صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: مدت اعتبار پاسپورت برای ویزای آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت اعتبار پاسپورت برای ویزای آمریکا

با درود،
    من پاسپورتم دو سال دیگه اعتبار داره. پاییز 2015 باید تحصیلاتم را در آمریکا شروع کنم. برای صرف جویی در هزینه و...، الان در ایران درخواست تعویض بدم بهتره دوستان؟ ممنون میشم از راهنماییتون. امیدوارم زود پاسخ بدید. بعضی صفحات این فروم مدتها متروکه می مونه... . دوستانی که اطلاع دارند لطفا محبت کنند و به صفحات روح ببخشند. متشکرم.
    رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
    به پای هرز ه علف های باغ کال پرست

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

سلام دوستان
    ویزای دانشجویی المان یکی از شرایطش اینه که پاسپورت شما باید سه ماه از صدورش گذشته باشه ، میخواستم بدونم برای آمریکا هم چنین قانونی وجود داره ؟
    ممنون

سلام دوستان ، یه سوال در مورد اعتبار پاسپورت داشتم . من پاسپورتم تاریخ انقضاش برای مراد ماه هستش ، من الان I-20 رو دریافت کردم و میخواستم برای اواخر اردیبهشت ماه وقت بگیرم . میخواستم بپرسم میتونم با همین پاسپورت وقت مصاحبه بگیرم و بعدش قبل رفتن به مصاحبه پاسپورت جدید رو بگیرم . این موضوع مشکلی ایجاد نمی کنه یا باید صبر کنم پاسپورت جدید رو بگیرم و اقدام کنم چون من الان سرباز هستم به من پاسپورت جدید نمی دن ولی انتهای فروردین میتونم پاسپورت جدید رو بگیرم .

نقل قول نوشته اصلی توسط misteyes نمایش پست ها
    دوستان پدر من در بدو ورود به امریکا برای ویزای توریستی فقط 14 روز بهشون ویزا دادن!! کلی صحب کردن در فرودگاه اما.... اعتبار پاسپورت ایشون 6 ماه و نیم بوده، گفتن اون 6 ماه کسر می کنیم ولی به مادرم 6 ماهه دادن! کسی می دونه باید چی کار کنیم؟؟ اگر برن واشنگتن و درخواست پاس جدید بدن ممکنه بهشون ویزا بدن؟؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارین این جا بذارین... بعد از یک شبانه روز پرواز تا اونجا خیلی مسخره هستش 14 روز ویزا
    سلام _ ببخشيد سوال تكراري است:
    پاس‌ها كلا 8 ماه اعتبار داره و حتي با تاريخ ورود و خروج تقريبي كه اعلام كردم، فقط 4 ماه بعد از خروج وقت داره! تا زمان مصاحبه دو هفته باقي‌مونده و اگه پاس رو تعويض كنيم، فرم DS-160 و وقت سفارت رو چيكار كنيم؟؟

اگر ايميل بزنيم يا از طريق قسمت "تماس با ما" سايت اقدام كنيم، خودشون فرم DS-160 رو اصلاح مي‌كنن يا من بايد اصلاح كنم؟

ممنون ميشم سريع راهنمايي كنيد! با تشكر

این عکس زیر مربوط به "پرسش های متداول" سایت سفارت است!
    بنظرتون شامل حال منم میشه و خیالم راحت باشه ؟
    به یکی از این کارگزارهای وقت سفارت، توی آژانس ها زنگ زدم، طرف میگه " برگه ویزا رو میشه از پاس قدیمی به جدید منتقل کرد !!! " بنظر من که نمیشه، چیزی که تو صفحه سفارت نوشته منطقی تر است

Junior Member

سلام دوستان

من برای 24 روز دیگه وقت مصاحبه دارم. اعتبار پاسپورتم تا 1 سال و 5 ماه دیگه هست یعنی اکتبر 2016.
    به نظر شما با توجه به این فرصت کم تا زمان مصاحبه پاسپورتمو عوض کنم یا اینکه با همین پاسپورت برم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون.

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sarve نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای 24 روز دیگه وقت مصاحبه دارم. اعتبار پاسپورتم تا 1 سال و 5 ماه دیگه هست یعنی اکتبر 2016.
    به نظر شما با توجه به این فرصت کم تا زمان مصاحبه پاسپورتمو عوض کنم یا اینکه با همین پاسپورت برم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون.
    میرسید عوض کنید پاس رو ولی نیازی نیست چون اعتبارش کافیه برای ویزا. (میتونید بعد از مصاحبه اگه کلیرنس خوردید هم عوض کنید)

Junior Member

سلام، ما در ماه اپریل مصاحبه شدیم و کلیرنس خوردیم، همسرم میخواد پاسپورتشو عوض کنه آیا لازمه به سفارت ایمیل بزنیم و اطلاع بدیم؟ یا لزومی نداره؟

ApplyAbroad Hero

بالاخره نتیجه چی شد؟ همین که حداقل شش ماه موقع ورود به آمریکا پاسپورت مون اعتبار داشته باشه کافیه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental science PhD

سلام به همگی. من میخوام برای آگوست بعد از یکسال به ایران سفر کنم. از مدت پاسپورتم حدود 7 ماه باقی مانده و ویزای اولیه هم که سینگل بود. زمانی ندارم که پاسپورتم رو بفرستم واشنگتن برای گرفتن پاس جدید. با قوانینی که سراغ دارم تا زیر 6 ماه نشده میتونیم برای سفارت اقدام کنیم. سوال من این هست حتی اگر 6 ماه و 20 روز هم پاس تا منقضی شدن زمان داشته باشه امکان گرفتن وقت سفارت هست، درسته؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)