صفحه 8 از 98 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 972

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

دوستان سلام،
    من لیسانس طراحی لباس هستم با معدل 17.51 اگه خدا بخواد برای مستر میرم انگلیس. واسه همین پاییز از دانشگاه Southampton پذیرش دارم. رنک جهانیش .81
    با توجه به اینکه دوره ی مستر در انگلیس یکساله است، می خوام از الان تکلیف دوره ی دکترا رو مشخص کنم که روش سرمایه گذاری کنم. به نظر شما می تونم روی دانشگاه Cornell فول فاند حساب کنم؟ شما چه دانشگاه هایی رو برای fashion یا apparel پیشنهاد میدید؟ فکر می کنید برای GRE چه نمره ای لازمه؟اصلاً لازمه؟

متأسفانه بچه های هنری توی این فروم تقریباً غیر فعالن. نمی تونم ازشون کمک بگیرم. یه چیزایی هست که خیلی ازشون سر در نمیارم. مثلاً اینکه ما هنریا هم به مقاله برای گرفتن فاند احتیاج داریم؟ استادامون هم به زور دو تا مقاله دارن! یا اینکه برای رشته های فقط هنری ندیدم جایی GRE حتی جنرال بخواد. از طرفی برای RA/TA شدن انگار اجباریه! به نظر شما برای گرفتن نمره ی بالاتر با توجه به اینکه می خوام یکسال توی انگلیس زندگی کنم، دوباره آیلتس امتحان بدم بهتره یا اینکه چون برای دکترا قصد دارم برم آمریکا تافل امتحان بدم؟

ممنون میشم نظراتتون رو بگید

دوستان، من این سوالات رو در تاپیک Cornell University مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم. کسی می تونه به من کمکی بکنه؟

پیش فرض پاسخ : برنامه ریزی و مشورت متقاضیان ورود به دانشگاه های آمریکا برای Fall 2013

سلام به همگی،
    ایا دوستان در مورد دکترای پیوسته در امریکا برای fall2013 اطلاعاتی دارند؟ در کل ایا گرفتن دکترای پیوسته برای کسایی که لیسانس دارند، سخت تر از masters هست یا خیر؟
    من خودم لیسانس الکترونیک هستم و میخوام یک سال پیشنیاز های مخابرات رو توی دوره ی ارشد ام بخونم(تا خرداد 91) و بعد برای دکترای پیوسته ی مخابرات اقدام کنم.
    ولی هنوز راجع به دکترای پیوسته اطلاعات زیادی ندارم. فقط شدیدا مشغول زبانم برای toefl و gre....
    لطف میکنید راهنمایی کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط alipsps نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    ایا دوستان در مورد دکترای پیوسته در امریکا برای fall2013 اطلاعاتی دارند؟ در کل ایا گرفتن دکترای پیوسته برای کسایی که لیسانس دارند، سخت تر از masters هست یا خیر؟
    من خودم لیسانس الکترونیک هستم و میخوام یک سال پیشنیاز های مخابرات رو توی دوره ی ارشد ام بخونم(تا خرداد 91) و بعد برای دکترای پیوسته ی مخابرات اقدام کنم.
    ولی هنوز راجع به دکترای پیوسته اطلاعات زیادی ندارم. فقط شدیدا مشغول زبانم برای toefl و gre....
    اول از همه باید چک کنید که دانشگاه مقصد direct PhD ارائه میده اصلا یا نه. بعدش هم باید پیش نیاز هاشون رو چک کنید مثل معدل یا داشتن publication... اما من به شما میگم که کار درست تر همینه و شانس گرفتن فاند هم بالاتره اینجوری.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

همون طوری که گفتید تجربه روی رشتهای هنر کمتر هست مخصوصا که سوالتون رو جایی مطرح کردی که شاید هنریا کمتر میان.. اما من خودم از تجربیاتم راجع به چند تا از دوستام که هنری بودن بگم. البته هیچ کدوم طراحی لباس نبودن ...

