نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: ايرلاينزهاي آمريكا،‌ مقايسه،‌ معايب و مزايا ؟؟

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

Lightbulb ايرلاينزهاي آمريكا،‌ مقايسه،‌ معايب و مزايا ؟؟

من راستش توي تاپيك هاي موجود، تاپيك تخصصي در رابطه با ايرلاينزهاي آمريكا نديدم،‌ اين تاپيك تشكيل شده تا دوستاني كه قصد سفر به آمريكا رو دارند بتونند انتخابشون رو بر پايه اطلاعات موثق انجام بدهند، لذا از دوستاني كه تجربه سفر با ايرلاينزهاي مختلف آمريكايي رو دارن درخواست مي شه تا اطلاعاتشون و تجربه شون رو در اينجا با بقيه سهيم بشند.
    واقعا که!!!

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض دلتا يا آمريكن ايرلاينز ؟؟

What airline is better Delta or American airlines

Each has their own advantages and disadvantages. Some of my impressions from recent flights
    Delta: Personal screens for entertainment. Variety of TV, movies, music and games. I am addicted to the trivia game where passengers play against each other. Every airplane should have one of these
    American: $15 for our first bags each traveler. If you have more bags, the cost accelerates significantly. That sucks
    من خودم براي پرواز به شهر شارلوت دو تا گزينه داشتم، يك : پرواز از تهران به لندن با BMI و سپس از لندن به آتلانتا و آتلانتا به شارلوت با American Airlines و دو : پرواز تهران به رم با Alitalia و سپس از رم به آتلانتا و آتلانتا به شارلوت با Delta كه گزينه اول 60 هزار تومن ارزون تر از پرواز دوم در مي آمد.
    حالا من دنبال اين بودم كه از يك نفر اطلاعات موثق در رابطه با هر كدوم از اين آپشن ها بدست بيارم
    يك آقايي توي يك آژانس كه خيلي راغب بود كه من گزينه دوم رو انتخاب كنم، بهم گفت كه گزينه اول زمان كانكشن خيلي كمي داره و سه ساعت زمان بين دو تا پرواز خيلي ريسكيه ولي من با يادآوري اين نكته كه زمان كانكشن گزينه دوم هم فقط يك ساعت و چهل دقيقه است بهش فهموندم كه من متوجه شدم كه داره حرف نادرستي مي زنه و قصد بازار گرمي رو داره و البته ديگه اين آقا ساكت شدند و بهم گفتند كه تصميم گيري با خودمه
    حالا اطلاعات موثق از يكي از آشنايان : زمان كانكشن بين پروازها رو خود نرم افزار مخصوص برنامه ريزي اين پروازها براساس مشخصات فرودگاه ها و پروازها مي ده و حساب شده است و اگه تاخيري پيش نياد هيچ مشكلي نداره اين زمان كانكشن ها، مثلا سه ساعت زمان كانكشن گزينه اول براي فرودگاه بزرگي مثل Heathrow لندن مثل يك ساعت و چهل دقيقه زمان كانكشن براي فرودگاه كوچك رم است و نبايد فريب زمان ها رو خورد.
    بعدش هم اينكه يك سرچ ساده توي اينترنت بهم نشون داد كه American Airlines‌ پانزده دلار براي بگ ها مي گيره كه اين هم به هزينه سفر اضافه مي شه و تازه پروازهاي Delta توشون هواپيماها جلوي صندلي هر فرد، يك مانيتور لمسي دارند كه مي شه توش بازي كرد، موزيك گوش داد و يك سري كارهاي ديگه كه واقعا به نظرم توي پرواز 11 ساعته رم به آتلانتا از اوجب واجباته و نباشه از بيكاري ديوونه مي شي.
    من بالاخره گزينه دوم رو انتخاب كردم با هزينه بيشتر، ولي مطمئنم كه ارزش اش رو داره.

