صفحه 6 از 98 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 972

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    شما قبل از ارسال سوالاتتون باید خوب جست وجو کنید تا انجمن و تاپیکی که مربوط به سوالاتتون میشه رو پیدا کنید! بعدا پست بزارید. من هم که در پست قبلی من در این تاپیک پامو تو کفش مدیر محترم این انجمن کردم و این نکته رو هم اونجا متذکر شدم!

شما میتونید سوالاتتون رو در انجمن: کار و اقامت دائم در آمریکا در تاپیک های مربوط به سوالاتتون ینی اینجــــــــا و اینجــــــــا پیگیری کنید! نیازی هم به پست گذاشتن نیست چون دوستان قبلا هم همین سوال رو پرسیدن و جواب گرفتن!!!
    راجع به سوال دوم حقیقت اینه که قاعدتا باید برگردی اما خب دوستان راههای زیادی دارن واسه موندن! یکی میره تو فکر پیدا کردن یه شرکت واسه کار که البته اون هم مخصوصا واسه ما ایرونیا سخته و مشکلات خودشو هم داره! یکی هم ممکنه بخاد واسه فوق دکترا اقدام کنه و تا شاید احتمال اینکه عضو هیئت علمی اونجا بشه بره بالا و خیلی راههای دیگه که همشون هم سختند وتلاش فراوان میخاد! به هر حال تو همون انجمنی که گفتم مینونی این موضوع رو هم پیگیری کنی!
    من زیاد با Persian_Boy عزیز موافق نیستم موندن اونجا خیلی دردسر داره ! اینو رو حساب میگم! من از پسر داییم که اونوره شنیدم ! کلی دردسر کشید تا ... البته میگفت راه واسه دور زدن همیشه هست فقط پشتکار میخاد!!!
    موفق باشی دوست عزیز.
    نه بابا خیالت راحت. دردسر نداره! از خداشون هم هست! مصاحبه اخیر یکی از مسئولین وزارت امور خارجه آمریکا رو ببین. تو تاپیک multiple-entry لینکش رو بچه ها گذاشتن. ببین وقتی راجع به کار کردن دانشجوها بعد از تحصیل میپرسه ازش ، چی میگه! اونی که پسر داییتون گفته احتمالا منظورش داستان های green card و citizenship بوده! بحث این تاپیک چقدر تمایل داره به منحرف شدن من نمیدونم!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مطابق قانون جدید با ویزای دانشجویی هم در حد محدودی اجازه کار خارج از دانشگاه را دارید. شرایطش رو از دانشگاه مقصد بپرسید.
    در مورد سئوال دومتون خدائیش چند درصد این هزاران ایرانی که هر سال برای ادامه تحصیل به امریکا میرند بعد از تحصیل برمیگردند؟ لیست استادهای ایرانی دانشگاههای خارج یا متخصصین ایرانی در صنعت رو ببینید 95 درصدشون با ویزای دانشجوئی از ایران رفتند و بعد از تحصیل اول ویزای کار گرفتند و بعد از یک مدتی هم گرین کارت و موندگار شدند. البته درست که بستگی به رشته داره ولی اگر خیلی سخت بود میشد این همه ایرانی بمونند و کار بگیرند؟
    جدی؟ همین ماجرای multiple ؟ اجازه کار بیرون دانشگاه هم میده؟!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    جدی؟ همین ماجرای multiple ؟ اجازه کار بیرون دانشگاه هم میده؟!
    نه از قبل از اون هم بود (فکر کنم از سال 2008). البته باید بصورت اینترن شیپ باشه و شرایط خاصی داره. اینجا رو چک کنید:

