صفحه 51 از 98 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 972

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis_743 نمایش پست ها
    معمولا کسانی که قبلا به زبان انگلیسی درس خوندن نیازی به ارائه مدرک زبان ندارن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza200 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تحصیلات فوق لیسانس رو به زبان انگلیسی انجام دادم(سوئد) . واسه دکترا ی آمریکا باز هم احتیاج به مدرک زبان دارم یا اینکه گواهی دانشگاه کافیه؟
    دوستان عزیز، بیشتر دانشگاه های آمریکا ( تا جایی که من اطلاع دارم) فقط در صورتی آزمون زبان رو waive می کنن که مدرک تحصیلی تون رو از یه دانشگاه یا کالج آمریکایی گرفته باشین. این رو باید در قسمت admission دانشگاه مورد نظرتون پیدا کنین. و بعد موارد exempt from English language testing رو جستجو کنین. بعضی از دانشگاه ها اینجا توضیح میدن که در چه صورتی ممکنه شما رو از آزمون زبان معاف کنن.

پیدا کردن این چیزها خیلی راحته لطفاً پست های اینجوری به تاپیک اضافه نکنین.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

سلام دوستان

من تحصیلات فوق لیسانس رو به زبان انگلیسی انجام دادم(سوئد) . واسه دکترا ی آمریکا باز هم احتیاج به مدرک زبان دارم یا اینکه گواهی دانشگاه کافیه؟
    دانشگاه های مختلف قوانین مختلف دارند. بعضی ها مینیمم مدت زمان تحصیلی دارند (دو یا سه سال)، بعضی ها فقط لیسانس رو قبول می کنند چون طولانی است، بعضی ها فقط دانشگاه های کشورهای انگلیسی زبان رو قبول می کنند و بعضی ها فقط آمریکا. بعضی ها هم هیچی رو قبول نمی کنند.

به نظر من برای اینکه این اما و اگرها رو تموم کنید یه امتحان تافل بدید و خیال خودتون رو راحت کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام دوستان

بستگی به دانشگاه مقصد داره. تعدادی از دانشگاه ها Waiver نمره ی زبانشون این هست که شما در یک کشور انگلیسی زبان مدرک فوق رو گرفته باشید ( مثل کانادا ، انگلستان ، استرالیا و ... )

تعدادی از دانشگاه ها میگن همینقدر که Primary language of your institute انگلیسی باشه کفایته. ( موردِ شما )

این موضوع صریحتا در سایت دانشگاه های مقصد ذکر شده . از هر دو دسته دانشگاه زیاد هست.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

نقل قول نوشته اصلی توسط gheimati757 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی داروسازی هستم. می خوام برای تخصص برم آمریکا (clinical pharmacy) . لطفا توجه کنید می گم تخصص نه Phd ! تا جایی که می دونم باید یه امتحان معادل سازی بدم. ولی نمی دونم چه طوریه ؟ یعنی اول باید امتحان بدم بعد apply کنم ؟ تازه اون امتحان تو آمریکا برگزار میشه ، من باید با چه عنوانی ویزا بگیرم ؟ کلا اگر کسی را می شناسین که این کار را کرده لطفا کمک کنید.
    کسی اطلاعی نداره ؟ نمی تونید کمکم کنید ؟؟؟

ApplyAbroad Hero

کسی اطلاعی نداره ؟ نمی تونید کمکم کنید ؟؟؟
    اگه مثل پزشکی باشه فک کنم پزشکای عمومی یه ازمونی به اسم USMLE باید بدن که هم خیلی سخته هم تو ایران برگزار نمیشه. یکی رو میشناسم 4-5 سال میرفت یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس امتحان میداد تا در نهایت قبول شد. شانس گرفتن ویزا هم نسبت به ویزای دانشجویی به نطرم کمتره. به نظرم با همین مدرک داروسازی یا برای ارشد مجدد یا دکترای داروسازی و رشته های نزدیک به اون اپلای کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اگه مثل پزشکی باشه فک کنم پزشکای عمومی یه ازمونی به اسم USMLE باید بدن که هم خیلی سخته هم تو ایران برگزار نمیشه. یکی رو میشناسم 4-5 سال میرفت یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس امتحان میداد تا در نهایت قبول شد. شانس گرفتن ویزا هم نسبت به ویزای دانشجویی به نطرم کمتره. به نظرم با همین مدرک داروسازی یا برای ارشد مجدد یا دکترای داروسازی و رشته های نزدیک به اون اپلای کنید.
    دوستان خواهشا اگر کسی چیزی نمی دونه حداقل اشتباه هم راهنمایی نکنه !!
    برای ارشد یا دکترا هم من باید معادل سازی بدم.سوال من چیز دیگه ای ! پزشکی هم هیچ ربطی به رشته من نداره

Banned

برای ارشد یا دکترا هم من باید معادل سازی بدم.سوال من چیز دیگه ای ! پزشکی هم هیچ ربطی به رشته من نداره
    برای داروسازی امتحان به صورت پزشکی نیاز نیست. باید حتما مدرکتون رو بگیرید تا شانس داشته باشید . بعد باید وقتی پذیرش گرفتید که باید این پذیرشتون برای عمدتا دکتراهای علوم پایه باشه یا گرایش داشته باشه بعد از اون هم یک سری امتحانات و دوره های تکمیلی هست که باید بگذرونید تا وارد کورس اصلی بشید.

شما می تونید به دپارتمان مورد نظر ایمیل بزنید و بهتون می گن چی کار کنید. چون خیلی ها از جا های مختلف می رن آمریکا برای همین کار !
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Bologna

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz_ITM نمایش پست ها
    دوستای خوبم . من برای دکترا دارم اقدام میکنم ، دو سه تا سوال دارم
    1- من نمیدونم گرایش های رشته مدیریت IT چیه برای دکترا ؟؟؟
    2- نمیدونم برای ادامه فقط دکترا رو انتخاب کنم قبول میکنند یا اینکه باید برنامه های 5 سالشونو شرکت کنم ؟؟
    3- اینطوری که بچه ها میگن ایمیل زدن به اساتید انگار کمکی نمیکنه ، چون سرشون شلوغه و یه عالمه ایمیل دریافت میکنند.
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    1. دانشگاه به دانشگاه فرق می‌کنه گرایش‌ها. در سایتِ دانشگاه‌ها می‌تونید گرایش‌هاشون رو ببینید. معمولن چهار پنج تا دانشگاه برید دست‌تون می‌یاد که اکثرن روی چه موضوعاتی کار می‌کنن
    2. نه می‌تونین فقط برای دکترا اقدام کنید. چه بسا شانسِ فاندتون هم این‌طور بیشتر شه

من اگه بخوام برای دبیرستان برم به آمریکا بهتره که به چه دبیرستان هایی درخواست بدم که شانس پذیرشم بیشتر باشه؟ تافل رو قراره توی مهر بدم و میدونم که بالاتر از حد نصاب حتی دانشگاه ها نمره میگیرم.
    برای گرفتن پذیرش از دبیرستان احتیاجی به تماس با استاد هست؟
    شنیدم گه به جای دبیرستان میتونم برم کامونیتی کالج، درسته؟