اين هم تجربه من از انتخاب بين دو تا ايرلاينز، شما هم تجربياتتون رو بگذاريد تا مورد استفاده بقيه باشه.
    در ضمن تاپيك مخصوص خريد بليط رو Pearson يك جاي ديگه مديريت مي كنه و خواهش مي كنم اون بحث ها رو به اين تاپيك منتقل نكنيد و از مدير بخش هم مي خوام كه اين قضيه رو كنترل كنه تا بحث ها بيراهه نرن.
    با تشكر از همه
    واقعا که!!!

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دلتا يا آمريكن ايرلاينز ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsharif نمایش پست ها
    بعدش هم اينكه يك سرچ ساده توي اينترنت بهم نشون داد كه American Airlines‌ پانزده دلار براي بگ ها مي گيره كه اين هم به هزينه سفر اضافه مي شه و تازه پروازهاي Delta توشون هواپيماها جلوي صندلي هر فرد، يك مانيتور لمسي دارند كه مي شه توش بازي كرد، موزيك گوش داد و يك سري كارهاي ديگه كه واقعا به نظرم توي پرواز 11 ساعته رم به آتلانتا از اوجب واجباته و نباشه از بيكاري ديوونه مي شي.
    ولی تا اونجا که من سرچ کردم. این مسیر پروازی که شما میگن...تهران......رم.......آتلانت ا......شارلوت......فقط قسمت آخرش از آتلانتا به شارلوت با پروازهای دلتا هستش و دو قسمت دیگه با آلیتالیاس و این مزیت موزیک و .........تو قسمت آخر که پروازشم اتفاقا زمان کوتاهی داره.

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : ايرلاينزهاي آمريكا،‌ مقايسه،‌ معايب و مزايا ؟؟

تازه پروازهاي Delta توشون هواپيماها جلوي صندلي هر فرد، يك مانيتور لمسي دارند كه مي شه توش بازي كرد، موزيك گوش داد و يك سري كارهاي ديگه كه واقعا به نظرم توي پرواز 11 ساعته رم به آتلانتا از اوجب واجباته و نباشه از بيكاري ديوونه مي شي.
    این بازی ها و خط داخلی هواپیما و موزیک واقعا در حدی نیست که بخواد انتخاب شما رو تحت تاثیر قرار بده. یه iPod ــی چیزی ببرید بهتره...

--

خوب... منم یه سوال داشتم.
    از بین 2 انتخاب برای رفتن به نیویورک، بین 2 آپشن Iran- London- NY
    که با BMI بود و Iran-Germany-NY که با Lufthansa هست مونده بودم.
    BMI قیمتش 1100 تومن و لوفتهانزا 1700 هست. این 600 تومن اختلاف قیمت برای چی هست؟ انقدر کیفیت ها متفاوته؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : دلتا يا آمريكن ايرلاينز ؟؟

توی بلیط نوشته که مسیر رم به آتلانتا با پروازهای دلتا انجام می شه و من خودم البته روی این قضیه حساس بودم و چک اش کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    ولی تا اونجا که من سرچ کردم. این مسیر پروازی که شما میگن...تهران......رم.......آتلانت ا......شارلوت......فقط قسمت آخرش از آتلانتا به شارلوت با پروازهای دلتا هستش و دو قسمت دیگه با آلیتالیاس و این مزیت موزیک و .........تو قسمت آخر که پروازشم اتفاقا زمان کوتاهی داره.
    واقعا که!!!

رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

کسی هست برای من این "codeshare" رو توضیح بده، چه مزایایی داره ؟
    واقعا که!!!

ApplyAbroad Veteran

دوستان گرامی،

بدلیل وجود تاپیک مشابه برای طرح این موضوع، این تاپیک بسته میشه. لطفا برای آشنایی به راههای مسافرت در داخل آمریکا و همچنین بررسی پروازهای داخلی آمریکا به این تاپیک، و برای بررسی راههای سفر به آمریکا به این تاپیک مراجعه کنید. با وجود این دو تاپیک لزومی به ایجاد تاپیک های مشابه و موازی در این زمینه نیست.

با احترام
    مدیریت انجمن آمریکا