http://www.ice.gov/sevis/students/cpt.htm

http://www.uscis.gov/portal/site/usc...0045f3d6a1RCRD

Junior Member

سلام دوستان.من دانشجوی ارشد ریاضیم وخرداد 91 فارغ التحصیل میشم.میخواستم بدونم برای فال 2012 میتونم اپلای بگیرم؟میشه کمی اطلاعات درباره جی ار بدید؟یعنی چه کتاب هایی رو مطالعه کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2224 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوی ارشد ریاضیم وخرداد 91 فارغ التحصیل میشم.میخواستم بدونم برای فال 2012 میتونم اپلای بگیرم؟میشه کمی اطلاعات درباره جی ار بدید؟یعنی چه کتاب هایی رو مطالعه کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید
    در مورد GRE هم کتاب زیاده. راستش من خودم فقط یه کتاب خوندم و بیشتر در حال لغت خوندن بودم برای Verbal که البته زیاد هم به کارم نیومد! کتابی که خوندم اسمش GRE 2010 - McGraw Hill بود. البته ظاهرا از 2011 تغییراتی داشته آزمون و شاید بهتره دنبال منابع جدیدتری باشید. توصیه میکنم اطلاعات بیشتر در مورد GRE رو از تاپیک های مرتبط کسب کنید.
    ویرایش توسط Persian_Boy : June 11th, 2011 در ساعت 01:20 AM دلیل: ارائه اطلاعات اشتباه!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    شمااگر برای fall2012 میخواید پذیرش بگیرید باید حداکثر تا آخر پاییز همین امسال (90) اپلای کنی. اگر خرداد 91 آماده میشه مدارکت در بهترین حالت میتونی برای Jauary2013 و اگر نه برای Fall2013 اقدام کنید. در مورد GRE هم کتاب زیاده. راستش م نخودم فقط یه کتاب خوندم و بیشتر در حال لغت خوندن بودم برای Verbal که البته زیاد هم به کارم نیومد! کتابی که خوندم اسمش GRE 2010 - McGraw Hill بود. البته ظاهرا از 2011 تغییراتی داشته آزمون و شاید بهتره دنبال منابع جدیدتری باشید. توصیه میکنم اطلاعات بیشتر در مورد GRE رو از تاپیک های مرتبط کسب کنید.
    فکر نمیکنم لازم باشه تا ژانویه 2013 صبر کنید. اکثر دانشگاهها برای پائیز به فارغ التحصیلان خرداد پذیرش میدهند منتهی مشروط به ارائه مدرک در زمان ثبت نام میکنند. بخصوص برای پذیرش مقطع دکترا چون نمره های ارشدتون بجز پروژه تا اون موقع همش اومده.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فکر نمیکنم لازم باشه تا ژانویه 2013 صبر کنید. اکثر دانشگاهها برای پائیز به فارغ التحصیلان خرداد پذیرش میدهند منتهی مشروط به ارائه مدرک در زمان ثبت نام میکنند. بخصوص برای پذیرش مقطع دکترا چون نمره های ارشدتون بجز پروژه تا اون موقع همش اومده.
    جدا این چه حرف احمقانه ای بود من زدم؟!!! واقعا تو این روزای فشار و استرس سفارت و ویزا باید بیخیال راهنمایی کردن بشم!!! اصلا حواسم نبود چی دارم میگم!!! مرسی خیلی به موقع تذکر دادی. من ویرایشش کردم که کسی تو اشتباه نیفته!

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

بچه ها یکم نگران شدم با خوندن چند پست قبلی !
    من اگر بخام به Fall 2013 برسم و خرداد 91 از مقطع لیسانس فارغ بشم ینی مشکلی ممکنه پیش بیاد ؟؟؟ مدرک دیر بدن یا ...
    ولی آخه شنیدم بعضی بچها میگن تا یه سال هم بت وقت میدن مدرکتو ببری درسته ؟؟؟
    از این بابت نگران شدم چون بچهای دانشکدمون میگن دانشگاه ما خیلی لفت میده تا مدرکتو بدن!!! نمیدونم اصلا اصل حرف درسته یا نه؟؟؟
    دوستان نظرتون چیه ؟؟؟
    We are always getting ready to live but never living

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط m.arash نمایش پست ها
    بچه ها یکم نگران شدم با خوندن چند پست قبلی !
    من اگر بخام به Fall 2013 برسم و خرداد 91 از مقطع لیسانس فارغ بشم ینی مشکلی ممکنه پیش بیاد ؟؟؟ مدرک دیر بدن یا ...
    ولی آخه شنیدم بعضی بچها میگن تا یه سال هم بت وقت میدن مدرکتو ببری درسته ؟؟؟
    از این بابت نگران شدم چون بچهای دانشکدمون میگن دانشگاه ما خیلی لفت میده تا مدرکتو بدن!!! نمیدونم اصلا اصل حرف درسته یا نه؟؟؟
    دوستان نظرتون چیه ؟؟؟
    سلام. من اشتباه متوجه شدم یا چیز دیگه ای ...
    شما میخوای برای فال 2013 (پاییز 92) دانشجو مستر شی. بعد میگی اگر خرداد 91 فارغ شم مشکلی پیش میاد ؟؟؟ دقیقا منظورت چه مشکلیه ؟ یعنی دانشگاه شما 15 ماه بعد از فارغ التحصیلی هم مدرکتون رو نمیده ؟ are u sure ?

ما یه رفیقی داریم دانشگاه تهرانه. تاریخ فارغیش آخر تیر 92 میخوره ... متقاضی 2013 هم هست . خودم هنوز درگیرش نشدم ولی فک نکنم پروسه ی خرید مدرک اینجوری طولانی باشه هااااا

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_Mohebi7 نمایش پست ها
    سلام. من اشتباه متوجه شدم یا چیز دیگه ای ...
    شما میخوای برای فال 2013 (پاییز 92) دانشجو مستر شی. بعد میگی اگر خرداد 91 فارغ شم مشکلی پیش میاد ؟؟؟ دقیقا منظورت چه مشکلیه ؟ یعنی دانشگاه شما 15 ماه بعد از فارغ التحصیلی هم مدرکتون رو نمیده ؟ are u sure ?

ما یه رفیقی داریم دانشگاه تهرانه. تاریخ فارغیش آخر تیر 92 میخوره ... متقاضی 2013 هم هست . خودم هنوز درگیرش نشدم ولی فک نکنم پروسه ی خرید مدرک اینجوری طولانی باشه هااااا
    آخ درست میگی من اشتباه کردم(....Sorry)
    منظورم خرداد 92 بود.
    بله درست میگید پروسش طولانی نیست چون دیدم بچها یه ماهه مدرک گرفتن ولی گفتم شاید کسی تجربه طولانی شدنشو داشته!!!
    نظرتون راجع به اینکه دانشگاه مقصد یه سال مهلت میده واسه تحویل مدرک چیه ؟؟؟
    We are always getting ready to live but never living