صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: مدت اعتبار پاسپورت برای ویزای آمریکا

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدت اعتبار پاسپورت برای ویزای آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ssm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم خیلی خوشحال میشم ، دوستان راهنمایی کنند.
    من 17 دسامبر وقت سفارت امریکا دارم . قبلا وقت سفارت گرفته بودم برای sep، اما بعد وقت را عقب انداختم و دانشگاه یک I20 ، جدید برای ترم ژانویه فرستاد. یک سوال اینکه من DcF را با اطلاعات قبلی پر کردم وآیا مشکلی پیش میاید؟
    و از انجاکه پاسپورت من تا 14 ماه june اعتبارش تمام میشود ، ایا باید پاسپورتم عوض کنم؟ و اگه عوض کنم مشخصاتی که وقت سفارت گرفتم با پاسپورت قبلی است ، مشکلی ایجاد میکند ؟
    ممنون از راهنماییتون

سوال اولتون مربوط به تاپيك DS است. اگر سويس روي I-20 تغيير كرده باشه فرم جديد با مشخصات جديد پر كنيد.اگر پاستون جديد باشه و ويزا رو پاس جديد بخوره به مراتب بهتره. مشخصات پاس جديد و خود پاس قديمي رو ميتونيد همراه ببريد فقط اگر فرصت كافي براي تعويض داشته باشيد تا وقت سفارت چون امروز 4 و تا 17 فقط 13 روز مانده. ميگن 10 روزه اما بايد يك محدوده خطري در نظر گرفت. با قديمي هم بعد از ورود به آمريكا ميتونيد درخواست تعويض به دفتر
    حافظ المنافع ایران در سفارت پاکستان در واشنگتون بديد. قبل از پيك آپ هم ميتونيد اقدام كنيد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member khdl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق و الکترونیک-.California State Uni

سلام دوستان گرامی
    من یک سوالی داشتم . من و همسرم برای امریکا اقدام کردیم و ویزامون رو هم گرفتیم. یک ویزای 3 ماهه ی
    Single Entry
    من برای دوره ی مستر اقدام کردم و طول دوره هم 3 سال هست. پاسپورت من و همسرم هم تا اوایل سال 2015 اعتبار داره. می خواستم بدونم که با این حساب تا 1 سال دیگه پاسپورت ما منقضی میشه، حالا مشکلی برای ورود به امریکا نداریم؟ چون به نظرم باید حداقل تا 6 ماه بعد از ویزا اعتبار داشته باشه می خواستم ببینم که این 6 ماه مربوط به همین ویزای 3 ماهه هست یا مربوط به بعد از اتمام تحصیلم؟
    دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت
    دائماً یکسان نباشد حال دوران غم مخور

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود یک هفته دیگه وفت مصاحبه برای ویزای f2از دوبی دارم ولی متوجه شدم که اعتبار پاسپوتم کمتر از 6 ماه بعد از تاریخ خروج از امریکامه ( تاریخ مدنظرم) آیا میشه برم مصاحبمو انجام بدم و قبل از پیکاپ پاسپورتمو تمدید کنم؟؟ به خاطر این قضیه احتمالش هست ریجکت شم؟؟ ممنون میشم کمکم کنید

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط icel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یک هفته دیگه وفت مصاحبه برای ویزای f2از دوبی دارم ولی متوجه شدم که اعتبار پاسپوتم کمتر از 6 ماه بعد از تاریخ خروج از امریکامه ( تاریخ مدنظرم) آیا میشه برم مصاحبمو انجام بدم و قبل از پیکاپ پاسپورتمو تمدید کنم؟؟ به خاطر این قضیه احتمالش هست ریجکت شم؟؟ ممنون میشم کمکم کنید
    سلام
    من ميزانش الان يادم نيست اما خود دبي روي پاس هاي كم اعتبار از نظر مدت ويزا نميده. اين رو بپرسيد كه كمتر از 6 ماه نباشه. تورهاي مسافراتي كه اقدام ميكنند در جريان هستند. اگر ويزاي دبي مورد نداشت ميتونيد در فاصله ايي كه منتظر كلير هستيد اقدام به تعويض كنيد.

شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

دوستان مطلع لطفا راهنمایی بفرمایید

من پاسم 9-10 ماه اعتبار داره،میدونم که بعدها میتونم در امریکا تعویضش کنم ولی من میخوام الان تعویضش کنم.
    من الان با پاس قبلیم رفتم مصاحبه و کلیر خوردم،الان میخوام قبل از صدور ویزا و رفتن به سفارت پاسم رو عوض کنم،آیا مشکلی خواهد داشت که من برای پیک اپ با پاس جدید برم؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوستان مطلع لطفا راهنمایی بفرمایید

من پاسم 9-10 ماه اعتبار داره،میدونم که بعدها میتونم در امریکا تعویضش کنم ولی من میخوام الان تعویضش کنم.
    من الان با پاس قبلیم رفتم مصاحبه و کلیر خوردم،الان میخوام قبل از صدور ویزا و رفتن به سفارت پاسم رو عوض کنم،آیا مشکلی خواهد داشت که من برای پیک اپ با پاس جدید برم؟
    سلام
    بعد از تعويض روز پيك بايد با هر دو پاس تشريف ببريد سفارت.
    شادزي

Junior Member

سلام
    من واسه فرم I-20 اسکن پاسپورت کنونیم رو واسه دانشگاه فرستادم که تا سال 2016 اعتبار داره. الان سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که با توجه به این قانون که پاسپورت باید مدت زمان حضور در امریکا رو پوشش بده (6 ماه بعدی واسه ایرانیا نیس) و مدت تحصیل منم حدود 5 سال هست چیکار باید بکنم؟ آیا واسه پاسپورت جدید اقدام کنم که اونم کلی طول میکشه و بعد به دانشگاه بگم با پاس جدید واسم I-20 صادر کنن که خودش کلی طول میکشه یا همون I-20 که واسم داره صادر میشه رو باهاش اگه سفارت وقت بگیرم میتونم ویزا بگیرم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Primee نمایش پست ها
    سلام
    من واسه فرم I-20 اسکن پاسپورت کنونیم رو واسه دانشگاه فرستادم که تا سال 2016 اعتبار داره. الان سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که با توجه به این قانون که پاسپورت باید مدت زمان حضور در امریکا رو پوشش بده (6 ماه بعدی واسه ایرانیا نیس) و مدت تحصیل منم حدود 5 سال هست چیکار باید بکنم؟ آیا واسه پاسپورت جدید اقدام کنم که اونم کلی طول میکشه و بعد به دانشگاه بگم با پاس جدید واسم I-20 صادر کنن که خودش کلی طول میکشه یا همون I-20 که واسم داره صادر میشه رو باهاش اگه سفارت وقت بگیرم میتونم ویزا بگیرم؟
    شما پاستون که اعتبار داره مشکل چیه؟ وقتی رفتید از همون جا برای تعویض اقدام میکنید. تا جاییکه یادمه I-20 فقط اسم شما رو از پاس تبعیت میکنه. برای پاس جدیدم فوقش 2 هفته اگر که سرباز و .. نیستید زمان میبره. رو همین پاسم ویزا بگیرید مورد نداره به هر حال بعد از رسیدنتون به امریکا یک تعویض رو خواهید داشت.
    شادزی

Junior Member

سلام

من برای F1 میخوام اقدام کنم و شوهرم برای F2 . متاسفانه دیر تصمیم به رفتن به آمریکا گرفتیم و به تاریخ پاسپورت توجه نکردیم. پاس همسرم 3 ماه دیگه منقضیه و ما هفته بعد وقت سفارت داریم. از طرفی هم ساکن استرالیا هستیم و به این راحتی نمیشه پاسپورت رو عوض کرد. چندین ماه طول میکشه. کسی راهکاری داره؟ میشه با این اوضاع همسرم بیاد سفارت؟ و بعد بگیم برای ویزا صبر کنه ما با دی اچ ال از ایران بخواییم بفرستن؟ میشه بگم کار من رو راه بندازن که از دانشگاه جا نمونم و بعد همسرم پیگیری کنه؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ferdows_666 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یه مشکلی دارم، ممنون میشم کمکم کنید

من چون وقت کمی داشتم مجبور شدم که سریع وقت سفارت بگیرم لذا
    با شماره پاسپورتم وقت گرفتم، از قضا پاسپورتم اول تیر باطل میشه لذا درخواست صدور یه پاسپورت جدید رو دادم. پاسپورت جدیدم اومده. ولی
    متاسفانه
    در فرم ثبت نام وقت سفارت، شماره ی آی دی پاسپورت رو نمیشه تغییر داد. نمیدونم باید چیکار کنم؟!! کسی نمیدونه باید چیکار کرد. یکی از دوستان میگفت باید تماس بگیری یا ایمیل بزنی... ممنون میشم کمکم کنید، 5 روز دیگه وقت دارم. مرسی

دوست عزیز این همه نگرانی نداره.خانم من هم وضعی مشابه شما داشت. دوماه قبل. بهشون ایمیل زدیم اصلاح کردن.(از قسمت تماس با ما از توی پروفایلتون توی سفارتی که وقت گرفتید)
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)