اول از همه اینکه گرفتن فاند تو رشتهای هنر خیلی سخته و حتا یکی از دوستای من که رشتش معماری بود و با سابقه تدریس تو دانشگاه آزاد و معدل بالا تو دانشگاه هنر و port foolio خیلی قوی نتونست فاند بگیره و داره میره missouri . اون میگه تو هنر فاند گرفتن خیلی سخته من اطلاعی ندارم دوستای هنری اصلاحم کنن ..

اما یه دوسته دیگه دارم که تو آنکارا که برا ویزا رفته بودم باهاش آشنا شدم .. ایشون رشتشون طراحی داخلی بود و برای مستر داشتن برای طراحی صنعتی میرفتن که فول فاند هم داشتن.. وقتی از ایشون پرسیدم که چجوری گرفتی گفت اول نمرات بالا تو همه امتحاناتم و بدم port foolio خیلی قوم

همون طورم که متوجه شدین بچههای هنر به مقاله احتیاجی ندارن .. یا حداقل مسه ما ضروری نیست براشون شماها بیشتر به پورت فولیو تون نگاه میکنن .. میدونم خیلی از بچههای فوق یه سایت درس میکنن برا خودشون که از طریقه ان سایت تمام پروژههای که تا الان کار کردن تو ارائه میدن البته باید توجه کرد که این کار باعث نمیشه که پورت فولیو رو حرفه ای ارائه ندین ..

دیگه اینکه اگه تو اینجور رشتهها میخواین شاخص بشین باید یه سری کارای خاص بکنین .. مثلا ی دوستی داشتم که برا اینکه بتونه از یه دانشگاهی که دلش میخواست تو فرانسه برا دکترا بورس بشه !! به یه مجله ایرانی معماری پول داد که ۲ تا از طراحیاشو یه جوری تو مجله جا بدن ،، که اعضا هیات علمی هنر دانشگاه مقصد با دیدن این قضیه که کار این خانوم با این سنش تو یه مجله محلی چاپ شده کلی کفو هورا کرده بودن البته کارشم خوب بوده انصافا کلی ام جایزه سکاتچ اینا برده بود ... مثلا تو رشته شما من اگر میخواستم فاند بگیرم با هزینه خودم یه fashion show طراحی میکردم و توش خیلی خیلی خیلی حرفه ای تمامه طراحیامو فیلم برداری میکردم درسته خرج داره ولی خوب نتیجه بخشه

راجع به دانشگاهای هنری خیلی خوبم باید بگم که من michigan ann arbor و missouri و UCLA رو میشناسم و شنیدم اما میتونین از رنکینگ ها استفاده کنید تو همین AA هم بچهها میزارن رنکینگ هارو اگه بخواید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من لیسانس طراحی لباس هستم با معدل 17.51 اگه خدا بخواد برای مستر میرم انگلیس. واسه همین پاییز از دانشگاه Southampton پذیرش دارم. رنک جهانیش .81
    با توجه به اینکه دوره ی مستر در انگلیس یکساله است، می خوام از الان تکلیف دوره ی دکترا رو مشخص کنم که روش سرمایه گذاری کنم. به نظر شما می تونم روی دانشگاه Cornell فول فاند حساب کنم؟ شما چه دانشگاه هایی رو برای fashion یا apparel پیشنهاد میدید؟ فکر می کنید برای GRE چه نمره ای لازمه؟اصلاً لازمه؟

متأسفانه بچه های هنری توی این فروم تقریباً غیر فعالن. نمی تونم ازشون کمک بگیرم. یه چیزایی هست که خیلی ازشون سر در نمیارم. مثلاً اینکه ما هنریا هم به مقاله برای گرفتن فاند احتیاج داریم؟ استادامون هم به زور دو تا مقاله دارن! یا اینکه برای رشته های فقط هنری ندیدم جایی GRE حتی جنرال بخواد. از طرفی برای RA/TA شدن انگار اجباریه! به نظر شما برای گرفتن نمره ی بالاتر با توجه به اینکه می خوام یکسال توی انگلیس زندگی کنم، دوباره آیلتس امتحان بدم بهتره یا اینکه چون برای دکترا قصد دارم برم آمریکا تافل امتحان بدم؟

