اینکه آیا واقعا نیاز هست که واسه آمریکا با استادا ارتباط داشته باشیم یا نه علما فتواهای مختلف دادن که بهتره شما این سوال رو در موضوع ایجاد شده در قسمت مربوطه پیگیری کنید.
    به امید یاری خدا
    We are always getting ready to live but never living

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

هرچند این موضوع بیشتر به بحث و تبادل نظر دوستان پیرامون اپلای واسه فال 2013 میپردازه اما همچنان در کنار چنین بحث هایی به سوالات عزیزانی که قصد دارن واسه 2012 (پاییز و بهار) اقدام کنند نیز پاسخ داده میشه!
    We are always getting ready to live but never living

Junior Member haaamidreza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن - شهید بهشتی

سلام به همه دوستان آینده نگر ...
    مطمئنا اهمیت تحقیق درباره دانشگاه ها در پروسه اپلای بر کسی پوشیده نیست ... در این بین سایت هایی که به عنوان یه پایگاه داده ای در مورد اطلاعات دانشگاه ها هستند میتوانند کمک شایانی به تحقیقات شما و پیدا کردن رشته و دانشگاه مورد علاقه تون کنن...

من در مورد اروپا یه سایت masterportal رو میشناسم که خوبه ولی مثل اینکه کامل نیست و من از جاهایی دیگه به دانشگاه هایی برخوردم که اصلا تو لیست این سایت نبودن .. در مورد امریکا هم که gradschool بد نبود.

دوستان لطف کنن سایتهایی که دارای اطلاعات از دانشگاه ها هستند رو بزارن تا همه استفاده کنن. حیفه که به خاطر نداشتن اطلاعات در مورد دانشگاه ها کشوری از از دست بدیم.