صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 47

موضوع: مدت اعتبار پاسپورت برای ویزای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت اعتبار پاسپورت برای ویزای آمریکا

با سلام راستش من ویزای امریکا رو در پاسپورتم دارم ولی تا قبل از رفتنم تصمیم دارم یک پاسپورت جدید بگیرم که مهلت بیشتری دارشته باشه ، اما سوالم اینه که ممکنه که

چون پاس ویزا دار من باطل میشه و یک پاس جدید صادر میشه مشکلی برای رفتنم پیش بیاد؟

مطلب عجیب دیگه ای که برخورد کردم همینه که اشاره کردین و در قسمت فایل وردی هست که در سایت زیر پیدا کردم....با این مضمون که:

üBefore leaving your country, confirm that your passport and nonimmigrant visa are still valid for entry into the United States. The passport should be valid for at least six months beyond the date of your expected stay
    تا . میدونستم که پاس باید 6 ماه بعد از اقدام مصاحبه مهلت داشته باشه و نه 6 ماه بعد از کل زمان ماندن در امریکا(برای من با 2 سال تحصیل یعنی 2.5 سال)
    برداشت شما چیه؟
    بازم
    شا

نقل قول نوشته اصلی توسط mina20 نمایش پست ها
    با سلام راستش من ویزای امریکا رو در پاسپورتم دارم ولی تا قبل از رفتنم تصمیم دارم یک پاسپورت جدید بگیرم که مهلت بیشتری دارشته باشه ، اما سوالم اینه که ممکنه که
    چون پاس ویزا دار من باطل میشه و یک پاس جدید صادر میشه مشکلی برای رفتنم پیش بیاد؟
    مطلب عجیب دیگه ای که برخورد کردم همینه که اشاره کردین و در قسمت فایل وردی هست که در سایت زیر پیدا کردم....با این مضمون که:
    üBefore leaving your country, confirm that your passport and nonimmigrant visa are still valid for entry into the United States. The passport should be valid for at least six months beyond the date of your expected stay
    تا . میدونستم که پاس باید 6 ماه بعد از اقدام مصاحبه مهلت داشته باشه و نه 6 ماه بعد از کل زمان ماندن در امریکا(برای من با 2 سال تحصیل یعنی 2.5 سال)
    برداشت شما چیه؟
    بازم
    شا
    بهتره پاسپورتتان را توی امریکا تعویض نمایید. کلا همیشه می توانید از ترکیب دو پاسپورت حتی اگر باطل شده باشد استفاده نمایید. مثلا دو پاسپورت رو از روی جلدشون به هم منگنه کنید. ایرلاینز ها هم مشکلی برای اجازه پرواز شما ندارند.
    ولی از اونجایی که به امریکا سفر می کنید بهتره روزه ی شک دار نگیرید بعد از اینکه به امریکا ورود کردید درخواست پاسپورت جدید از طریق دفتر حافظ المنافع ایران در سفارت پاکستان در واشنگتون بنمایید.
    احتیاجی هم نیست حتما حضوری مراجعه نمایید می توانید مدارک لازم را پست کنید و با پست پاسپورتتان را تحویل بگیرید.
    ویرایش توسط Pearson : November 15th, 2010 در ساعت 04:43 PM

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

سلام

نه نه شما اشتباه متوجه شديد. پاسپورت شما كه ويزا توش خورده بايد تا زمان ورود به آمريكا اعتبار داشته باشه. بعدش كه وارد شديد ديگه مهم نيست. و مي تونيد سر فرصت از دفتر حافظ منافع پاسپورت جديد رو دريافت كنيد. الان فقط تا روز پرواز به آمريكا و رسيدن به اونجا پاسپورتتون بايد معتبر باشه.

پ. ن.: مطالب پيمان عزيز تاييد مي شود.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Junior Member

سلام دوستان
    اعتبار پاسپورت من تا دی 1391 هست. و اینکه آگوست ترمم شروع میشه، برای وقت سفارت نیازه پاسپورت جدید بگیرم؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اعتبار پاسپورت من تا دی 1391 هست. و اینکه آگوست ترمم شروع میشه، برای وقت سفارت نیازه پاسپورت جدید بگیرم؟
    مرسی
    اگر امسال دارید میرید برای مصاحبه مسلما نیازی به گرفتن پاسپورت جدید نیست. اما کلا اگر می تونید پاسپورت بگیرید بد نمی شه.
    شاد باشید
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Junior Member

بچه ها پاسپورت من 1 سال اعتبار داره و ميدونم كه ميشه باهاش ويزا گرفت. اما براي راحت تر بودن كارم ميخوام به جاي واشينگتن همين جا عوضش كنم. حالا اشكالي پيش مياد كه من وقت سفارت رو با شماره پاسپورت قبليم گرفته باشم و با عوض كردن پاسم شماره اون تغيير كرده باشه؟

دوستان پدر من در بدو ورود به امریکا برای ویزای توریستی فقط 14 روز بهشون ویزا دادن!! کلی صحب کردن در فرودگاه اما.... اعتبار پاسپورت ایشون 6 ماه و نیم بوده، گفتن اون 6 ماه کسر می کنیم ولی به مادرم 6 ماهه دادن! کسی می دونه باید چی کار کنیم؟؟ اگر برن واشنگتن و درخواست پاس جدید بدن ممکنه بهشون ویزا بدن؟؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارین این جا بذارین... بعد از یک شبانه روز پرواز تا اونجا خیلی مسخره هستش 14 روز ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام
    پاسپورت من تا تیر اعتبار داره و میخوام تمدیدش کنم که 10 روز طول میکشه و الان دانشگاه ازم خواسته تا اسکنشو بفرستم که I20 رو بده. میشه همین پاسپورتو بدم و وقتی خواستم وقت بگیرم واسه ویزا و برم مصاحبه جدیدرو ببرم؟ (اگه بخوام منتظره جدیده بمونم کارم یه هفته تا 10 روز عقب میفته)
    مرسی!

سلام دوستان
    یه سوال دارم
    همه میدونیم برای خروج از ایران باید پاسمون شش ماه اعتبار داشته باشه با توجه به مطالب این فروم کسی نمیتونه جواب بده که
    آیا این مدت میتونه ملاکی قرار بگیره واسه مدت زمان ویزایی که دز فزودگاه کشور مقصد بهمون میدن؟؟/
    بعبارتی اگر کسی اعتبار پاسش 10 باشه و با ویزای توریستی بره یو اس آیا وقتیکه در فرودگاه اونجا میخوان مدت ویزا رو بزنن رو پاس اون حداقل مدت اعتبار ویزا برای اونها هم مهمه؟؟ اگر مهمه میتونه به این معنی باشه که به اون فرد حداکثر ویزای 4 ماهه میدن؟؟(10 منهای 6)
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوال دارم خیلی خوشحال میشم ، دوستان راهنمایی کنند.
    من 17 دسامبر وقت سفارت امریکا دارم . قبلا وقت سفارت گرفته بودم برای sep، اما بعد وقت را عقب انداختم و دانشگاه یک I20 ، جدید برای ترم ژانویه فرستاد. یک سوال اینکه من DcF را با اطلاعات قبلی پر کردم وآیا مشکلی پیش میاید؟
    و از انجاکه پاسپورت من تا 14 ماه june اعتبارش تمام میشود ، ایا باید پاسپورتم عوض کنم؟ و اگه عوض کنم مشخصاتی که وقت سفارت گرفتم با پاسپورت قبلی است ، مشکلی ایجاد میکند ؟
    ممنون از راهنماییتون

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)