ممنون میشم نظراتتون رو بگید

دوستان، من این سوالات رو در تاپیک Cornell University مطرح کردم ولی جوابی نگرفتم. کسی می تونه به من کمکی بکنه؟
    Last name: Ever

First name: Greatest

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام به همگی،
    لطفآ دقت کنید که وقتی برای دکترای پیوسته میرید اونجایی که میرید خونه اولو آخر شماست پس باید یک دانشگاه رو انتخاب کنید که سرش به تنش بیارزه و شما دیگه نمیتونید جاتون رو عوض کنید .. و اینکه با پاس کردن دروسه فوق شما شانسه اینرو خواهید داشت که تو مدت ۱ سال ۱ یا ۲ مقاله رو به سرعت بدید .. توجه کنید که نمره بالا تافل و جی ار ای از رموز موفقیت شماست .. در جهت تحقیقات اساتید هدف کار کنید این شانس رو بالاتر میبره .. اگر سرباز هستید به خروج از کشور هم فکر کنید از فروم خروج از کشور استفاده کنید تا ببینید امکان خروج برای شما در حین تحصیل در فوق امکان پذیر هست یا خیر

نمرات بالا در سال اول فوق کمک زیادی در گرفتن فاند به شما خواهد کرد

موفق باشید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.p نمایش پست ها
    لطفآ دقت کنید که وقتی برای دکترای پیوسته میرید اونجایی که میرید خونه اولو آخر شماست پس باید یک دانشگاه رو انتخاب کنید که سرش به تنش بیارزه و شما دیگه نمیتونید جاتون رو عوض کنید
    مطمئنی؟ منم با همین استدلال کلا بیخیال direct PhD شدم. بعدا شنیدم که میتونی بعد از 2 سال که از دوره میگذره درخواست مدرک Master بدی و اپلای کنی یه دانشگاه دیگه برای PhD...
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه

البته فکر میکنم خیلی سخت باشه که استاد رو قانع کنی از خیر فاندی که تو 2 سال داده بگذره! نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    مطمئنی؟ منم با همین استدلال کلا بیخیال direct PhD شدم. بعدا شنیدم که میتونی بعد از 2 سال که از دوره میگذره درخواست مدرک Master بدی و اپلای کنی یه دانشگاه دیگه برای PhD...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.p نمایش پست ها
    البته فکر میکنم خیلی سخت باشه که استاد رو قانع کنی از خیر فاندی که تو 2 سال داده بگذره! نه؟
    بله دقیقا.. مشکل این کار فقط همینه. باید یه جوری استادت رو راضی کنی. اون دیگه بستگی به خود آدم و شرایط داره. در کل کار جالبی نیست و بهتره که phd رو آدم از همونجا بگیره. اما اینجوری ام نیست که اگه برای direct phd بری یه جا و به هر دلیل راضی نباشی، دیگه مجبور باشی همونجا بمونی..

ممنون از راهنمایی شما و alireza.p,
    حالا به نظر شما برای پیدا کردن دانشگاه هایی که direct PhD program دارند و البته ارتباط با اساتیدشون و شناخت زمینه ی کاری اونا من از کی باید شروع کنم؟
    به نظرم میاد هنوز کمی زوده، نه؟؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

ممنون از راهنمایی شما و alireza.p,
    حالا به نظر شما برای پیدا کردن دانشگاه هایی که direct PhD program دارند و البته ارتباط با اساتیدشون و شناخت زمینه ی کاری اونا من از کی باید شروع کنم؟
    به نظرم میاد هنوز کمی زوده، نه؟؟؟؟
    برای پیدا کردن دانشگاه و مطالعه وب سایت ها که هر موقع شروع کنی دیره. اما مکاتبه با اساتید رو زمانی شروع کن که تو رزومت مواردی باشه که بتونی استاد رو تحت تاثیر قرار بدی. مثلا اگه منتظر اکسپت مقاله ای هستی یا قراره به زودی GRE بدی مثلا.. توصیه میکنم که صبر کنی تا اونا بیاد بعد ایمیل بزنی، اما اگه قرار نیست چیزی به رزومت اضافه شه، مکاتبه با اساتید رو هم شروع کن. هیچوقت برای شروع کردن کارای اپلای زود نیست!!