صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 148 , از مجموع 148

موضوع: مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مقایسه فاند بین کشورهای مختلف

سلام دوست عزیز

به صراحت میگویم که سوال شما کمی عجیب است.

یک نگاه به بچه های سایت و اطرافتان بیاندازید و میبینید که اینهمه افراد پذیرش با فاند از کشورهای مختلف میگیرند و می آیند چرا شما باید در این مورد تردید داشته باشید و سوال کنید؟

پیشینه تحصیلی خیلی خوبی دارید اگر نمره زبان و پروپوزال خوب تحقیقی را هم به آن بیافزائیم سپتامبر ۲۰ دانشجوی دکتری خواهید بود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shn9 نمایش پست ها
    سلام. من ارشد رشته مهندسی پلیمر دارم از تربیت مدرس. معدمم 18 و 90 هست با یه مقاله isi و دو کنفرانسی و دو سالم سابقه کار پلیمری دارم. به نظرتون میتونم از یه کشور اروپایی فول فاند بگیرم به طوری که هزینه زندگی خودم و همسرم و پسر هشت ماه ام در بیاد در کنار تحصیلم. نظرتون کدوم کشور مناسب تره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر- تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

به صراحت میگویم که سوال شما کمی عجیب است.

یک نگاه به بچه های سایت و اطرافتان بیاندازید و میبینید که اینهمه افراد پذیرش با فاند از کشورهای مختلف میگیرند و می آیند چرا شما باید در این مورد تردید داشته باشید و سوال کنید؟

پیشینه تحصیلی خیلی خوبی دارید اگر نمره زبان و پروپوزال خوب تحقیقی را هم به آن بیافزائیم سپتامبر ۲۰ دانشجوی دکتری خواهید بود.

پایدار باشید
    ممنون از اینکه پاسخ دادید و البته یک پاسخ مثبت امیدوار کننده
    مساله تردید من صرف پذیرش گرفتن نیست. هدف من رفتن و موندگار شدن هست و اینکه این امکان پذیر هست یا نه؟ چون همین جورشم کسی توی ایران و در موقعیت شغلی الان من برای رشته و مدرک تحصیلی و دانشگاهی که تحصیل کردی ارزش قائل نیست. دیگه چه کاریه بری دکتری بخونی دوباره برگردی به این سیستم. البته این نظر منه و نظر همه محترمه.
    فقط میخوام مطمئن شم شرایط برای اقامت گرفتن امکان پذیره یا نه و اینکه با فاند یا حقوقی که اونجا دریافت میکنم میتونم از پس هزینه های زندگی خودم و همسر و بچه ام بر بیام. چون ایشون با ویزای F2 میاد اگه من پذیرش بگیرم

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

در مورد بخش سوالتان صادقانه میتوانم بگویم کسی جواب شما را ندارد. به کلی از عوامل بستگی دارد و اصلا هیچ کس نمیتواند بگوید شما به طور خاص جواب برایتان بلی یا نه هست. ولی کلیت این است که اگر خوب باشید با سواد باشید و سخت و کوش و منعطف و باصبر و تحمل احتمال موفقیت شما کم نیست.

برا ی بخش دوم سوال: به نظرم فاندهایی که شهریه و هزینه را پوشش میدهند برای زندگی خیلی عادی شما و خانواده کوچکتان کفایت میکنند. معمولا این طور است و در مجموع زندگی ابتدایی را به راحتی پوشش میدهد. راستش من کسی را ندیده ام که با این فاندها در واقع در مسایل مالی زندگی وا بماند. سختی هست ولی در مجموع کافی است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط shn9 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه پاسخ دادید و البته یک پاسخ مثبت امیدوار کننده
    مساله تردید من صرف پذیرش گرفتن نیست. هدف من رفتن و موندگار شدن هست و اینکه این امکان پذیر هست یا نه؟ چون همین جورشم کسی توی ایران و در موقعیت شغلی الان من برای رشته و مدرک تحصیلی و دانشگاهی که تحصیل کردی ارزش قائل نیست. دیگه چه کاریه بری دکتری بخونی دوباره برگردی به این سیستم. البته این نظر منه و نظر همه محترمه.
    فقط میخوام مطمئن شم شرایط برای اقامت گرفتن امکان پذیره یا نه و اینکه با فاند یا حقوقی که اونجا دریافت میکنم میتونم از پس هزینه های زندگی خودم و همسر و بچه ام بر بیام. چون ایشون با ویزای F2 میاد اگه من پذیرش بگیرم
    ویرایش توسط susighton : June 1st, 2019 در ساعت 11:41 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان من در مورد زبان سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من رشته ام معماری و انرژی هست و بیشتر مایل هستم برای کشورهای اروپایی یا استرالیا اپلای کنم، اما یه احتمال هم وجود داره که به آمریکا هم فکر کنم.. به نظرتون من دنبال مدرک آیلتس باشم یا تافل؟ جی آر ای برای دانشگاه های اروپایی تاثیر مثبت داره و یا چقدر براشون مهمه یا اصلا اهمیت داره یا نه؟ من هنوز در ابتدای راه هستم و به فکر آماده کردن خودم برای آزمونم

Junior Member

سلام
    بنده لیسانس تکنولوژی نرم افزار دارم و‌ میتونم برای ادامه تحصیل بورسیه یا فاند بگیرم؟
    ادامه تحصیل اروپا یا اسنرالیا ؟!!!

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

قاعدتا بلی به شرط داشتن شرایط بورسیه . البته بورسیه های ارشد خیلی کم و رقالبتی هستند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadvl نمایش پست ها
    سلام
    بنده لیسانس تکنولوژی نرم افزار دارم و‌ میتونم برای ادامه تحصیل بورسیه یا فاند بگیرم؟
    ادامه تحصیل اروپا یا اسنرالیا ؟!!!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون بابت پاسخگویی
    همین کم و رقابتی رو هم چجوری میشه بدست آورد؟

Junior Member

سلام دوستان. بین کانادا و سوییس، کدوم کشور فاند راحت تری به دانشجو میده؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)